unutamıyorum

fbyht

Üye
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2023
618
575
26
kızlar merhaba 13 senelik arkadaslık 2 senelik iliski ve bağlar tamamen koptu nerdeyse.
güvenemiyormuş, küçük ilçede yaşadığımız için eski görüştüğüm kişileri biliyor bu yüzden kabul edemiyormuş
ben asla unutamıyorum dualar ediyorum sürekli görmek geliyor içimden kendimi dizginliyorum ama o çok farklı bi hayat yaşamaya başladı. sana dönmemek için kendimi tanıyamıyorum dedi hatta.
sonuç olarak karşıma birisi de çıkmıyor 25 yasındayım mesleğim var maddi olarak çok şükür hiç bir problemim yok, işyerimdeki insanlar falan her gün bugün çok güzel olmuşsun bunu nerden aldın bu çok yakışmış vs diye sorarlar (övünmek için söylemiyorum, dışardan duyduklarıma göre çokta çirkin bir kız değilim onu söylemek istiyorum)
aileme birisi geliyor mesela tanıştıralım bizim oğlanla diyor bizimkiler tamam diyor atıyorum sonra ne ses çıkıyor ne soluk. yani o olmasın olmadı hadi kabullensem, başkasıda mı olmaz hiç? aylardır bu böyle. başkasının olmasını çok istediğimden değil ama kaderi zorlayabileceğim kadar zorladım yaşım 25 tanıştık tanıdık ettik hayat paylaşabilmeye karar verene kadar 27-28 olacağım zaten.anlayamıyorum bende bi kısmetsizlik mi var? yoksa onunla tekrar olacağım için mi başkası girmiyor hayatıma? çok üzgünüm, bi de herkes nişanlanıp evlenince daha da çok üzülüyorum benim verdiğim emekler boşa çıktı karşımdaki biraz daha düzgün olsaydı şuan çocuklarımız vardı...

O kisi bahane etmisti ayrilmak icin hatirladigim kadariyla. Bosuna onu beklemeyin. Evlenmeyi aklinizdan cikarip hayatiniza bakin o zaman karsiniza biri cikar. Bazi seyleri zorlamamak lazim.

Oni istemekten çok sanki herkes evleniyor yaşım geldi mantığı. Sonra buraya konu acarsiniz esimi evliliğe ikna ettim ama boşanmak istiyor. Vs zorla güzellik olmaz.
farkındaysanız kaderi zorlamak istemiyorum yoluma bakmak istiyorum ancak yeni biriside hayatıma girmiyor konusundan yakındım. kimseyi evliliğe ikna edecek, İKNA ETMEK zorunda olacağım bir kusurum bir sorunum yok. Evet yaşıtlarım çevrem evlendikçe üzülmüyor muyum? üzülüyorum. Onlar adına çok mutlu olsam da ben de evlenmeyi istiyorum ve onlara imreniyorum sevdikleriyle evlendikleri için bundada bi hata görmüyorum.

O kisi bahane etmisti ayrilmak icin hatirladigim kadariyla. Bosuna onu beklemeyin. Evlenmeyi aklinizdan cikarip hayatiniza bakin o zaman karsiniza biri cikar. Bazi seyleri zorlamamak lazim.
aslında bir çabam yok evleneyim özellikle diye ama gördükçe üzülmeme nasıl engel olabilirim bilmiyorum

kaderi zorlayabileceğim kadar zorladım yaşım 25 tanıştık tanıdık ettik hayat paylaşabilmeye karar verene kadar 27-28 olacağım zaten.anlayamıyorum bende bi kısmetsizlik mi var? yoksa onunla tekrar olacağım için mi başkası girmiyor hayatıma? çok üzgünüm, bi de herkes nişanlanıp evlenince daha da çok üzülüyorum benim verdiğim emekler boşa çıktı karşımdaki biraz daha düzgün olsaydı şuan çocuklarımız vardı...
28 olsa 30 olsa ne olur aceleci olmayın sonra başka türlü başınız belaya girer.

aslında bir çabam yok evleneyim özellikle diye ama gördükçe üzülmeme nasıl engel olabilirim bilmiyorum
Zamanla uzuntunuz azalacaktir. Kucuk yermis yasadiginiz yer ama onu gormemeye calisin. Uzuldugunuzda onun size deger vermedigini devam etseydi daha cok uzuleceginizi kendinize hatirlatin.

Aşk acısı konusu sanmıştım, evlenme merakına bağladınız. Yaşınız daha 25’miş ama geç kalıyor gibi endişelisiniz. Evlilik yaşları yükseldi artık. 30’da da evlenseniz yadırganmazsınız kork
evlenme merakı değil ben kendimi ifade edememişim demekki. benim söylemek istediğim çevremdeki herkes mutlu sevdiğine kavuşmuşken ben kavuşamadım, onu unutup yoluma bakmak istesem de başka birisi hayatıma girmiyor ben bunu söyledim. evlenme meraklısı olsaydım TR şartları malum, gider biriyle evlenirdim. Birinin parasına puluna mevkisine vs ihtiyacım yok sıradan sokaktan çevirsen evlenirsin bu devirde. Ama ben üzülüyorum emeklerim boşa gitti diye bidaha sevmicem mantıklı gelenle görüşücem onu unutucam dediğimde de birisi çıkmıyor karşıma

28 olsa 30 olsa ne olur aceleci olmayın sonra başka türlü başınız belaya girer.
Sevmek sevilmek istiyorum aslında evlilik adı altında olması da şart değil ama yapayalnızım herkes ama herkes tüm arkadaşlarım kuzenlerim sevgilileriyle eşleriyle nişanlılarıyla aileninde son bekarı olunca çok üstüme geliyor eş dost. anne baba karışmıyor çok şükür

evlenme merakı değil ben kendimi ifade edememişim demekki. benim söylemek istediğim çevremdeki herkes mutlu sevdiğine kavuşmuşken ben kavuşamadım, onu unutup yoluma bakmak istesem de başka birisi hayatıma girmiyor ben bunu söyledim. evlenme meraklısı olsaydım TR şartları malum, gider biriyle evlenirdim. Birinin parasına puluna mevkisine vs ihtiyacım yok sıradan sokaktan çevirsen evlenirsin bu devirde. Ama ben üzülüyorum emeklerim boşa gitti diye bidaha sevmicem mantıklı gelenle görüşücem onu unutucam dediğimde de birisi çıkmıyor karşıma
Değil sokaktan çevirme, tam tersi, bu devirde evlenmek çok zor. Neyse konu bu değil. Tekrar seversiniz. Arkadaşım 32 yaşında aşık olup evlendi. Hem de içine sinen biriyle. Kısmet bu işler. Bakarsınız bir sene içinde oluverir, siz de şaşırırsınız. Daha çok gençsiniz. Gecikiyorum endişesiyle yanlış kararlar vermeye müsait bir psikolojiniz var şu an. Lütfen adımlarınızı dikkatli atın. ❤️

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim ❤️❤️ söylediğiniz gibi endişe etmemek lazım

32 yaşında eşimle tanıştım, hicbir beklentim yoktu evlilige karsi. Hatta esimle de ilişkimiz basladiginda karsilikli olarak evlenmek istemedigimizi dile getirmistik. Yani iliskimiz evlilik istegimizle baslamadi ama ilk gunden itibaren birbirimize cok deger verip, ciddiye aldigimiz, ozendigimiz bi ilişkimiz oldu.

Su anda evliyiz ve iki kizimiz var. Demem o ki hicbir sey icin gec degil.

Aceleci olmayın. Oluruna bıraktığınızda emin olun karşınıza düzgün biri çıkar. Burada kimse eşiyle yaşım geçti hemen evleneyim biriyle deyip te tanışmadı. Bunlar zaman gerektiren şeyler. Ne güzel mesleğiniz varmış asosyal değilsiniz. Bekleyin sizin nasibinizde bir yerlerde bekliyordur ayrıca yaşınız gayet normal

32 yaşında eşimle tanıştım, hicbir beklentim yoktu evlilige karsi. Hatta esimle de ilişkimiz basladiginda karsilikli olarak evlenmek istemedigimizi dile getirmistik. Yani iliskimiz evlilik istegimizle baslamadi ama ilk gunden itibaren birbirimize cok deger verip, ciddiye aldigimiz, ozendigimiz bi ilişkimiz oldu.

Su anda evliyiz ve iki kizimiz var. Demem o ki hicbir sey icin gec degil.
çok güzel çok sevindim sizin adınıza darısı başıma :)

eski görüştüğüm kişileri biliyor bu yüzden kabul edemiyormuş
Sen onun geçmişini sıkıntı etmiyorsan onunda etmeye hakkı yok. Erkeklerin bu şımarıklığı gerçekten can sıkmaya başladı. Sevgili olurken sıkıntı yok sonra mı geliyor akıllarına kabul edemiyorMUŞ? Ayrıca geçmişinizi söylemeyin kızlar zorunda değilsiniz herifler yakında sen dışarı çıkmışsın seni kabul edemem derecesine gelicekler🤦
Yaşın daha 25 birazcık erkek karalar bağlamamış mısın sencede? İnsanlar 50sinda evleniyor. O herifide sil kafandan exten next olmaz önüne bak. Girişken ol, davetlere katıl sosyal medyada aktif ol(belki arkadaşının storysinde görüp tanışmak isteyen olur)

13 senedir arkadaşınız herseyinizi bilirken sizinle 2 senedir ilişki yaşıyor aklına yenimi gelmiş eski defterleri açmak size güvenmemek çok karaktersiz bi insanla birlikteymissiniz bence kurtuldugunuza sevinin unutmaya çalışın böyleleri için üzülmeye değmez

kızlar merhaba 13 senelik arkadaslık 2 senelik iliski ve bağlar tamamen koptu nerdeyse.
güvenemiyormuş, küçük ilçede yaşadığımız için eski görüştüğüm kişileri biliyor bu yüzden kabul edemiyormuş
ben asla unutamıyorum dualar ediyorum sürekli görmek geliyor içimden kendimi dizginliyorum ama o çok farklı bi hayat yaşamaya başladı. sana dönmemek için kendimi tanıyamıyorum dedi hatta.
sonuç olarak karşıma birisi de çıkmıyor 25 yasındayım mesleğim var maddi olarak çok şükür hiç bir problemim yok, işyerimdeki insanlar falan her gün bugün çok güzel olmuşsun bunu nerden aldın bu çok yakışmış vs diye sorarlar (övünmek için söylemiyorum, dışardan duyduklarıma göre çokta çirkin bir kız değilim onu söylemek istiyorum)
aileme birisi geliyor mesela tanıştıralım bizim oğlanla diyor bizimkiler tamam diyor atıyorum sonra ne ses çıkıyor ne soluk. yani o olmasın olmadı hadi kabullensem, başkasıda mı olmaz hiç? aylardır bu böyle. başkasının olmasını çok istediğimden değil ama kaderi zorlayabileceğim kadar zorladım yaşım 25 tanıştık tanıdık ettik hayat paylaşabilmeye karar verene kadar 27-28 olacağım zaten.anlayamıyorum bende bi kısmetsizlik mi var? yoksa onunla tekrar olacağım için mi başkası girmiyor hayatıma? çok üzgünüm, bi de herkes nişanlanıp evlenince daha da çok üzülüyorum benim verdiğim emekler boşa çıktı karşımdaki biraz daha düzgün olsaydı şuan çocuklarımız vardı...
Sakin olun birinden ayrılır ayrılmaz neden hemen başka biri girmeli hayatıma diye zorluyorsunuz bence 1 sene felan kendinize izin verin bir kendinizi dinleyin illa bir erkek olmak zorunda değil hayatınızda daha 25 yaşındasınız kaderi zorladığınız için olmuyor. Böyle şeyler ansızın olur sürekli kafanızda ne zaman olcak hayatımda biri diye düşünürseniz olmaz olmama nedenlerinden biride daha hazır olmamanız geçmişinizdeki insanı tam unutamadan doğru olan kişi karşınıza çıkmaz. Ben mesela eğer gerçekten hayatıma doğru bir insanın gireceğine inanıyorsam ve mutlu olucağımı düşünüyorsam hiç tedirgin olmam niyetimi ederim ve onu bırakırım bütün gün onu düşünüp kafama takmam umutsuzluğada düşmem her şeyin bir zamanı vardır derim. Ne bu acale sizde ki anlamadım kimi insan 25 yaşında evlenir mutsuz evlilik yaşar kimisi 35 yaşında hayatının aşkını bulur kaderi zorlamanın anlamı yok oluruna bırakmalısın artık

X