Unutma Beni - Fox Tv

superisi Faruk GÜNUĞUR Fans | Facebook linke tıkla burda sedatın fanları var bak ordaki yorumlardan birini gönderiorm şimdi :KK70:

Nevit Yağız ıpek Doğa Enişteme Bukadar Az Foto Yetmez Koskoca Başkana Yakışmaz Daha Çok Ekle Alem Oyuncu Görsün.... TabiiKi Teyzemide Unutma Füsun Günuğur Fans Da Açalım Lütfen.... 12 Ekim 2008, 22:58

Doga Gunugur: imza günü falanmı yapsak :D 10 Ekim 2008, 20:00 ·

valla canım zaten adalet nazlıyla ilkayı görünce şok oldu anlaşılan bugün seyretmemişin canım nazlı azkalsın raufla nazana yakalanıyoduki kıl payı sıyırdı ama adalet gördü işte

unutma beni iyice başka yerlere doğru gitmeye başladı hep yerinde sayıyo diyoduk ama bir sürü olaylar oldu ama hepside saçma ve bi sonuca bağlanmıyo neden bi olayda sonuçlanmıyoki hep yarım kalıyo başka bi konu açılıyo bende saf gibi izliyorum alışkanlık işte:KK43:

sadece alışkanlık benim içinde yoksa her taşın altından raufun çıkmasından ve türlü kötülüklerinden fenalık geldi,ayrıca eminenin hala aptal yerine konmasınıda şiddetle kınıyorum ilişkilerini öğrensin artık olaylar resmen kaplumbağa hızıyla ilerliyor,nazanın bu kadar kör olmasıda cabası sinir oluyorum yıllar önce onu terkedip giden ve ailesiyle kopmasını sağlayan adama hala inanıyor ya pes artık,şu ilkayda aptalmıdır nedir iyilik meleği kesildi başımıza başka işi kalmadı nazlıya yardıma başladı,nerdende para bulur bilmemki sanki para basıyo ama maşallah her gittikleri mekanda tesadüf o ya rauf çıkıyo karşısına ankara bu kadar küçük bi yer sanki bu kadar tesadüf olabilir anca

çok saçma işte herşey saçma resmen insanları kandırıp uyutuyolar
yakında asuyla yavuz da tekrar beraber olurlar kesin

evt bencede asuyla yavuz bu gidişle birleşir sonra tuçe de öteki yle cıkar amannn ageniş bunnar geniş valla

Ay kızlar çok yaşayın emi :) vala ne doğru söyledinizz sıktı baydı kastı artık, ay bu arada allah aşkına adoş nazlıyı gördüğünü raufa söylese ne söylemese ne artık herşey ortada işte, ali aldı nazlınn yetkilerini rauf ne yapablr kii alla aşkına bitti işte geçmiş olsuun :dance: eee nazlı da çıksın canm artık ortaya saklana saklana olmaz ki bu işler, çocuğunu gizli saklı görüoo töbeee rauf nazlınn peşini bırakmaz okey ama daha niye peşine takılsın ki bitti iştee rauf nanayı alcakk ohhh paracıklar gittiii raufcan :KK70: anam bu selahattn emmide de ne ah varmış bıraktığı paranın kimseye bi hayrı olmadı :S

emineye yazık, nazan bi tramva daha yaşamadan akıllanmıycak bu kadın milleri bu kadar mı aptal yoksa bu dizi mi kadınları aptal yerine koyuyo anlamadm

bu dizi oyuncuların deneme diz<imi acaba neredeydi hepsi hiç bir dizide rol almamış

Unutma Beni 22 Ekim 2009 Perşembe Özetini sizlere sunarken siz değerli arkdşlarıma en açık bir şekilde özeti geçmeye çalşcam inşşlah hadi bakalım a.s.
Şimdi kızlar önce şunu söyliim güzelce bir bölümdü. iZLERKEN keyif aldım uzun zamandan beri ilk defa, ılkay alışverişe gitmek üzere sabah evden ayrıldı. Aniden Rauf yolun kenarından ilkayın önüne çıkarak kollarından tuttu ılkay çok korktu kız alışverişten geliodu elinde poşetler filan yerle bir oldu ödü patladı.
ılkay: Rauf, bırak artık peşimi söyledim sana beni artık rüyanda görürsün!!
Rauf: Rüyalar yetmiyor bana artık ılkay seni artık yanımda istiyorum, sahi sen napıyodun dün kafede sen ali olmadan tek başına kahve içmezsin ki yoksa nazlıyla görüşcektn de ben engel mi oldum (sinsi bi gülücük ifadesi). Nazlıyla görüşmüosun dimi, onu gördüğünde bana haber vereceksin yoksa fotoğrafları aliye gösteririrm.
ılkay: ışte sen bu kadar küçüksün rauf, birgün canını yaktığın bir insan seni öyle bir halt edecek ki&#8230;.
Rauf: Umarım benim celladım sen olursun ılkay
Manyak yaa poff öküss rauff :eek:klava: nası sinirlerimi zıp zıp zıplatıp topaça çevirdi
Adalet de bu sırada boş durmuyor, ilkayla nazlıyı birlikte gördüğünü anlattı aliye. Ali şok oldu.Sonra ılkay geldi, ali &#8220;bunlar doğru mu&#8221; diye sordu ilkaya. O da &#8220;evet napiim ihtiyacı vardı parası yoktu&#8221; dedi. Ali de bişiy diyemedi. Sonra annesi geldi, adoş pat diye odalarına girdi nooldu niye buluştun onla bana da anlatın dedi. Ali de &#8220;anne sen yanlış görmüşsün ılkay arkadşlarıyla görüşmeye gtmiş&#8221; dedi, o sırada göz kırptı ilkaya. Adalet de &#8220;oğlum, görmüo musun yalan söyluo ay kendi gözlermle gördüm birlktelerdi&#8221; filan falan. Ali: &#8220;Anne uzatma artık yanlış görmüşsün&#8221; dedi ilkayı yanağından öptü ve işe gitti. Adalet ilkaya yeniden cephe aldı,&#8220;oğlumla aramı açmana müsaade etmycem&#8221; dedi.
Adalet ilkayın peşine takıldı. Allahtan ılkay şeker halalara gidiodu. O sırada şeker hala bir anda &#8220;adalet hanım adalet hanım buyurun gelin çayımızı için&#8221; dedi. ılkay bir arkasını döndü ki ana o da kim :KK70: adalet tam arkasında hemen anladı tabii. Takip ediyodur dedi şeker hala da.
ılkay eve gitti ve adalete hesap sordu siz beni takip mi edisounuz dedi gayet usturaplı bir ses tonuyla. Adoş da hemen parladı evet takp ediorum noolcek cadı ya :KK70:

Emine, şerifin teflonunu karıştırmaya çalışırken şifreyi bilmediği için düşünmeye başladı. Özgürün doğum tarihi diye düşündü başta. Ama bulamadı… Emine şerife sordu neden telefonuna güvenlk şifresi koydun diye. Şerif de dedi ki :”Özgür oynuyo diye dersleri aksamasın diye” halbuki yalan. Mahtapla görüştüğünü anlamasın diye yapmıştı bunu.

Emine özgüre sordu, çocuk da dedi ki “yok öyle bir şey”. Emine de kuşkulanmaya başladı haliyle. Şerif, eminenin özgürle olan yakın ilişkisini ana-oğul ilşkisini görünce çok duygulandı, mehtabın resmini gördü ve “bu iş böyle olmayacak” dedi.

Ve mehtaba gitti: “böyle devam edemeyz mehtap, ben bunu emineye yapamam”.

Mehtap: Karar verdin dimi benden ayrılacaksın dimi?

Şerif: Hayır mehtap, emiye soylycem emineden ayrılcam

Mehtap: Ne dyceksin ona birlkte olduğumuzu mu?

Şerefsiz Şerif: Hayır, hayır, emine böyle bir şeyi asla kaldıramaz yalnzca ayrılmak istediğimi söylycem ve bitcek bu iş.

O sırada emine de şerifle çektrdikleri fotoğraflara filan bakıodu canm yaa. Sonra ağlamaya başladı, şerifin ceketlerini karıştırdı. Şeker hala gördü emineyi kızdı ona yapma bole kızım dedi. Emine de “şerife ne zaman iyi bişiyler yapsam huzursuz oluyor, neden çünkü vicdanı rahat etmiyor, bişiy varsa bunu hemen öğrenmeliyim böyle şüpheyle yaşayamam” dedi.

Mehtap da “yuvanızı yıkmak istemiyorum” dedi şerife. Şerif de kızdı mehtaba “senlik bir şey yok ki sadece emineden ayrılmak istiyorum hepsi bu”. Mehtap bir anda panik oldu şerif de anladı: “Nooldu şmdi” dedi. “mutsuzluğun üstüne mutluluk olmaz şerif, biz bir tutku yaşıyoruz ama ben bunun için yuva yıkamam” dedi. Ama bir şeyler sakılıoyrdu bir anda telefonu çaldı “zafer evdeyim yanımda kimse yok akşam arycaktm seni ama evdekilerden çekindim dedi tmm akşam ararım seni” o sırada şerif hadi mehtap” dedi o da telefonu kapatmak durumunda kaldı. Bu mehtap bişiler çevirio kızlar edepsizlk mi yapıo acep aboo,

Şerif : “kimnle konuşuosun” dedi. Mehtap da dedi ki”hastanede olduğum zamanlarda tanştğm bi kız arkdşm vardı onla konuşuodum” dedi. Bu kız kesin para karşılığı başka başka adamlarla birlkte oluyor kızlar var bu işte bişiler ben size diyiim hastane filan hikaye, bir yandan şerif bir yandan zafer yuh yaa oh ama boşwerin beter olsun o şerefsiz şerif bir daha aldatılmayı hak etti o da Nazan da. Bu arada Nazan nermn nazlı yoktu bu bölüm.

Asu sürekli tuğçeyi arıyor ama ulaşamıyordu. Adalet bebeği asuya bırakıp gitmişti, asu da tuğçeyle konşmak istiyodu ipeğü de alığ yavuzun kafeye gitti. Tuğçe bir anda çıkıp gidince asu da bebeği yavuza bırakmak durumunda kaldı. Sonra levent geldi ipek bebeği kucağına aldı ve başladı sevmeye: Hanimiş benim fıstığım cillobum&#8221; :eek:yavuz da dedi ki &#8220;nasıl seviosun lan sen bebeği ole cillop millop&#8221; :mymeka: sırnaşık şey Tuçe de asuya arkadaşlığımızı bitirelim dedi.

Rauf da bir işler karıştırıyor ama anlamadım başta, ilk reklam girince anlam kazandı bişiyler :KK70: çok gizli bir iş, denizin bile haberi olmayan bir program. Ali toplantın yerini öğrenmeye çalıştı ama beceremedi. Bunu niye yaptığını sonradan farketti çünkü raufun imza yetkisi kısıtlı ama bundan haberi yok tabi daha. Hatırlayın önceki bölümlerde nazlının imza yetkisin aldığını sanıyordu rauf, ama ali onları çoktan devr almıştı bile. Raufun henüz aliden haberi olmaması gerekiyordu ama bu toplantı her şeyi mahvedebilirdi. Ali de raufun odasını karıştırmaya başladı ama bişiy bulamadı.

Rauf da salak şirketi satmaya kalkıyor 20 milyon dolara satcak şirketi, ama görünüşte 10 bin dolar gibi göstericekler üstelik rauf bu paranın isviçredeki ayrı bir hesaba yatırılması gerektiğini söyledi. Böylelikle yücedağ ailesine sadece 5 bin dolar verecek güya. Ama

deniz yine yardıma koştu ve aliye dedi ki “ali bey sabah rauf bey çıkmadan evvel avukata bişiyler söyledi nereye gittiğiyle ilgili belki ondan bişiyler öğrenebilrsinz”.

Ali: tmm deniz sen bana boş bir zarf ver, dedi.

Ali de hemen bi plan hazırladı, avukata gidip “bu belgelerin hemen rauf beye ulşaması lazım, Ruslarla olan işi biliyorsunuz” dedi. (sanki kendi de biliyormuş gibi yaptı). Yalandan gerksiz bir belgeyi zarfa koydu, tamam rauf beyin yerini söylemek istemiyor olabilrisiniz, ama bu belgeler hakketn çok önemli öyleyse buyurun alın siz götürün ben bunun sorumluluğunu üstlenemem dedi. Avukat da yeme geldi, ve gitti oraya tabi ali de peşinden :lepi:

Bu arada rauf imzaları halletti gibiydi ama unuttuğu bişey vardı. Alİ GELDİ, zarfın içinde “o kadar da kolay değil” yazıyordu. Rauf morardı. Ali bir anda bütün belgeleri yırttı. Ali de söyledi işte diğer ortağın imza yetkisinin kendinde olduğunu. Ruslara da dedi ki “ben hayatta olduğum sürece içinde rauf kervanlının olduğu hiçbişiyi imzalamam” dedi. Sonra raufa dedi ki: Nazlı gayet iyi bu arada, akıl sağlığı da gayet yerinde”. Ruslar gidince rauf deliye döndü. Ali’de sinsi bi gülücük zemuszemus

Rauf: naaptığınızı sanıyorsun bu ne cüret

Ali: Çek elini rauff, hesap ver bakalım önce

Rauf: Ben rauf kervanlıyım kimseye hesap vermem anladın mı kimseye

Ali: (polat alemdar ses tonuyla dedi ki) Bak kervanlı, eğer yaptığın işler nazlıyı ilgilendiriyorsa ben her zaman karşında olacağım. (Bir anda İsviçre bankasına ait hesapları gördü ve) Vayyy hiç bilmediğimz yerlerde hiç bilmediğimz toplantılar hiç bilmedğimz hesap numaraları söylesene rauf kaç para götürecektin kaç para çalacaktın kızkardeşinden :jeyyar:

Rauf: Bana bak sen bana hiçbişiy yapamazsın tmm mı

Ali: Yaparım rauf dünyan bir ucuna da gitsen ne yapar eder bulurum seni ipliğini pazara çıkarırım bundan sonra bana hesap vereceksin o kadar söyluorm.

Yihuuuuuuuuuuu beter olsun pisliiikkzemuszemuszemuszemuszemuszemus

Rauf: Kork benden alii bunca zaman sustum ama yeter artık dikkat et de sen de yerini babanın yanda bulmayasın. Bugünü unutma ali sakın unutma

Ali: Sen de şunu unutma rauf, benim haberm olmadan bir kalemtraş bile alamaycaksın bu şirketten artık ben varım rauf anladn mı ben, at koşturduğun zamanlar geride kaldı artık nazlıyı mumla arayacaksın…

Rauf da sinsi ve gıcık bir gülüş ifadesi… Ali gidince rauf bütün masaları yerle bir etti. Ve orda bitti kızlar inşallah anlaşılır bir dille yazabilmişimdir

cok heyecanlı bı bolumdu
berracım cok guzel anlatmıssın
ya bu serıf mehtabamı asık oldu yenıden

Berra ne hafıza var sende maaşallah! Sanki her repliği ezberlemişsin, yoksa sen bu dizinin suflörü filan mısın?Bravo yani, bir de kendi yorumlarını katıyorsun ya süper oluyor.Çok yaşa sen e mi?

valahi bugün izledim :) erişte keserken ne kadar izleyebildiysem...
ay şerif mehtap için emineden vazgeçiyor ,erkek değil mi pis şeyler ....
uçkurcu şerif nolcak.
bu arada , mehtap kesin birisiyle birlikte ,emineye vaktinde gör bak istesem şerifi alırım senden ama istemiyorum vs demişti.özgür ile görüşsün diye yakınlaştı şerifle..sonra iş inada bindi..şimdi ise tutuştu..
valahi şerif baya zıvanadan çıktı.kıslar benim dersanem var ,pztesi de izleyemiyorum anlatırsınız dimi yine :) berracım sen de ..

ayy berracım süpersin yaa
izlemiş kadar oldum valla hergün yazsana böyle ne güzel olur izlemem direk okurum =))))

gerçekten ya izlemiş kadar oldum berrazeynepcim tam anlatmışın varya süpersino heyecanı bize yeniden hissetiriyosun berrazeynep çok yaşa:lepi:hihoyyyt

X