Saç Kesim Şekilleri Upuzun saçlarını kısacık kestirmek

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
Yillar once o hataya dustum benimkiler de cok gur ve upuzundu kisacik kestirmistim ilk basta cok hosuma gitti ama zamanla uzamaya baslayinca toplasan toplayamiyorsun kabariyor onunu alamiyorsun cok iyi dusun.
Yine cok uzamisti saclarim neredeyse kalcama kadar esimde musade etmedi ama artik yikarken kollarim yoruluyordu tarayamiyordum bile simdi kestirdim koltuk altima kadar kat kat oyle memnunum ki.kus gibi hafifledim. Ideal boy bence.

Bence kestirme. Hele ki enseyi acik birakan modelleri kadinlarda hic begenmiyorum. Uzun sac her zaman cekici geliyor bana.

Benimde saclarim acik kumral saglikli. 10 yil belkide daha fazla belimin altindaydi. Omuz hizasinda kestirdim ayni sikayetlerden muzdariptim:)) suan cok rahatim cok hos oldu. birde saclarim cok cabuk uzar o yuzden kiydim bende:))

Ay kestirmeeee nasıl kiyacaksin o saçlara bu konu da hiç gaz vermeyecem vallahi benim saclarim uzamiyor :KK43: veya buldum sen kes bana ver kaynak yapayım :):):):):)

Saçlarım yaklaşık 1 metre civarıydı ve 2 seferde kestırdim. Uzun olduğu için taraması da kurutması da büyük dert oluyordu. Uzun saçı uçlarından kestirip ,yenilemezsen zayıf,cılız bir görüntü oluşuyor. İlk önce belden bir karış yukarıda kestirdim, daha sonra omuz hizasında hafif katlı bir kesim yaptırdım. Pişman değilim kafam rahatladı. Ne kadar kıyamazsan o kadar cesaret edemiyorsun bu işe. Ben 8 senelik saçımı bu şekilde kestirdim, mutluyum.

Belime geliyor saclarim, onden gobek deligime falan ulasiyor yani. Aylardir kestirmeyi dusunuyorum ama cesaret edemiyorum. Kisa iken saclarim bu kadar rahat degildim, kabarirdi. Simdi kendisi kurusun ya da kurumasin az biraz duzeltip disari cikabiliyorum disari... Bu aralar kestiricem ama sanirim uclarindan. Kisa sacin bakimi daha zor bence

uzun sacın havası baska ya ne olursa olsun kısada kullandım uzun da ama her zaman uzun sacları tercih ederim kısa kestirdikten sonra kaynak yaptırmıstım ki onun bakımı daha zor ama yinede olsun be dedim yeterki uzun olsunlar:))

ben :) bir anda karar verdim gittim kestirdim. Kuaför keserken bir gaip oluyor içiniz ama sonra alışıyorsunuz. Ben ondan sonra hep kısa kullandım. şimdi hamile olduğum için doğumdan sonra kestireceğim sabırsızlıkla bekliyorum. Ama kesimi iyi yapan bir kuaför tercih edin derim. Ve kısa saç daha dinç ve modern
konuyu dagitmak gibi olcak ama hamileyken sac kesilmezmis dogrumu annem diyoda bana sacma geliyo

Benim sacimda suan kopca hizasinda.
Küt kullandim yine yaptiricam.
Yazin deniz ,havuz yiprandi baya
Bakim falan yapiyorum uzun sacda yaglarin arinmasi zor oluyo.
Kisin yika kurut isime gelmiyo
Kisa hemen yika kurut cik.
Bide kısa sacı toplamasi cok hosuma gidiyo benim.

Benim de belimden biraz daha uzun. Geçen yıla kadar kat bile yoktu, kuaför nasıl gözünü dikmişti :)bu saçı kessem 5kişiye postiş yaparım diyordu. Neyse kat attılar resmen kafamdaki ağırlığın yarısı gitti! O günden beri de uçlarından aldırmaya gittiğim her gün şeytan dürtüyor "kısalt,boynun ağtıyor,kurutamıyorsun,hasta oluyorsun,saçın senden çok yer kaplıyor vs" bu ara daha çok dürtmeye başladı ya
aklinda olsun kestireceksen sakin bedavaya verme para ile sat o postisler gercek sac oldugu icin cok yuksek fiyada satiliyor. internetten fiyatlari arastir. en azinda kesimi bedavaya getir:kahve::işsiz:

Belimde olan saçı bi anda kısacık kestirmiştim enseme gelmesi yüzünden beni bayağı sıktı. Uzatacağım derken 2 sene geçti bir daha kestirmek istemem açıkçası... İyi düşünün

Benim saçlarım da upuzun ve gür. Asla kıyamıyorum ama ben de cinnet geçirecek gibiyim. Bazı kuaförler kendi saçınızı alıp işliyorlar ve çıtçıt gibi şeylere dönüştürüyorlar böylece istediğiniz zaman yeniden uzun saçlı olabiliyorsunuz. Ben kestirirsem böyle yaparım ama bu işlem için saçın gerçekten çoook uzun olması gerekiyor.

Kırık bile Yok, boyasını kesimini zamanında en iyi kuaförlerde yaptırırım, uzun ve gür çok güzel saçlarım var ama artık bakmak çok zor geliyor. Duş aldıktan sonra kurutmak, taramak işkence gibi. Aynanın karşısına geçince kıyamıyorum.
Uzun saçlarını kestirip iyi ki yapmışım diyen var mı? Beni gaza getirin :)
Saçlarınızın uzama hızına bağlı olarak gaz verebirim :KK66:
Benim çok yavaş uzar mesela, böyle radikal bir karar veremiyorum o yüzden. Ama hızlı uzayan ve gür bir saçım olsaydı muhakkak kısa bir model denerdim :)

Her kestirdigimde pişman olurum ve her seferinde çok uzadı yaa diye kestiririm. :KK53: ben uzun saç seviyorum, yani bana o gidiyor. Kısa saçı çok denedim i ih olmadı. Yakisiyorsa kestirin, kolaylığı tartışılmaz.

Valla benim saçlar belime kadar geliyordu çok kırıkları vardı ve alışkanlık yaptı kırıklarını yolmadan ayıklamadan duramaz hale gelince gittim kestidim kulak hizzamda çokta memnun oldum pişman olmadım çok kısa bi sürede ( 2 ay gibi) muzlsrıma kadar geldi şimdi uzatmak istiyorum yeniden ama sağlıklı olarak. Bence hiç dusunme kestir uzatması inan bana kolay

Bence kestir
Bende uzun saclarimi korkarak kestirdim kulak memesinden az daha uzun yani toplayabilecegim bir sekilde.
Herkese tavsiye ederim bakimi cok kolay yikayinca fön derdi olmuyor ve cok güzel sekil aliyor kendiliginden.
simdi omuzlarima kadar uzadilar hatta bazen düsünüyorum tekrarmi kestirsem diye ama bir yandanda uzun saclara özeniyorumm
ama rahatlik acisindan kesinlikle kisa sac:KK3:

X