üst komşum yüzsüz ve arsız.. diye yazmıştım, dün haddini bildirme fırsatı buldum:))

Brunella

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2014
6.458
12.327
Merhaba arkadaşlar, daha önce okuyan olmuştur belki benm üst kat komşusundan çektiklerimi, konuyla ilgili bazı detayları tam verememiştim belki ama bizim oturduğumuz yer lojman, kafamdan aşşa silkelenen üşütük komşu ve benim bebeğimi kaybetmem olayı.. ben olaylarda mümkün olduğunca eşleri katmamıştım, sonuçta meslektaşlar, ancak o komşunun eşi görev dolayısıyla şehir dışındaydı, bi kaç gün önce gelmiş ve kadın bi kaç gündür hiç bişey silkelemiyordu ve gıkı çıkmıyordu.. çünkü eşim eşine bişey söyler diye korkuyordu sonuçta.. ben kadınla hiç yüzleşmedim sinirimden elim ayağım koyveriyor diye.. facesinden msj yazdım kendisine hakaret etmeden.. sadece olayı öyle bırakmıştım tek sözüm aynısını sende yaşa, çok iste bekle ama kavuşma, başkası sebep olsun dedim.. neyse bu gün o kişinin eşi eşimin yanına uğramış, kadın beni bişey söylersem diye korkmuş olacakki, benim hakkımda ileri geri konuşmuş, adam olaydan kıllanmış, çünkü geçen yılda gürültü ve silkinme olayı tantanası oldu ama bu raddede tepki vermemiştim ben komşulk yerde huzur bozulmasın diye.. adam eşime bişeyler duydum ne desem bilemiyorumki demiş ( güya ben iftira atmışım) Allah korkum vardır benim.. eşimde olayları anlatıyor, bizim konuşmalarımıza şahit olanların ismini veriyor ve o kişilere sor diyor ve ekliyor, bu olay mahkemede bitecek diyor.. adam olayın detayını bilmediğinden şaşırıyor.. olaylara şahit kişilerle konuşuyor.. onlarda dua et mahkemeye vermesinler diyorlar buna.. ben verdim zaten mahkemeye şahsım adına ama sonuç ne olur bilmem, komşuluk olayında kimse şahitlik yapmak istemez bunu biliyorum ama o kadını tırsıtmaya yeter.. adam dün akşam aradı bize çay içmeye gelmek istediklerini söyledi amaç konuşmakmış, ben kabul etmedim.. çünkü malını bilmiyormu? kadının derdi af dilemek hellallik almak değil yüzlü çıkmak..biz buradan taşınıcaktık adam bu gece aradı davayı çekin diye yalvarmadığı kaldı..

Son düzenleyen: Moderatör:
Konuyu tam bilmiyorum, daha once yasadiklarinizi da.
fakat bu anlattiklariniza istinaden, durum sizin acinizdan iyi sonuclanmis.
Gecmis olsun diyelim...
Allah dusuncesiz komsulardan esirgesin... :KK34:

Komşu çirkeflikleri fena oluyor. Bizde paranoyak bir insanla bazı sıkıntılar yaşadık ama sizinki gibi güzel sonuçlanmadı malesef kadın tek yaşıyordu biz taşınmak zorunda kaldık. He kurtulduk mu kurtulduk çok şükür ama annemin psikolojisi çok bozuldu. Hala da atlatabilmiş değil. Rabbim korusun böyle pis, fena insanlardan. Sizin adınıza çok sevindim. Allah büyük herkes hakettiğini buluyor bir şekilde.

Komşu çirkeflikleri fena oluyor. Bizde paranoyak bir insanla bazı sıkıntılar yaşadık ama sizinki gibi güzel sonuçlanmadı malesef kadın tek yaşıyordu biz taşınmak zorunda kaldık. He kurtulduk mu kurtulduk çok şükür ama annemin psikolojisi çok bozuldu. Hala da atlatabilmiş değil. Rabbim korusun böyle pis, fena insanlardan. Sizin adınıza çok sevindim. Allah büyük herkes hakettiğini buluyor bir şekilde.

çok teşekkür ederim, :) ben çok sabrettim, ayağına dolandı, onun tepemden silkelenmesinden dolayı çok stres yaşadım, 1 ay öncesine kadar 12 haftalık hamileydim ve bi akşam onun attığı pide ve ekmek kırıntısına bastım bilmeden ve korktum sanırım, ertesi gün dr ye gittiğimde bebeğin kalbi durmuş dedi dr.. ama o akşam çok korktum, bişeyi ol diyen Allahtır ama birde sebep vardır işte ben sebep olan onu düşündüm.. ona kalsa bizi sepetliymeye çalıştı ama olmadı işte.

Konuyu tam bilmiyorum, daha once yasadiklarinizi da.
fakat bu anlattiklariniza istinaden, durum sizin acinizdan iyi sonuclanmis.
Gecmis olsun diyelim...
Allah dusuncesiz komsulardan esirgesin... :KK34:

Amin çok teşekkür ederim.. Allah sizede hayırlısıyla evladınınızı kucağınıza almayı nasip etsin, analı babalı, ömürlü sağlık olsun inşallah..

X