Üst komşunun aşırı gürültü yapması

Ne polisten ne mahkemeden bir şey çıkmaz, gürültü davası diye bir şey yok, mahkeme sonucu 280 lira ceza kesiyorlar
Kapınıza bir daha inerlerse içeride kavga etmeye çalışın, en azından haneye tecavüzden dava açarsınız
Aynen mahkemeden bişey çıkmıyormuş bana da öyle dediler :KK43: ama en azından kapılarına bi kez polis gelse uyarsa korkarlar belki dicem de babam çekiniyo polis karakol işlerine girmek istemiyor

Aynen mahkemeden bişey çıkmıyormuş bana da öyle dediler :KK43: ama en azından kapılarına bi kez polis gelse uyarsa korkarlar belki dicem de babam çekiniyo polis karakol işlerine girmek istemiyor

Hiç çağırmayın, ben altımdaki Suriyeliler için çağırdım, polis neredeyse geldiği için özür dileyecekti adamlardan
Bu işin yolu pislik
Edeple uyardık bin kere olmadı, bin kişi yaşıyorlar içerde, hangi birini susturacaksın, bir akşam eşime geldiler artık gürültüden, elinde sopa indi aşağı, kimse açmadı kapıyı, vura vura kırdı, ondan sonra akşamları 11 den sonra çıt çıkmıyor

Nasıl? Teyze gelip sizin kapının önüne mi silkelemiş özellikle? Karşı komşum diyorsun çünkü canım. Bilhassa mi gelip silkelemiş sizin kapıya?
Karşımda teyzesi oturuyor. Halıları araya apartmanın içine silkeliyor. Normalde alt kattaki komşulara silkeliyordu. Bir gün benim kapımın önüne silkeledi o gün sondu :) :KK48: ama alttakilere hala silkeliyor. Ben altta olsam kırardım kafasını.

Yetiskin insan gurultusu veya muzik vs. olursa saatler suren
( su an komsu muzik dinleyerek temizlik yapiyor:temizlik::halay:) kibarca konusurum ama cocuk gurultusune hicbir sey yapmam. Her cocuk bir degil. Bazisi asiri hareketli ve gurultulu. Kiradaysam tasinmayi dusunurum kendi evimse kimseyle yuz goz olmam direkt yalitim yaptiririm zaten.

X