Üst komşunun iftira atması sonucu site evden atabilir mi?

önyargıda bulunmak sizin durumunuz için yersiz bi tabir oldu. zira günlerdir birbirinden alakasız kaos dolu başlıkla burada bulunuyorsunuz. yargıda bulunmak için yeterli done var elimizde.
benim için çok şüphe uyandıran bir kullanıcısınız.
Pasif agresif tutumlari var dünkü baska bir konusunda da sosyal fobi tarzi bir durumdan bahsediyordu iletisim sorunu var ama çözümün kendi davranislarini değiştirmek olduğunu düşünmek yerine hala tuzaga dusuruyorlar diyor

Dün tırsmıştınız çöpü attım polis çağırdı diye. Dün o kadar tırsan bugünkü anlattığınızı yapmaz bence. Biraz sallamasyon mu katıyorsunuz ?
Ve üstelik 1 buçuk ayda mı yaşadınız tüm bunları
Polisten sonra kapıma gelip annesiyle bağırıp çağırıp gittiler sinirlerim alt üst oldu.birşey ifade ediyor mu? Korksa bile sinirlenince gemileri yakan biriyim kadının bana kötülük yapmasına gerek kalmıyor

Polisten sonra kapıma gelip annesiyle bağırıp çağırıp gittiler sinirlerim alt üst oldu.birşey ifade ediyor mu? Korksa bile sinirlenince gemileri yakan biriyim kadının bana kötülük yapmasına gerek kalmıyor
Gemileri yakiyorsaniz sonucuna da katlanmaniz lazim
Benim de kapima ev sahibini gonderdi ust katimdaki kadin hatta ev sahibi once bana saldirgan bir uslup kullanarak başladı konusma sonunda siz gayet mantikli konusuyorsunuz diyerek orta yolu bulmak için kiracisini ikna eden de o oldu. Yani önemli olan karsidakinin tavri degil sizin tepkiniz. Kapiniza gelene saldirmak yerine polis çağırıp beni rahatsız ediyorlar deseydiniz lehinize delil olurdu

hanımlar nabıyonuz çıldırdınız mı ya...
ben de küs olduğum arkadaşımın ayakkabısını apartman boslugundan kazan dairesine atmıştım ama yaşım 6ydı... sonra o da tokama tükürmüştü... barışmıştık.... şimdi koca koca kadınları balkondan balkona mancınıkla çöp fırlatırken hayal etmek istemiyorum.....

Erkek getiriyor ne ya o ne demek bana bunu böyle açık açık desinler mahkeme yolu da gözükür başka yollarda yani ne bu ....Bunun adı başka birşey ben yazmiyim buraya....O zaman siz dava açacaksınız bir şekilde çıkarmak için bunu hangi kağıda yazacaklar iftira ise şaşarım o cesarete nasıl tazminat kazanırsınız varya ispatlamak lazım öyle varmı onu dedi bunu dedi.O denilen lafı bazı insanlar cinayet sebebi sayar Konu iki komşu kavgası ve onu tutan diğer siite sakinleri olayı ise asılsız imza topladıkları yalancı şahit oldukları görmedikleri halde olayı kulaktan dolma ile imza verdikleri dava açılıyor mu onada sorardım ben.Kredi çeker dava açarım ben param olmasada buna takarım yani o insanlara o lafı yediririm.Dahada bilmem kim kime ne olursa konumda hakliysam heleki iftira atılsın siz bana bakmayın ben böyle lafı kabul etmem bunu diyecek ve ispatlayamayacak insanın Allah yardımcısı olsun karşımda

Erkek getiriyor demek sevgilisi geliyor demek de olabilir hadi bunu anlarim o kadar sinir olmam ....Yada kolaylıkla erkekleri alıyor başka bir adı var onun......yapıyor da olabilir demeyede getirmiş olabilirler.Yani bunu böyle diyen komşu varsa varya sakın susmayın bu konuda neyine korkuyorsunuz onu anlamadım.Onlar korksun benden kafasindayim iki dakikada kaydım hanımefendi çizgimden içimdeki cadıyı saldiniz 😂 Korkmayın olacak olan olur hakkinizi savunun.

Bütün konulrınızı okumuş biri olarak. İletişim problemini çözmezseniz daha çok bu sorunlarla karşılaşırsınız. Üst komşuyla adliyelik olmak diye de konunuz var. Ne istiyorsunuz bütün akış siz mi olucaksınız amaç ne?

Arkadaşlar dün açtığım konu maalesef çirkinlesmeye başladı. Korkunç bir belaya çattım .Üst komşumun balkonuna kuzenimin evinden sinirle çop atmıştım ama kadın konuyu başka bir noktaya getirdi. Balkonumda kılçık pislik eksik olmuyordu. Bir kere yaptım beladan kurtulamıyorum. Benim kedilerim var , güya kedi dışkılarını kapıya koyarken. yan komşular görmüş. Yalancı şahitlik yapıyorlar.
Sinirlenip madem iftira o zaman gerçek olsun diye kedimin kum kabını kapısına boca ettim ki kapıyı açtı gördü.
Sağlıklı düşünemiyorum cirkefe çektikçe çekti. Site bana tahliye tebligatı gönderecekmiş . Bu mümkün olabilir mi? 4 kişilik bir çete benimle uğraşmaya başladı. Eve sık sık erkek de getiriyormusum.
Site benim de maalesef gaza gelen yapımla katkıda bulunduğum sebeple atabilir mi?
Dünden beri bir kabustayim kime çattım bilmiyorum
Neye dayanarak sizi evden tahliye edeceklerki,kimmişki onlar sizin hanenize karışıp sizi evinizden edecekler böyle bir dünya yok bilgisiz cahil bir kaç kadının söylediği şeyleri neden ciddiye aldınızki,evinize erkek yada kadın kimi isterseniz çağırabilirsiniz orası sizin eviniz kişisel alanınız asıl sorun bunları kim takip ediyor sizin evinizi kim dikizliyor gireni çıkanı nereden biliyor sapıkmıdır katilmidir manyakmıdır neye dayanarak sizi gözetliyor bu çok korkunç öncelikle bu kimse siz şikayet edin can ve mal güvenliğim yok deyin çünki bu alenen taciz,tam olarak bu ülkeyi ne zannediyorlar 1945 de mi yaşıyoruz ahlak polisiyle zina var deyip evmi basacaklar😂😂😂bide imza toplayıp atacaklarmış yok bide taşlasınlar öyle olmaz yani,allahım ne günlere kaldık,bunlar televizyonda ne izliyor napıyor geri kafalı tipler,ayrıca kedi sessiz bir hayvan apartmanda olmasında bir sakınca yok zaten kimi neden rahatsız etsin,ülkede kimse kişisel haklarını bilmiyor duracağı yeri kavrayamıyor,alenen suç onların yaptıkları,hukuki olarakta siz haklısınız,eviniz gözetleniyor tacize uğruyorsunuz.

Erkek getiriyor ne ya o ne demek bana bunu böyle açık açık desinler mahkeme yolu da gözükür başka yollarda yani ne bu ....Bunun adı başka birşey ben yazmiyim buraya....O zaman siz dava açacaksınız bir şekilde çıkarmak için bunu hangi kağıda yazacaklar iftira ise şaşarım o cesarete nasıl tazminat kazanırsınız varya ispatlamak lazım öyle varmı onu dedi bunu dedi.O denilen lafı bazı insanlar cinayet sebebi sayar Konu iki komşu kavgası ve onu tutan diğer siite sakinleri olayı ise asılsız imza topladıkları yalancı şahit oldukları görmedikleri halde olayı kulaktan dolma ile imza verdikleri dava açılıyor mu onada sorardım ben.Kredi çeker dava açarım ben param olmasada buna takarım yani o insanlara o lafı yediririm.Dahada bilmem kim kime ne olursa konumda hakliysam heleki iftira atılsın siz bana bakmayın ben böyle lafı kabul etmem bunu diyecek ve ispatlayamayacak insanın Allah yardımcısı olsun karşımda
Vallahi aynen, bende bir tek benimmi dikkatimi çekti diyordum,kedi yada diğer davranışlar bir tarafa eve erkek alıyor deyip evden atacaklar konunun asıl şok edici kısmı bu,kimse komşusuna gıcık gitti diye imza toplanıp evden çıkartılamaz,çıkartmak için yüz kızartıcı bir sebep lazım o da eve erkek alıyor vs. bu bir kadına yapılabilecek en korkunc şey,bir kadına sırf gıcık oldun diye bunu yapamazsın çok aşağılık bir durum bencede dava edilmeli

İyi de sizde az değilsiniz.
O sizin balkonunuza çöp atıyor diye sizde kuzeninizin evine çıkıp onun balkonuna çöp attınız.
Kedi pisliği kapıma attı dediği icin kedi kumunu neden döktünüz kapısına.

Ailelerimiz bizleri yetiştirirken kötüyle kötü olma, dön arkana git. Baktın olmuyor hakkını onun gibi arama dediler.
Siz de şirazeyi şaşırmışsınız.

Bende iyi bir lokasyonda oturuyorum. Ama öyle bi kata denk geldi ki.
Benim üstümde ki devamlı silkeler, söyledim bişey olmaz diyor bi de bana. Gece 2-3 mutfakta tak tuk vurur bişeyler yapar.
Zili o kadar acik ki, evim inler zili çaldığında söylerim güler.
Misafirlerinin cocuk koşmaları bitmez.

Söyledigimde kendini düzeltmeyen bir insan…Kavga etsem anlamaz ki.
Yalıtımda kötü olmadığı için susup oturuyorum.
Kavga etsem toplayacak alaksız komşuları.

Bazen oyunu kuralına göre oynamak gerekiyor. Olmuyorsa da kendimizi suçlu çıkarmadan çareler aramalıyız.

Erkek getiriyor olayı üzerinden yürüyün sizde dava açın.

Madem site yönetimi bu kadar etkili neden sizin balkona atılan şeylerin fotoğraf çekip yönetime göndermediniz komşum böyle yapıyor diye?
Apartmandakiler oy çokluğuyla sizi istemezse evden çıkarabilirler sanırım.
Ama yani göstere göstere kedi kumu dökmek ne demek sizde bişey yapıyorsunuz elinize yüzünüze bulaştırıyorsunuz.

kedimin kum kabını kapısına boca ettim

:işsiz: :işsiz:

images.jpeg.jpg

Eve erkek getirmek evden atılma sebebi mi oluyormuş… kendileri de eve misafir çağırıyorlar ve evde neler yapıyorlar bilemeyiz diyerek kendinizi savunabilirsiniz, gerçek bu

X