Üst komşunun iftira atması sonucu site evden atabilir mi?

Yani google'a "apartmanda imza toplanarak kiracı tahliyesi" yazsanız yaklaşık 10 dakika içinde duruma hakim olabilirsiniz. Yalnız "oh çıkartamazlarmış" diye rahatlayıp milletin kapısının önüne kedi kumu dökmeye devam etmeyin.

EhLx-PsXcAg0VaE.jpg

aaaaa bir 4-5 saat girmedim muallimekız ortalığı ağlatmış :KK70:

Arkadaşlar dün açtığım konu maalesef çirkinlesmeye başladı. Korkunç bir belaya çattım .Üst komşumun balkonuna kuzenimin evinden sinirle çop atmıştım ama kadın konuyu başka bir noktaya getirdi. Balkonumda kılçık pislik eksik olmuyordu. Bir kere yaptım beladan kurtulamıyorum. Benim kedilerim var , güya kedi dışkılarını kapıya koyarken. yan komşular görmüş. Yalancı şahitlik yapıyorlar.
Sinirlenip madem iftira o zaman gerçek olsun diye kedimin kum kabını kapısına boca ettim ki kapıyı açtı gördü.
Sağlıklı düşünemiyorum cirkefe çektikçe çekti. Site bana tahliye tebligatı gönderecekmiş . Bu mümkün olabilir mi? 4 kişilik bir çete benimle uğraşmaya başladı. Eve sık sık erkek de getiriyormusum.
Site benim de maalesef gaza gelen yapımla katkıda bulunduğum sebeple atabilir mi?
Dünden beri bir kabustayim kime çattım bilmiyorum
O kedi kumunu toplatıp, bir de kapının önünü sildirmediler mi size ? 🙄

Konularınız gerçekse, siteden atılır mısınız bilmem de ana haber bültenine haber olabilirsiniz.

Bu kizin birbirinden bagimsiz fantastik konulari beni cok eglendiriyor. Komsu sorunu, sevgili sorunu, dolandirilan baba 🤣🤣

Arkadaşlar dün açtığım konu maalesef çirkinlesmeye başladı. Korkunç bir belaya çattım .Üst komşumun balkonuna kuzenimin evinden sinirle çop atmıştım ama kadın konuyu başka bir noktaya getirdi. Balkonumda kılçık pislik eksik olmuyordu. Bir kere yaptım beladan kurtulamıyorum. Benim kedilerim var , güya kedi dışkılarını kapıya koyarken. yan komşular görmüş. Yalancı şahitlik yapıyorlar.
Sinirlenip madem iftira o zaman gerçek olsun diye kedimin kum kabını kapısına boca ettim ki kapıyı açtı gördü.
Sağlıklı düşünemiyorum cirkefe çektikçe çekti. Site bana tahliye tebligatı gönderecekmiş . Bu mümkün olabilir mi? 4 kişilik bir çete benimle uğraşmaya başladı. Eve sık sık erkek de getiriyormusum.
Site benim de maalesef gaza gelen yapımla katkıda bulunduğum sebeple atabilir mi?
Dünden beri bir kabustayim kime çattım bilmiyorum
Erkekte getir görsunler sonra eve gir bu konudada haklı olsunlar rahatla.🤣
Sorun bir tek komşuda değil sende sağlıklı düşünüp hareket etmiyorsun.

Atamazlar kovamazlar diyenlere şaşırdım. Kanıtlar karşı tarafta, şahitler karşı tarafta, polis çağıran karşı taraf, iki kez suç üstü yakalanan konu sahibi. Üstelik çöp atarken yakalandığı ev kuzenin evi ve kuzen de kendisinden şikayetçi. Erkek çağırma vs kendine taraf toplamak için bunu uydurduğunu düşünüyorum. Kimse eve erkek alıyorsun diye polis çağırmamış. Dün o kadar yapma etme dedik, sinirle hareket ettim pişmanım evden çıkarılmak istemiyorum dedi, sakinleş git düzgün konuş dendi ama gidip kedisinin kumunu pisliğini kadının kapısına dökmüş.

1,5 aydır oturduğu evde bu kadar sorun çıkartan birini millet niye istesin? Balkonuma çöp atanın o olduğundan eminim diyor ama ne video çekmiş ne foto. Her gün pislik çöp atılıyorsa hem kendinin hem kuzenin balkona kamera koyar ispatlardı. Acayip sorunlu ve apartman yaşamına uygun omayan biri olduğunu düşünüyorum.

Diğerlerini bilemem ama sizin psikolojik durumunuz pek iyi değil gibi. Yaptıklarınız hiç normal değil. Çingene mahallesi falan mı orası? Gerçekten merak ettim

X