Saç Rengi ve Saç Boyama üst üste saç kaç kez boyanır?!!!Palette yoğun saç rengi açıcı ve sonrası...

janejune

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2015
668
1.268
44
Arkadaşlar, iki gün evvel saçımı palette yoğun renk açıcı ile açtım güya. (saçım açık kahve boyalıydı) Ama açılmasına pek izin vermedim, heyecan yaptım ve 20.dakikada yıkadım. Eeeee sonuç kızılımsı, bakırımsı saçlar. Ertesi gün-bugün de çok kırmızı sevimsiz geldiği için daha önce beğenip aldığım "altın karamel"e boyadım. şahtım şahbaz oldum. şimdi bi turuncuyum ki sormayın. Bu durumdan kuaföre gidip kurtulcam da üst üste çok mu işlem yapılmış olur ki? saçlarım şu an normal ama ne bileyim... üst üste mi olur? Kafamda deli sorular:KK64:Napcammmm???????????????????

Son düzenleme:
canım saçın sarıya kadar açılmasına izin vermemişsin zaten açıcıyla çok yıpranacağını düşünmüyorum 20 dakikada. altın karamel rengi de saçında bi açma yapmayacak düz renk boya. o da çok bi yıpratmaya sebep olmaz. renkleri yazmışsınya direk kafamda canlandı zaten oluşan renk keşke önceden turuncu olacağını söyleme imkanım olsaydı sana :) turunculuktan kurtulmak için kuaför büyük ihtimal küllü kumral tonlarında bi renge boyayacaktır saçını. küllü renkler kurtarır. açtırma işlemi yaptırmadığın sürece düz boya yaptırabilirsin saçında bi sıkıntı olmayacaktır canım.

canım saçın sarıya kadar açılmasına izin vermemişsin zaten açıcıyla çok yıpranacağını düşünmüyorum 20 dakikada. altın karamel rengi de saçında bi açma yapmayacak düz renk boya. o da çok bi yıpratmaya sebep olmaz. renkleri yazmışsınya direk kafamda canlandı zaten oluşan renk keşke önceden turuncu olacağını söyleme imkanım olsaydı sana :) turunculuktan kurtulmak için kuaför büyük ihtimal küllü kumral tonlarında bi renge boyayacaktır saçını. küllü renkler kurtarır. açtırma işlemi yaptırmadığın sürece düz boya yaptırabilirsin saçında bi sıkıntı olmayacaktır canım.

Teşekkür ederim yaaa. Ben de öyle düşünmüştüm ama ne bileyim bu konuyla ilgili şeyler okuyunca bir ay bekleyin, üst üste boyamayın diye...

image.jpeg
Mrb arkadaşlar dün kendim saçımın rengini açtım önce açıcıyla üstüne de palettenin küllü sarısını boyadım Nasıl olmuş sizce gözüm pek alışamadı ama ☺️

X