Gebeliğe Hazırlık Üstüne görme mi yaşadım acaba

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Cicek9876

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2020
3
0
33
Merhaba, regl donemlerim düzenli ve 6-7 gün sürüyor. Bu ay öncesinde mide bulantım oldu, goguslerde hassasiyet oldu ve reglim 3 gün sürdü. 4 gün sonra idrar testi yaptım ve negatif çıktı. Bu üstüne görme olabilir mi? Öyleyse idrar testinde ne zaman cikar?

Merhaba, regl donemlerim düzenli ve 6-7 gün sürüyor. Bu ay öncesinde mide bulantım oldu, goguslerde hassasiyet oldu ve reglim 3 gün sürdü. 4 gün sonra idrar testi yaptım ve negatif çıktı. Bu üstüne görme olabilir mi? Öyleyse idrar testinde ne zaman cikar?
Yok canım mide bulantısı göğüs hassasiyeti regl ile aynı belirtileri verebiliyor eğer üstüne görme olsaydı 4gün sonra ki test pozitif çıkardı 🤷🏼‍♀️

Ben yerleşme var mı yok mu yanıltmayayım şimdi ama kendi yaşadığımı söyleyeyim. Yerleşme kanaması oldu bende 2 gün damla damla kahverengi lekelenme oldu. Yerleşme olduğu günden itibaren tam 5nci günün sabahı ilk idrarla çooook silik bi çizgiyle öğrendim. O günün gecesinde 14,77 çıktı bhcg. Yani yerleşmeden 5 gün geçtiği halde çok düşük bi değerdeydi. Önceki gün yani 4ncü gün yapsam imkanı yok çıkmazdı. Bence ümitlenmeyin ama son bi test daha yapın 1-2 gün sonra. Ona göre yolunuza bakarsınız

X