Üstüne görmüş olabilir miyim?

Kaç dakika içinde çıktı ? Hemen çıktıysa ben hafif bi gölgelik görüyorum 🥰🤰🏼 pazartesi sabahta ilk idrar ile yapın isterseniz İnsaAllah vardır bence var gibi duruyor 🤰🌸
Dakika tutmadım açıkçası ama ilk yaptığımda 3 dk içinde gölgelik görmüştüm emin olamadım aynanın önüne koydum sonra aklıma geldi tekrar baktım resimdekine göre daha koyu olmuş. Kurumu çizgisi ise üstüne su damlat dediler su damlattım çevresindeki sarı yerler kayboldu ama çizgi hala duruyor

Dakika tutmadım açıkçası ama ilk yaptığımda 3 dk içinde gölgelik görmüştüm emin olamadım aynanın önüne koydum sonra aklıma geldi tekrar baktım resimdekine göre daha koyu olmuş. Kurumu çizgisi ise üstüne su damlat dediler su damlattım çevresindeki sarı yerler kayboldu ama çizgi hala duruyor
Hayırlı olsun o zaman diyelim İnsaAllah 😊aklında şüphe kalmasını istemiyorsan gün içinde bi test daha yap iki uç tane al eve pazartesi gününe kadar yap istersen hem koyulaşıp koyulasmadigina bakarsın

Hayırlı olsun o zaman diyelim İnsaAllah 😊aklında şüphe kalmasını istemiyorsan gün içinde bi test daha yap iki uç tane al eve pazartesi gününe kadar yap istersen hem koyulaşıp koyulasmadigina bakarsın
Allahım inşallah güzel haberlerle cümlemizin yüzünü güldürsün. Yarın sabah ilk idrarla tekrar deneyeceğim.

Ayyyy hep bende olan belirtiler bende öyle canım yemediğim kadar yemek yemiştim vs ama adet olduğum için kendimce tabi umursamamistim ki düşününce farkettim belirti olduğunu 🥰❤️ bence geç döllenme olmuş inşallah tutmuştur allahin izniyle sen eve erken gebelik testi ve normal gebelik testi bulundur 2 güne bir yap mutlaka çünkü artık kanında da belirti verdiği için aslında idrarında da çıkar
Görüyor musun ikinci çizgiyi yoksa ben mi görmek istiyorum

Eklentiler

• IMG_6952.jpeg
    IMG_6952.jpeg
    133,8 KB · Görüntüleme: 51
  • IMG_6951.jpeg
    IMG_6951.jpeg
    88,9 KB · Görüntüleme: 57
Allahım inşallah güzel haberlerle cümlemizin yüzünü güldürsün. Yarın sabah ilk idrarla tekrar deneyeceğim.
İkinci çizgi görüyor musunuz yoksa bi tek ben mi görüyorum ya da görmek istiyorum

Eklentiler

• IMG_6952.jpeg
    IMG_6952.jpeg
    133,8 KB · Görüntüleme: 51
  • IMG_6951.jpeg
    IMG_6951.jpeg
    88,9 KB · Görüntüleme: 55
Bu sabah test yaptım kaset test böyle çıktı erken testte birşey göremedim. Sizce durum nedir? Bu arada halsizlik baş ağrısı mide bulantısı göğüslerimde hassasiyet hissediyorum. Doktora pazartesi gideceğim
Hayırlı olsun bebiş var gibi duruyor . Rabbim isteyen herkesin kucağını doldursun kan verdiniz mi

Adetiniz geçti mi ya da kaç gün var ? Bildiğim kadarıyla yerleşmeden 14 gün sonra çıkıyor. Beta da bebek 3. Haftada görünüyor diye biliyorum. Ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemem. Çünkü her kadinda yumurtlama zamanı farklı. Ben reglime beş gün kala yumurtlamışım ve sizin dediğiniz gibi 3 Ocak öğlen 12 gibi başlayıp 3 gibi biten bi kanama yaşadım doktorum diğer adetini bekleyelim dedi isterseniz bekleyin bekleyemem derseniz verin test
meraba yumurtalık gunumde 4 defa ılıskı oldu snra belırtılr basladı 5 ncı gun bıttı snra test yptm negatıf 4 gun oncede gece bktgmda kahvrngı lekelnme oldu sabhda ılıskıden snra adet oldum 3 gun surdu ama adet olmama 4 gun vrdı erkn oldum sebebı nedır

Merhabalar ilk kez yazıyorum. Bende çikolata kıstı ve endometriozis var. Normalde mütemadiyen lekelenmelerim olur, regl ve yumurtlama zamanları kasık ağrılarım olur. 3 kere myom ameliyatı oldum son ameliyatım 30 kasımdı. Ameliyattan bu yana 2 kez regl oldum. 4-5 gün önce regl olmalıydım ama geciktim. Hem erken hem de normal gebelik testi yaptım ikisi de negatif çıktı. 8-9 gündür ne ağrım var ne de lekelenmelerim... Belki psikolojik olarak geciktim bilmiyorum. Önceki reglimde çok kanamam olduğu için ponstan forte içmiştim 3 4 gün belki o yüzden geciktim. Belki de çok yorucu bir iş rutinim var belki o yüzdendir. Gecikme için bir sürü neden var ama ben gebelik umuduna bağlanmak istiyorum. 1.5 senedir deniyoruz. Yoruldum artık çıkmazdayım.

X