Üşüttüm mü yoksa hamile miyim acaba ??

kızlar test yaptım ama internet sorunu vardı yazamadım sizlere... sonuç pozitif kaydirigubbakcemile5

doktora gittim sabahtan, yalnız beta hcg'm 40,12 çıktı, biraz düşük oran geç döllenmede olabilir, düşebilirde dedi doktor, dua edin nolur. çarşamba yeniden kanda bakılacak artıcak mı diye.. çok endişeliyim, hiç tadına varamadım bu müjdenin. kızlar bu arada bel ve göğüs ağrım şiddetle artmakta. bel ağrısı önemli gebelik bulgularındanmış, doktora ağrı normal mi diye sorduğumda öyle söyledi. hepinize dua ediyorum, Allah bu sevinci hepinize yaşatsın arkadaşlarım, benim meleğimde sıkı sıkı tutunsun dua edin bana, ben hepinize duacıyım...

hayırlı olsun canım. insallah bebeğin seninle kalır. bende bugün test yaptım negatif çıktı :KK43: ama hala adet olmadım. çok canım sıkılıyor ya.

kızlar simdi lavaboya gittim malesef kırmızılara bürünmüşüm :KK43:. bizim umutlar başka aylara kaldı. bu ay klomen kullanacağım galiba. dr um öyle demisti.

kızlar test yaptım ama internet sorunu vardı yazamadım sizlere... sonuç pozitif kaydirigubbakcemile5

doktora gittim sabahtan, yalnız beta hcg'm 40,12 çıktı, biraz düşük oran geç döllenmede olabilir, düşebilirde dedi doktor, dua edin nolur. çarşamba yeniden kanda bakılacak artıcak mı diye.. çok endişeliyim, hiç tadına varamadım bu müjdenin. kızlar bu arada bel ve göğüs ağrım şiddetle artmakta. bel ağrısı önemli gebelik bulgularındanmış, doktora ağrı normal mi diye sorduğumda öyle söyledi. hepinize dua ediyorum, Allah bu sevinci hepinize yaşatsın arkadaşlarım, benim meleğimde sıkı sıkı tutunsun dua edin bana, ben hepinize duacıyım...

ayyy cnm beniim yaaa çok ama çok mutlu oldum. dua ettim sana ve bebeğine Allah bebeğini sana bağışlasın. :CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::emir_bebek::emir_bebek:

kızlar simdi lavaboya gittim malesef kırmızılara bürünmüşüm :KK43:. bizim umutlar başka aylara kaldı. bu ay klomen kullanacağım galiba. dr um öyle demisti.

cnm hiç üzülme bunda da vardır bi hayır. inş en güzel zamanda gelir bebişin seni bulur..

ayyy cnm beniim yaaa çok ama çok mutlu oldum. dua ettim sana ve bebeğine Allah bebeğini sana bağışlasın. :CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::emir_bebek::emir_bebek:

amin canım benim, çok teşekkürler... Rabbim hepimize sağlıkla bebeklerimizi kucaklamak nasip etsin. Allah hepinize bu haberi güzellikle almak nasip etsin, inşallah seninde müjdeli haberlerini alırız bu ay zarfecim opuyorumnanaktan

merhaba.bende eni katıldım.öncelikle hadimeleğim seni tebrik ederim.allah sağlıkla kucağına almayı nasip eder.ve bizede senin heyecanını yaşamayı canım.benimde bu ay senin dediğin gibi sıkıntılarım olmuştu.şiş ve dokununca acıyan göğüsler.karın ve çok şiddetli kasık ağrılarım oldu.bel ağrım haleda devam ediyor.doktora gidince yumurtalığımda çok küçük bir kist tespit edildi.10 gün tedaviden sonra kontrolde kistin gittiğini söyledi doktor.bu arada regli oldum.aslında 7 gün süren reglim 8.günüm olduğu halde devam ediyor.şiddetli bel ağrısıda var.doktorum normal olduğunu söyledi. üşütmemem gerekliymiş. bana tavsiye verebilir misiniz.bebek istiyoruz ama zamanı tutturamıyoruz. regliden ne zaman sonra denemeli sizce. bu arada kontrolde rahmimin ve yumurtalığımın çok iyi durumda olduğunu söyledi doktor.teşekkürler

ece üzülme canım:1hug: mutlaka bir hayır vardır bunda da. çok dua edeceğim senin için, inşallah seninde güzel haberlerini alacağız. moralimizi bozmak yok! o kırmızılar günün birinde pes edicek emin ol!!

merhaba.bende eni katıldım.öncelikle hadimeleğim seni tebrik ederim.allah sağlıkla kucağına almayı nasip eder.ve bizede senin heyecanını yaşamayı canım.benimde bu ay senin dediğin gibi sıkıntılarım olmuştu.şiş ve dokununca acıyan göğüsler.karın ve çok şiddetli kasık ağrılarım oldu.bel ağrım haleda devam ediyor.doktora gidince yumurtalığımda çok küçük bir kist tespit edildi.10 gün tedaviden sonra kontrolde kistin gittiğini söyledi doktor.bu arada regli oldum.aslında 7 gün süren reglim 8.günüm olduğu halde devam ediyor.şiddetli bel ağrısıda var.doktorum normal olduğunu söyledi. üşütmemem gerekliymiş. bana tavsiye verebilir misiniz.bebek istiyoruz ama zamanı tutturamıyoruz. regliden ne zaman sonra denemeli sizce. bu arada kontrolde rahmimin ve yumurtalığımın çok iyi durumda olduğunu söyledi doktor.teşekkürler

teşekkür ederim canım, Allah hepimize nasip etsin.
kaç günde bir adet görüyorsun?

merhaba hadimeleğim ,
öncelikle seni çok ama çok tebrik ediyorum sonra seninle birlikte aileni
allah saglıkla mutlulukla huzurla yavrunuzu kucagınıza almayı nasip etsin
benim sana bir sorum olucak bende aynı senin gibi şeyler yaşıyorum
şöyleki benim eşimde varikosel vardı veamleiyat oldu altı ay oluyor ameliyat olalı 100,000 ml olan sperm sayısı 500 adetlere düşmüş bunu nerden öğrendim dersen temmuz ayında mikroenjeksiyon denedik olmadı kısmet dedik 2-3 aydır bebek lafı etmiyorduk hayatımızda herşeyi oluruna bıraktım
yalnız bu ay çok farklı şeyler yaşıyorum eylül sekizde regli oldum 7 gun sürdu sonrasında eşimle düzenli ilişkilerim oldu ve ben kendi ailemle 4 gunluğune bir tatile gittim ayın 26 sında 30 unda döndum hem tatilde hem geldikten sonra kasıkta batmalarım ara ara giren sancılarım var akıntım var ama kesik gibi değil bazen ıslak bazen koyu kıvamlı idrar rengim çok koyu ve geldiğim gunden beri bel ağrım çok var yatakten bel agrısıyla uyanıyorum sanki yamuk yatmışım gibi ve bende senin gibi hiç agrı çekmeden hastalanırdım ama kasıkta da agrı oluyor dunden beri hastalanacakmışım gibi ve dizime kadar sag bacagımı uyuşturuyor normalde bugun olmam lazım ama daha tık. sence bişeyler olabilir mi?

hadimelegım supersın ınan cok sevındım allah bılır ama bence hamılesın demıstım..allah saglıkla kucagına almak nasıp etsın ınsallah..kendıne ve bebegıne ıyı bak sevgıler

merhaba hadimeleğim ,
öncelikle seni çok ama çok tebrik ediyorum sonra seninle birlikte aileni
allah saglıkla mutlulukla huzurla yavrunuzu kucagınıza almayı nasip etsin
benim sana bir sorum olucak bende aynı senin gibi şeyler yaşıyorum
şöyleki benim eşimde varikosel vardı veamleiyat oldu altı ay oluyor ameliyat olalı 100,000 ml olan sperm sayısı 500 adetlere düşmüş bunu nerden öğrendim dersen temmuz ayında mikroenjeksiyon denedik olmadı kısmet dedik 2-3 aydır bebek lafı etmiyorduk hayatımızda herşeyi oluruna bıraktım
yalnız bu ay çok farklı şeyler yaşıyorum eylül sekizde regli oldum 7 gun sürdu sonrasında eşimle düzenli ilişkilerim oldu ve ben kendi ailemle 4 gunluğune bir tatile gittim ayın 26 sında 30 unda döndum hem tatilde hem geldikten sonra kasıkta batmalarım ara ara giren sancılarım var akıntım var ama kesik gibi değil bazen ıslak bazen koyu kıvamlı idrar rengim çok koyu ve geldiğim gunden beri bel ağrım çok var yatakten bel agrısıyla uyanıyorum sanki yamuk yatmışım gibi ve bende senin gibi hiç agrı çekmeden hastalanırdım ama kasıkta da agrı oluyor dunden beri hastalanacakmışım gibi ve dizime kadar sag bacagımı uyuşturuyor normalde bugun olmam lazım ama daha tık. sence bişeyler olabilir mi?

denizcim teşekkür ederim canım, Allah sana ve tüm isteyen arkadaşlarıma nasip etsin en kısa zaman da sağlıkla inşallah..
benim bel ağrılarım genelde gün içinde başlıyordu ancak, son bir kaç gün sabahları da çok ağrımaya başladı. aynen o kasık ağrısını çektim bende, insanın eğilme kalkmasını engelleyen ve varlığını sürekli hissettiren bir kasık batmasıydı. ve bacaklarıma ikisinin birden ağrısı vuruyordu, hala da vururyor. akıntı bazen sulu bazen beyaz parçalar halinde geliyor ve farklı bir kokusu var. ilaç gibi bir koku yayıyor. yani Allah bilir ama belirtilerin benimkine benziyor. inşallah vardır, öyleymiş gibi. test alıp baksan, çıkar bence varsa.

hadimelegım supersın ınan cok sevındım allah bılır ama bence hamılesın demıstım..allah saglıkla kucagına almak nasıp etsın ınsallah..kendıne ve bebegıne ıyı bak sevgıler

evet canım söylemiştin,tahminlerin doğru çıktı çok şükür.zemuszemus
Allah dileğen herkese en kısa zamanda nasip etsin, sağlıkla... benim miniğimde sağlıkla tutunsun inşallah teyzeleri. yarın test yaptıracağım yeniden, inşallah beta hcg'm yükselmiştir ve düşük tehlikesi yokturdur. korkuyorum:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

rahat ol..allahın ıznıyle hıcbı problem cıkmaz..vıtamınlerını doktorunun verdıgı ılacları aksatmadan kullan ..kendıne bebegıne dıkkat et..ılk yazını okudugumda hamıle bu kız dedım oglu olcak dıye gecırdım ...kız erkek farketmez saglıkla guzellıklerle gelsın yeter

hadi meleğim

hayırlı uğurlu olsun rabbim sağlıklı kucağınada almayı nasip etsin...

bende çok hamile kalmak istiyorum...1.5 yıldır ama rabbim vermiyor ben çok dua ediyorum sende dua et

rabbim banada tez zamanda ve tüm isteyenlere sağlıklı sıhatli hayırlı evlatları varisleri

tez zamanda versin inşallah

teşekkür ederim canım, Allah hepimize nasip etsin.
kaç günde bir adet görüyorsun?

canım ben 27 günde bir adet oluyorum.ama dünde dediğim gibi 8.günde devam ediyor ve bugünde. ama 2 gündür gelen kan rengi açık pempe şeklinde ve ara ara.yani adet gibi değil.bel ağrımda fazla.adet olmamış ve adetten önce test yaptırmamış olsaydım bu kanı yerleşme kanı olarak yorardım.ama adetten sonra bu kan olamayacağına göre ne olduğu hakkında açıkcası canım biraz sıkılıyor.bu başına gelen var mıdır.Çok üzgünüm çoook

X