utanıyorum ama ;kpss yi kazanıp da kitaplarını vermek isteyen var mı kargoyu ben öderim...

alaboraa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2011
100
17
slm lar..
hiç yapmyacağım bir şey yapıyorum utanarak yazıyorum belki okuyan olur..kpss yi kazanıp da kitaplarını vermek isteyen var mı..lisans bölümü b grubu yani düz memurluk için çalışacağım inşallah...şuan kitap alacak gücüm yok maalesef..daha maaş gününe 15 gün kala boya isteyen kızıma maaşı bekleyelim alacağım söz kızım dediğim için aramızda tartışma çıktı ağlayarak param yok deyişim bana o kadar dokundu ki..atipik otizm teşhisi alan 34 aylık oğlumu ;doktorun kreş şart demesine rağmen kreşe veremeyişim dokunuyor..ama en son ki boya olayından sonra o kadar içlendim ki kpss ye çalışmaya karar verdim elimde 2008-2009 a ait ihtiyaç modüler seti var sadece ama geçen seneye ait yenilenmiş konular güncellemeler içeren kaynaklar lazım sanırım ve şuan alamam.eğer ki memurluğu kazanıp da elinde kitapları boş boşuna duran varsa kitaplarını bana yollarsa çok sevinirim kargoyu ben karşılarım.ya da istanbul da olup vermek isteyen varsa elden de alabilirm ...inşallah memurluğu kazanırım da yavrularıma iyi bir gelecek hazırlayabilirim..

Son düzenleme:
çok teşekkürler ..insanlardan bişey isteyemiyorum yapım itibariyle...ama çocuklarım söz konusu olunca bunu da aşmam gerektiğini gördüm.ben lisans mezunuyum b grubu için hazırlanacağım inşallah.siz yanlız yollayım dediniz ama bence düşünün derim ya sınava girmek isterseniz tekrar lazım olur size????

allah herşeyi gönlünüze göre versin,inş. kazanırsınız. Utanılacak bir şey de yok canım

Utanılacak birşey yokki cnm kazanan ve kitapları lazım olmayan arkadaşilar mutlaka sana yollayacaktır.
Hayat şartları zor cnm birilerine yardımcı olmak kadar güzel bir şey yok

Allah yardimciniz olsun. Kitaplar yok ama kiziniza boya göndermek isterim. Özelden kargo icin adresi atabilirmisiniz. Suan cikiyorum aksam yazabilirim tekrar

Özzelden adresini yazarsan yollarım 2-3 sene önceki kitaplar umarım işine yarar

malesef zor..oğluma hamileyken 3.5 sene evvel bi dolandırıldık hala belimizi düzeltemedik...hala kart borcu hala kredi..eşim de üzülüyor onun üzüldüğünü görmek beni daha çok üzüyor kredi çekeyim diyor kartları kapamak için tekrar borççç...çalışmam lazım çocuklara bakan yok .atipik oğlum çok hareketli onun özel eğitimiyle ilgilenen olmalı ama yok..anne bakım parası düşmüyor ....ama ileriyi düşünüp memurluk hiç değilse daha garanti diye karar verdim...şimdi bir kreşe veremeyişinin acısı çöktü içime halbuki şartken..yarın birgün inşallah düzelecek oğlum ve kızımın okulu üniversitesi olacak..işte düşüne düşüne bir hal oldum..

teşekkürler Frost Allah razı olsun ama kabul edemem lütfen.. maaşta alacağım.bu duyarlılığınız beni ağlattı.ben sadece hani kulllanmayıp köşeye kaldırdıkları kitapları yollayabilirlerse diye yazdım.....şuan eşimin mesaileri kesildi ondan sıkıştık ..yoksa alıcam inşallah boyayı..

Bunda utanılacak hiç bir şey yok ki yarın ne olacağımız belli mi?

Umarım aramızdan birileri çıkıcak ve yollayacaktır

slm lar..
hiç yapmyacağım bir şey yapıyorum utanarak yazıyorum belki okuyan olur..kpss yi kazanıp da kitaplarını vermel isteyen var mı..lisans bölümü b grubu yani düz memurluk için çalışacağım inşallah...şuan kitap alacak gücüm yok malesef..daha maaş gününe 15 gün kala boya isteyen kızıma maaşı bekleyelim alacağım söz kızım dediğim için aramızda tartışma çıktı ağlayarak param yok deyişim bana o kadar dokundu ki..atipik oztim teşhisi alan 34 aylık oğlumu ;doktorun kreş şart demesine rağmen kreşe veremeyişim dokunuyor..ama en son ki boya olayından sonra o kadar içlendim ki kpss ye çalışmaya karar verdim elimde 2008-2009 a ait ihtiyaç modüler seti var sadece ama geçen seneye ait yenilenmiş konular güncellemeler içeren kaynaklar lazım sanırım ve şuan alamam.eğer ki memurluğu kazanıp da elinde kitapları boş boşuna duran varsa kitaplarını bana yollarsa çok sevinirim kargoyu ben karşılarım.ya da istanbulda olup vermek isteyen varsa elden de alabilirm ...inşalllah memurluğu kazanırım da yavrularıma iyi bir gelecek hazırlayabilirim..
Ben önlinsans hazırlandım elimde genel kültür genel yetenek kitapları var. İş görür mü bilmiyorum ama eğer faydalı ise göndermek isterm

malesef zor..oğluma hamileyken 3.5 sene evvel bi dolandırıldık hala belimizi düzeltemedik...hala kart borcu hala kredi..eşim de üzülüyor onun üzüldüğünü görmek beni daha çok üzüyor kredi çekeyim diyor kartları kapamak için tekrar borççç...çalışmam lazım çocuklara bakan yok .atipik oğlum çok hareketli onun özel eğitimiyle ilgilenen olmalı ama yok..anne bakım parası düşmüyor ....ama ileriyi düşünüp memurluk hiç değilse daha garanti diye karar verdim...şimdi bir kreşe veremeyişinin acısı çöktü içime halbuki şartken..yarın birgün inşallah düzelecek oğlum ve kızımın okulu üniversitesi olacak..işte düşüne düşüne bir hal oldum..
Üzülme arkadaşım ya sabrının tükendiği yerde bil ki istediğin olacak diye okumuştum bir yerde. Biraz daha sabır.

slm lar..
hiç yapmyacağım bir şey yapıyorum utanarak yazıyorum belki okuyan olur..kpss yi kazanıp da kitaplarını vermel isteyen var mı..lisans bölümü b grubu yani düz memurluk için çalışacağım inşallah...şuan kitap alacak gücüm yok malesef..daha maaş gününe 15 gün kala boya isteyen kızıma maaşı bekleyelim alacağım söz kızım dediğim için aramızda tartışma çıktı ağlayarak param yok deyişim bana o kadar dokundu ki..atipik oztim teşhisi alan 34 aylık oğlumu ;doktorun kreş şart demesine rağmen kreşe veremeyişim dokunuyor..ama en son ki boya olayından sonra o kadar içlendim ki kpss ye çalışmaya karar verdim elimde 2008-2009 a ait ihtiyaç modüler seti var sadece ama geçen seneye ait yenilenmiş konular güncellemeler içeren kaynaklar lazım sanırım ve şuan alamam.eğer ki memurluğu kazanıp da elinde kitapları boş boşuna duran varsa kitaplarını bana yollarsa çok sevinirim kargoyu ben karşılarım.ya da istanbulda olup vermek isteyen varsa elden de alabilirm ...inşalllah memurluğu kazanırım da yavrularıma iyi bir gelecek hazırlayabilirim..
eşin çalışmıyor mu?
ailenizden size şu durumda yardım eden birileri olmuyor mu?
kitap neyse halledilir bir şekilde ama genel bir sorun var sanırım sizde.

Bende de birkaç kitap var arkadaşım adres verirsen göndere bilirim 2012 senesine ait ama.nereye koyacağımı şaşırıyorum öyle boş boş duruyorlar.

Allah yardımcınız olsun.. Benim elimde 2010 yılındaki sınava hazırlandığım önlisans setim var. Biliyorum üzerinden baya zaman geçmiş güncel değillerdir ama isterseniz gönderebilirim. Özelden mesaj atmanız yeterli. Allah yardımcınız olsun bu dik tavrınızla herşeyin üstesinden geleceğinize inanıyorum. Sonuçta herşey biz insanlar için..

X