utanıyorum ama ;kpss yi kazanıp da kitaplarını vermek isteyen var mı kargoyu ben öderim...

nihali sağolasın evet Allah razı olsun yazan arkadaşlar var yollamak isteyenler Allah razı olsun insanlık kardeşlik ölmemiş.inşallah ben de kazanırım buna karşılık..

elmayra sağol Allah razı olsun ben lisansım önlisans olmuyor sanırım...önlisanstan bir kere sınava girdim ama malesef lisan soruları daha bir zormuş...en son girdiğim lisans sınavında gördüm :KK43:((

Tuh ya.
Bizde vardı aslında ama Esim bu eski yılların(4-5 yıllık) sorular değişti artık dedi geri dönüşüme attık. Üzüldüm şimdi.

Dolaba baktım da bu yıl yeni aldıklarından 4 tane kalmış. Onları yeni diye atmamışız.
Mat,geo,tarih,Cog
İhtiyaç yayınları.
Son durum ne? Gönderen oldu mu?
Bir de gönderenin adresi olmasa da gönderilebiliyor mu? Pek kargoyla işim olmadığından bilemedim.

konunuzu ilgili bölüme taşıyorum. bireysel yardım yasak
adminlere bildirdim. onların kararı olacak bu. umarıım memur olursunuz.

arkadaşlar alıntıyla nasıl mesaj atılıyor bilmiyorum çözemedim...
sevgili BENIPEK ;
eşim çalışıyor çook şükür...doğum zamanı eşim işten çıktıu ve hamileyken dolandırıldık haciz gelmesin diye kartlara ve krediye daldık mecburen üstüne doğum yaptım eşim işten çıktı yine borçlandık.şükür sonra eşim işe girdi ama tahmin edersin ki banka fazi kolay bitmiyor.geçen temmuz oğluma malesef atipik otizm teşhisi koydular :KK43: oğluma rapor la özel eğitime gidiyoruz fakat kreş dedi doktor kreşi karşılayamam ama net bağlatalım en azından nette neler yapmışlar ne yapıyorlar öğrenelim dedik...şükür komşuyla yarıyarıya bölüşüyoruz neti..anne bakım alamıyorum.ben çalışsam çocuklara bakacak yok ailem ankarada..ailem hamileyken dolandırılınca haciz olayı olunca borç istedim vermedi..damada güvenemem onunla iş yapmadım dedi ama kredi çekeriz dedi.en azından kredi çekti sağolsunlar...kredi faini bir de ordan yedik...geçenlerde oğullarına ev verdiler otur diye..ben ise burada işte..neyse..sordunuz anlatıyorum..üüzülüyorum.hani bana en azından kızım al şu altını elinde oldukça öde borçlarını kapat banka faizinden kurtul deseydi halbuki eşimin ne dürüst olduğunu da biliyor..ama eşim sakın kimseye minnet etme krediye başvuracağım dedi...kendi oğullarına böyle yapıp bana gelince damat yer mantığı çok koydu bana...oğlumun acilen kreşe yoğun eğitime ihtiyacı var zira atipiklerin kurtulma şansı var 5 yaşına kadar ne kadar eğitim o kadar şans..bunu da biliyorlar..ama tek yaptıkları telefonda konuşmak oğlum kuzum...yine de buna şükür..Allah başımdan eksik etmesin onları ama dokunuyor bana..ve beni yaza bekliyorlar hiç kusura bakmasınlar gidemem eşim dardayken keyif süremem orda..ama oğlumun eğitimi için kızımın okulu için elimden geleni yapacağım inşallah..ay nkusura bakmayın çok doldumm.

Dolaba baktım da bu yıl yeni aldıklarından 4 tane kalmış. Onları yeni diye atmamışız.
Mat,geo,tarih,Cog
İhtiyaç yayınları.
Son durum ne? Gönderen oldu mu?
Bir de gönderenin adresi olmasa da gönderilebiliyor mu? Pek kargoyla işim olmadığından bilemedim.
karanfilce sağolasın göndermek isteynmler var biraz ağır yazıyorum çocuklar durmuyor kızım ateşli bugün o da evde o nedenle ağır yazıyorum..sağol Allah razı olsun.

konunuzu ilgili bölüme taşıyorum. bireysel yardım yasak
adminlere bildirdim. onların kararı olacak bu. umarıım memur olursunuz.
sağolun iyi dileğiniz için ama ben asla bi yardım maddi bişi talep etmedim hani kullanmadıkları olup köşeye attıkları kitaplar varsa kargoyu benim karşılamam şartıyla dedim..bireysel yardım derken kimseden bişi istemedim..

sağolun iyi dileğiniz için ama ben asla bi yardım maddi bişi talep etmedim hani kullanmadıkları olup köşeye attıkları kitaplar varsa kargoyu benim karşılamam şartıyla dedim..bireysel yardım derken kimseden bişi istemedim..
inanın bende kötü oldum. aslında bu tür konuları kapamam gerek. ama yapamadım

Benim esim kpss hem de ales calisiyor 2013 sanirim 2014 e de ait kitaplar mevcut iş guvenligi uzmanligi sinavlarini kazandigi icin kpss calismayi da birakti

yanlış anlaşıldıysa inanın çok üzüldüm dediğim gibi ben kargoyu ben karşılayım o şartla dedim zira kimseye yük olmak istemem...hani kitap alın yollayın ya da parasını yollayın kitap alın demedim...sadece kullanmadıkları ders kitabı dedim...sizi de zorda bırakmak istemem hayırlı günler...

Tuh ya.
Bizde vardı aslında ama Esim bu eski yılların(4-5 yıllık) sorular değişti artık dedi geri dönüşüme attık. Üzüldüm şimdi.
olsun üzülmeyin oğlumun düzelmesi için ve kızım için memeurluğu kazanmam için dua eder misiniz?bu da çok güzel hediye bana... sevgiler.

İnşallah kazanırsınız...inşallah bu zor günleriniz su gibi akıp gider...sizin için dua edicem o_Oo_Oo_O
inanın duaya çok ihtiyacım var amin inşallah dediğiniz gibi kötü günler çabucak akıp gider..doktorun bir teşhisiniz kalktı dediğini ve bir mamurluğu kazandığımı görsem ah... teşekkürler Allah razı olsun..

Benim esim kpss hem de ales calisiyor 2013 sanirim 2014 e de ait kitaplar mevcut iş guvenligi uzmanligi sinavlarini kazandigi icin kpss calismayi da birakti
eğer kitaplarınız duruyorsa ben size 11 gün sonra mesaj yazsam ücretli kargoyla yollarsanız çok sevinirim...çok teşekkürler..bu arada ben b grubundayım....

canım bende 2010 lisans türkçe matematik tarih coğrafya vatandaşlık kitapları var. yargı yayınlarının. kazanamadım ama çalışmadım da açıkçası. kitaplar temiz çok. istersen gönderebilirim. kargo ücretini de veririm. özelden yaz canım.

canım bu arada bir zamanlar resim kursuna gidiyordum. evde her çeşit boya var nerdeyse. artık resim de yapamıyorum gerçi iş güçten. özelden yaz cnm ismini adresini.

X