Göz Makyajı Uuupuzuun Kirpikler:))

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

maG_34

>>anGel<<
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2009
14
1
upuzun kirpiklere sahip olmak ister misiniz?? öyleyse biraz sabra ve badem yağına ihtiyacınız varalkisalkisalkis

badem yağını kulak çubuğu yardımıyla her gece yatmadan kirpiklerinize sürün. ya da bitmiş bir şeffaf rimel tüpünün içine şırıngayla badem yağı doldurun. geceleri yatmadan kirpiklerinize sürün. birkaç ay içinde kirpiklerinizin ne kdar uzadığına inanamaycaksınız!!!:eek:

ben 1 sene kullandım ve kirpiklerim o kadar uzadı ki rimel sürmeme bile gerek kalmıyor:lepi:
ancak düzenli kullanmalısınız aksatmak yokyerimseniben

bende hint yağı ve kakao yağını karıştırıp sürüyorum inan çok daha hızlı ve etkili tavsiye ederimyerimseniben

arkadaşlar ben kaş ve kirpik bakım yağı aldım aktardan içinde çeşitli yağların karışımı var..aslında pek düzenli kullanamıyorum ama kirpiklerim uzadı gibiopuyorumnanaktan

Ben de hint yağı sürüyordum,badem yağı da aldım,deneyecem bakalım.Ama gerçekten uzatıyor kirpikleri bu yağlar.

ben ufak bir şişede badem ve hint yagını karıştırdım öyle sürüyorum..hergün sürmeyin arkadaşalar bitkisel yagda olsa kirpik diplerindeki gözenekler tıkanıyo haftada bir yada iki gün sürün ben öyle yapıyorum.

kirpiklerimi kesmiştim bi kaç kere ardarda baya işe yaradı eskisinden biraz daha uzun

kızlar benim kirpiklerim uzun çok şükür ama daga gür olmasını istiyorum işe yararmı gürlük içinde bu yağlar :)

Sürerken dikkat edin kızlar.Gözünüze kaçırmayın.Benim başıma çok geliyor çünkü:)

kızlar benim kirpiklerim uzun çok şükür ama daga gür olmasını istiyorum işe yararmı gürlük içinde bu yağlar :)

Evet ya benim kirpiklerim hem çok kısa hem seyrek hem de gri gibi duruyo belirsiz yani rengi de...:KK14:
Gürleşmesi için de var mı böyle bi şey acaba ???:KK50:

Arkadaşlar eğer gür ve koyu olmasıysa amacınız direk hint yağını 15 gün kullanın simsiyah ve gür oluyor.Çok etkili.

ben şimdi kuaförün tavsiyesini uyguluyorum 3 hafta filan oldu, (şu sinamekili olan) onu 3 ay kullanmıs beline gelmiş sacları benim sacların kırıkları temizlenmeden uzamıcak die düsünüorum ama bir umuttur deniorum işte, kestircem bu haftasonu saclarımı,:KK43: bu kuaför bakımını yapmaya devam edicem, tatlıbademyağı o karısımda da var gözleri yakmaz bozmazsa bademyağını geceleri kullanıcam ben de yatmadan bi kulak pamuğuyla ama diplere mi süriim uclara mı süriim bilemedim, hint yağı da almayı düsünüorum en az bir ay denemek lazım bakalım.:kk77:

kirpiklerimi kesmiştim bi kaç kere ardarda baya işe yaradı eskisinden biraz daha uzun

yazılanda bi yanlışlık var değilmi?kaşlarının ucundan falan kestinde uzadı demi?kaş uzayan kılda,kirpk dökülünce bile geri gelmeyen bişeyde..kirpik uzasa kesilince saç gibi olurdu dökülen yada kopardıklarımızda geri fıyt çıkardı..

arkadaşlar şu hint şeyini aktarlardan alcazda yani sölerken yok kirpik yok kaşım için demiyoruz demi?tek hint yağı alcam dicez yani?göze kaçmaz demi birde?ben bilmiyorum o yağı..merak ettim yağlanayım azcık dedimde:)

ben seneler önce almıştım tatlı badem yağı ve hint yağını karıştırmıştım şimdi devam etsem sorun olur mu ki:S

hınt yagının sahtesı de oluyo dıkkat edın normalde koyu bı kıvamı var hınt yagını surmek cok kolay badem yagıysa ona nazaran daha sıvı goze kacabılr dıkkatlı surun sakın gece mece surmeyın yastıga bulasıyo saga sola donunce bı de gozler kapalı durdugu ıcın sureklı goze akıyo benım gıbı gozlerı hassasa olanlar gece yerıne gunduz 3 4 saat bekletın ben ıkısını karıstıp yapıyorum badem yagı gurlestırıyo hınt yagı uzatıyo 15 gunde aslında bu konuda bı cok paylasım varsusam yagı hınt yagı badem vs ordakı paylasımlara bakıp bılgı alabırsınız ben gozlemlerımı yazdım kendımdekı sadece

kızlar ben de bunu alcam

Giordani Gold Night Lash Treatment : kirpik besleyici gece bakımı

$22762_1.png

sizce uzatırmı ki

X