Sünnet Üvey çocuk sünnet

Bu kadar emek verdigim çocuğa üvey üvey diyemem ben.
Bokunu yıkıyorum diyemem.

Vicdanim el vermez.

Sokakta buldugum kediyi evlat yerine koymuşum.
Agzi yok dili yok. Yere kussa gıkım çıkmaz.

Sizin konuda bahsettigimiz bir çocuk. Üvey, bok, bilmem ne... Yazik valla.

Millet ancak konuşur boşver sen milleti canım benim kimse senin ne yaşadığını düşünmez ancak yargılar bizim milletimiz başlarına hiç bi şey gelemeyecek gibi
Aksine tam da başımıza böyle şeyler gelebilir, bizim çocuklarımıza da başkaları bu muameleyi edebilir hiç o açıdan dusundunuz mu? Her seyi gectim, çocuk o ya çocuk.

Cocuga kötü davranıyorum mu yazmış bu kadın ya yazmak için yorum yazmayın el kadar cocuğa zulm ediyorum felan yazmış gibi tepkiler veriyorsunuz ayıp
Bu kadın dediginiz konuyu düzenlemiş sadece konu başlığında üvey yazmıyordu eşimin oğlu yerine üvey oğlu diyordu üvey oğlanın annesiyle dans edecek mi diyordu o kadar çok üvey kelimesi vardı ki

Maalesef alıntı yapmadım kimsede yapmamış tepki alınca düzeltme yapmış kötü davranması için ne yapması gerekiyor

"üvey" kelimesi çok şefkat dolu biz bilmiyoruz doğru haklisiniz..

Ay sizinle laf yarıştırmayacağım ben şahsi fikrimi söyledim sizin fikirleriniz size kalsın saygı duyuyorum sizlerin saygı duymaması ayıp !
Soruma cevap alamadım.
Yoksa duvanızda ağlayıp yorum yapanların yorumunu silmeyi mi tercih edersiniz

burada bekar olan kızlara çocuğu olan adamlarla evlenmeyin denilince ben o çocuğu kendi çocuğum gibi seviyorum diyorlar.
iş gerçek hayata gelince de tam bir kötü kalpli ÜVEY ANNE olunuyor demek ki.
ayrıca sünnet düğünü ne ya bir de danslı manslı....
siz hala 90´ larda falan mı yaşıyorsunuz

Koca zoruyla yapıyordur onları, şirin görünmek için yapıyordur, yaranmak için. Kendi isteğiyle yapsa şöyle bir konu olurdu, '' Eşimin ilk çocuğu ve benim eşimden olan oğlum sünnet olacak, ama annesi de gelecek. Nasıl olacak? O kadını istemiyorum yanımıza yaklaşsın, çocuk umrunda değil, görmüyor bile, zaten çocuk bizimle. Çocuğunu arayıp sormayan, sağda solda gününü gün eden bir kadının 1 günlüğüne annecilik oynamasına tahammül edemiyorum. ''. Ama kocasını kapar diye korkmuş hanımefendi. Ne büyük evlat aşkı di mi?

Bak ne kadar güzel herşeyi yapiyormussun, o yavru seni unutur mu? Ailemde böyle analık yapan kadınlar var inanın UVEY oğulları hiç unutmadi kendi evlatları değil o UVEYler baktı o kadınlara ...hele biri doktor oldu annesine, anne diyor üvey annesine anam diyor....

Sünnetini ikisinin beraber yapmak istiyorddu fikri değişti tek tek yapacak ve üveyin sünnetine üvey çocuğun anneside gelecek.
Sünnet düğünü yapmama fikri niye aklınıza gelmiyor? Böylece sorunsuz şekilde atlatmış olursunuz. Gidin hastanede yaptırın işte. Çocuğun pipisi kesiliyor diye neden kutlama yapılır ya, neden neden neden

Hocam konuyu bambaşka yere çektin sen be

Herşey sizin planladığınız gibi olacak diye bir şey yok. Belki siz karışmasanız bile anneleri zaten foto çekinmek yan yana durmak istemeyecektir. Benzer durumda olan akrabalarım düğün alanına girişte ayrı ayrı yerlerde durdular herkes kendi misafiriyle kendi ilgilendi insanlar ayrı ayrı durunca misafirler de ona göre otomatik ayrılıyor düğün anında. Ya da Bi taraf düğüne gelmiyor, o da kendi akrabalarına evinde vs Bi yemek yediriyor hediyeleşiyor öyle oluyo. Ama bence cocuklarınızın abisi ve onun düğünü bu. Cocuklarınızın orada olması gerekir ki küçükler sizde orada olun ama başrol modunda değil. Sade sakin olmaya çalışın. Yada bütün denilenleri unutun. Hayat devam ediyor Allah korusun, sizinde başınıza böyle Bi ayrılık gelebilir. O durumda kendi cocuğunuz için nasıl Bi gün olmasını dilerdiniz sünnet düğününü? O cocuğun içinde Bi ukte olmayın.

Hocam konuyu bambaşka yere çektin sen be
Hayır bu kadar mesele olmuş madem, niye dememiş kimse o zaman düğün yapmayalım diye. Düğün yapmak başlı başına saçma bir olayken böyle çetrefilli bir durumda ne gerek var

Belki sen yasalninca bu üvey çocuk senin bokunu yıkıyacak

Şuan ki durumuna güvenme güvenipte böyle şuursuz konuşma

Kisi kendinden bilirmis işi. Vaktiyle "kapan" kendisi oldugu icin ayni korkuyu yaşıyor haliyle.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…