Sünnet Üvey çocuk sünnet

Benimde bir oğlum var benimle birlikte ve ikinci evliliğim. Oğluma sünnet düğünü yapmış olsaydım eşimin karışmasına asla müsaade etmem. Bu beni ilgilendirir. Babasını düğüne çağırmak, fotoğraf çektirmek tamamen eşten bağımsız bi konu. Çünkü ortak bi çocuk var. Ayrıca üvey diye hitap eden bi adam olsaydı değil sünnet düğünü, fotoğraf şuan bir dakika evli kalmazdım.

İyi de anlatım tarzinizdan böyle anlaşılmıyor. Üvey üvey üvey. Madem bu kadar çok seviyorsun üvey diyip durma o zaman??
Kafam çok karıştı. Şimdi belli ki kendi çocukken adam ile evlenmiş üstüne kendi buyumeden çocuk yapmış tamam orası okeyde. Neden üvey dediği başkasının çocuğuna bu bakıyor ki . Sanmıyorum da hani ne mecburiyeti var. Velayeti anneye versinler. Sanki parayla bakıcı tutulmuş gibi konuşuyor 😅

Kafam çok karıştı. Şimdi belli ki kendi çocukken adam ile evlenmiş üstüne kendi buyumeden çocuk yapmış tamam orası okeyde. Neden üvey dediği başkasının çocuğuna bu bakıyor ki . Sanmıyorum da hani ne mecburiyeti var. Velayeti anneye versinler. Sanki parayla bakıcı tutulmuş gibi konuşuyor 😅
Annesi gezip tozuyormus 🥴

Eşim benden 17 yaş büyük
Kimse seni linçlemiyor iki satırlık konudan da senin hayatını kimse bilemez yazdığın şey ve üslup çok yanlış burada yazılanlara göre konuşuyoruz herkesin evladı kardeşi yeğeni canı var çocuk açısından yazıyor insanlar daha çok küçüksün belli ki anlam veremiyosun olanlara kötü bi bakışım bile olmadı diyorsun ama içinde belli ki öfke var nolur ama nolur küçük çocuktan çıkarma kendi evladını el üstünde tutup onun bi köşede sizi izlemesine izin verme eğer güzel bi annelik yaparsan evlatlarına ilerde çok çok daha mutlu bi yaşamın olur

Çocuğa zaten ben bakıyorum annesi babası içmekte hep bokunuda ben yıkıyorum karnınıda ben doyuruyorum bir gün kötü bakışımda olmadı ona ama ben üvey annesiyken bütün derdini ben çekerken burda linçlenen benim onu doğuranıda ana olarak el üstünde tuttular. Çocuğuna sahip çıkmayıp başka yerlere sıbıtanda ana oldu gözünüzde
Herkesin hakkınızdaki hükmü konudaki ve şu yorumunuzdaki üslup tarzınızdan oluştu. Ayrıca kimin daha ana olduğuna ne biz ne de siz karar verebilirsiniz. Vakti gelince bunun tanımını yapacak kişi (bokunu yıkıyorum)diye hitap ettiğiniz çocuk olacak. Ayrıca 5 yaşındaki çocuk bakanla doğuran mantığını yürütemeyecek kadar erken bir yaş. Şuan her ne kadar annesi sorumluluk bilincinde olmasa da(sizin iddianız) çocuk için anne neticede. Yani şuan İyi veya kötü olması mevzumuz değil. Annesi konusunda mevzu çocuğun dünyası. Sizin konunuzda ise üslubunuz ve bu cocuğun dünyasını algılayamamanız.

Not düşmeden edemeyeceğim. Eski eşimle bi kaç düğün fotoğrafım ve oğlumunda olduğu aile fotoğrafı annemin evinde saklı bi şekilde duruyor. Anneme niye yakmadın dedim. Torunumun bakabileceği aile resmi ve anne babasının düğün resmi olsun ileride bakmak ister dedi. Öfkemden ben düşünemedim ama annem düşünmüş. Ve haklısın dedim. Her ne kadar sorumsuz baba da olsa babası olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

Çocuğa zaten ben bakıyorum annesi babası içmekte hep bokunuda ben yıkıyorum karnınıda ben doyuruyorum bir gün kötü bakışımda olmadı ona ama ben üvey annesiyken bütün derdini ben çekerken burda linçlenen benim onu doğuranıda ana olarak el üstünde tuttular. Çocuğuna sahip çıkmayıp başka yerlere sıbıtanda ana oldu gözünüzde
Ben asla sizin o çocuğa merhametli olduğunuzu düşünmüyorum, şuan çocuğun sizde olması beni aşırı derecede üzdü, lütfen vicdanlı olun , b...ku..nu ben yıkıyorum derken bile nefret kusuyorsunuz, keşke bu genç yaşta çocuklu bir adamla evlenmeseydiniz...

S

Sağolun baya linçlendim. Utanmasalar millet bırakın karışma hakkınız yok çocuk yapsınlar dicek
Ya ne alaka sacmalamayın sizde lafı çevirmeye calışmayın. Sizin korkunuz o heralde. İnsanlar o zavallı yavruya ÜVEY diye hitap etmenizi ve annesi babası ile bir kare resim cekilmeyi çok görmenizi eleştiriyor gayette haklılar. Empati kurun biraz ne olacagınız belli olmaz.

X