uygun burun estetiği

nejpai

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2020
2
0
21
arkadaşlar bu yaz iyi bir doktora uygun estetik yaptırmak istiyorum burnumu pek beğenmiyorum da şehir farketmez ama tercihen istanbul ankara bursa civarı bildiğin uygun fiyatlı iyi bir doktor var mı yardımcı olursanız çok sevinirim

arkadaşlar bu yaz iyi bir doktora uygun estetik yaptırmak istiyorum burnumu pek beğenmiyorum da şehir farketmez ama tercihen istanbul ankara bursa civarı bildiğin uygun fiyatlı iyi bir doktor var mı yardımcı olursanız çok sevinirim
8500-9000 Mustafa Demir İstanbul için.

İstanbul'da Süleyman Taş'ın iyi olduğunu duydum pek çok kişiden. Ben de düşünüyorum hayırlısı.

Onur Serin ben de duydum. Revizyon ameliyat olacağım ama hala kararsizim. Siz ameliyat mi oldunuz

Canım hala ameliyat olmadıysan Sakarya’da Gürhan Erkan 8000 dedi. İnanılmaz yoğun, çok hastası var, çok tavsiye ediliyor ama resim göstermiyor. Muayenesi çok iyiydi milimetrik cetvellerle falan ölçtü ama resim görmeden güvenemedim. Bi düşünebilirsin belki

İstanbul Huseyin Burak Bayraktar Rumeli hastanesi 8000 buruna yapılacak işleme göre fiyat değişiyor

Cemal Hacı İstanbul'da , fiyat için bir görüşün derim öyle uçuk bir fiyatı yok ve yaptığı burunlar gerçekten güzel

X