Uygun fiyatlı HİJYENİK PEDLERDEN hangisinden daha memnunsunuz? Bim, A101, Şok, Migros, Gratis...???

Kasandra

Guru
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2012
92
20
Merhaba arkadaşlar malum fiyatlar uçtu ve ped fiyatları epey pahalandı, en azından yoğun olmayan özel günlerimizde destek olarak kullanmak için deneyenler varsa UYGUN fiyatlı HİJYENİK PEDLERDEN hangisinden daha memnunsunuz? Bim, A101, Şok, Migros, Gratis...???

Migros'un pedini denemek için aldım ve çok memnun kaldım ben.Sleepy'i üreten firma üretiyor ve kalite olarak çok hoşuma gitti.

Migros'un pedini denemek için aldım ve çok memnun kaldım ben.Sleepy'i üreten firma üretiyor ve kalite olarak çok hoşuma gitti.
Evet Migros'un pedini denemiştim, pamuksu bir yüzeyi var, bu özelliği güzel, fakat bu sefer yoğun gelirken Migros'un uzun olanını kullandım, sıvı boyuna çok ilerlemiyor sanki, sıvı ortada toplanma yaptı ve yanlardan ve kanatlardan sızdırma yaptı, eşofmanıma epey geçti. Öyle olunca ben de yeni bir arayışa geçtim, Bim'in Scarlett'inin normal boyutunu aldım, şu anda yoğun gelmiyor ama Scarlett yani Bim'inki sanırım emicilik ve sızdırmama açısından Migros'unkinden daha iyi, zaten yapısı Orkid'i andırıyor, pamuksu değil de daha naylonumsu. Yoğun günlerde sızdırmasın diye Orkid'in uzun 2 numaralı boyunu kullanacağım galiba ama az gelen günler için Scarlett düşündüğümden iyiymiş, hatta Scarlett'in gece boyu yoğun günlerde de gayet yeterli olacak gibi duruyor, yine de denemediğim diğerleri hakkında da fikir sahibi olmak istedim. Teşekkür ederim.

Sleepy denediniz mi? Diğer markalardan daha uygun, yerli üretim, içerik olarak da fena değil
Evet Sleepy de denemiştim. Orta seviyede memnun kaldım denilebilir. Biraz kalınca ve pamuksu yüzeyliydi hatırladığım kadarıyla ama o da Migros'unki gibi arada sızdırma yapmıştı. Sanırım Scarlett'ten yani Bim'inkinden daha memnun kalacağım sızdırmama açısından, fakat o pamuklu değil de naylonumsu yapıda, yine de beklediğimden daha iyi çıktı performansı.

Bende kızlarıma günlük Scarlett aldim. Normal pedini birkac yil önce denemistim. Begenmemistim

Merhaba arkadaşlar malum fiyatlar uçtu ve ped fiyatları epey pahalandı, en azından yoğun olmayan özel günlerimizde destek olarak kullanmak için deneyenler varsa UYGUN fiyatlı HİJYENİK PEDLERDEN hangisinden daha memnunsunuz? Bim, A101, Şok, Migros, Gratis...???
Bimdeki scarlet diyorum ben eskiden de denemistim ama begenmemistim yüzeyi naylon gibiydi ama sanirim yenilemisler o naylonluk gitmis daha pamuksu üretmişler dolayisiyla daha iyi emiyo sıvıyı ve cildi rahatsiz etmiyo

Bende kızlarıma günlük Scarlett aldim. Normal pedini birkac yil önce denemistim. Begenmemistim
Ben özellikle yoğun gelmeyen günler için beğendim ama sanırım zaten ürünü yenilemişler galiba, internetten denebunu diye bir site vardı orada yazılanlardan ürünü değiştirdiklerini anladım, memnun kalmayanlar da sonra dan kalmış, Orkid'in çakması olmuş yenisi, Orkid kadar muntazam ve özenli değil tabiki ama özellikle yoğun olmayan günlerde gayet de sızdırmadan işlev göreceğe benziyor, hem ekonomi yapmak hem de daha sık değiştirmek adına tercih edilebilir.

Bimde lal markası var pembe renkli kalın duruyor ama en iyisi o bence
Bir dahaki sefer de onu deneyeyim bakayım. Çok teşekkür ederim. Ama ben Scarlett Ultra'nın normal boyutundan da beklediğimden daha iyi bir performans aldım, o da internetten anladığım kadarıyla ürün olarak yenilenmiş sanırım.

Bimdeki scarlet diyorum ben eskiden de denemistim ama begenmemistim yüzeyi naylon gibiydi ama sanirim yenilemisler o naylonluk gitmis daha pamuksu üretmişler dolayisiyla daha iyi emiyo sıvıyı ve cildi rahatsiz etmiyo
Ben yenisini denedim, Orkid'in Platinum yada Ultra'sının çakması gibi geldi yüzeyi, yine aşırı pamuksu değil ama o naylonumsunun daha yumuşak yüzeylisi sanırım. Denebunu sitesindeki yorumlardan anladım ben de yenilemiş olduklarını, eskisini hiç bilmiyorum, bundan daha naylonumsuysa o kadar iyi olmamalı hakikaten ama şimdiki gayet idare eder bir ürün, özellikle de yoğun gelmeyen günlerde pahalı ürün kullanmaya gerek yok, böyle ekonomik ürünler olunca, acaba diğer marketlerin pedleri nasıl? Ben yine kadınlarkulubünün yorumlarından Şok'un Softy'sini de iyi olarak hatta daha iyi olarak okudum ama acaba nasıl gerçekten???

A101'inkinin adını unuttum. O Hayat'a yaptırıyordu, Molped ile aynı yerde. BİM'inki eskiden dandikti. Yapışkanı abartılıydı. Şimdi o da kaliteyi biraz artırmış, sanırım Hayat'a geçmiş o da.

Sleepy'nin pamuklusu benlik değil. Yoğun günlerde işe yaramıyordu bende. Gratis'tekini denemedim, acaba o da mı Hayat'a yaptırıyordu ya da Evyap mı yazıyordu 🤔 Belki alırım normal olanını.

Migrostan alışveriş yapmadığım için fikrim yok 🤷‍♀️

Biminki güzeldi ama son senelerde cildim aşırı hassaslaştı. Kotexin natural olanı dışında kullanamıyorum. İndirime giriyor çoğu zaman bimde a101de. İyi indirim olunca stokluyorum.
Menstrüel cup önerenler de çok. Biraz pahalı ama 2 aylık ped masrafı aslında. Senelerce kullanılıyor

A101'inkinin adını unuttum. O Hayat'a yaptırıyordu, Molped ile aynı yerde. BİM'inki eskiden dandikti. Yapışkanı abartılıydı. Şimdi o da kaliteyi biraz artırmış, sanırım Hayat'a geçmiş o da.

Sleepy'nin pamuklusu benlik değil. Yoğun günlerde işe yaramıyordu bende. Gratis'tekini denemedim, acaba o da mı Hayat'a yaptırıyordu ya da Evyap mı yazıyordu 🤔 Belki alırım normal olanını.

Migrostan alışveriş yapmadığım için fikrim yok 🤷‍♀️
Teşekkür ederim. Bir dahaki sefere hem Bim'in kalın olanını, hem de A101'inkini denerim. Siz önceden A101'inki Bim'inkinden daha iyiydi diyorsunuz yani...

Teşekkür ederim. Bir dahaki sefere hem Bim'in kalın olanını, hem de A101'inkini denerim. Siz önceden A101'inki Bim'inkinden daha iyiydi diyorsunuz yani...
Önceden iyiydi ama sanki şimdi başbaşa hatta belki BİM'inki öndedir. Önceden naylondu, rezildi. Şimdi yumuşaklaşmış.

Kalınları ben kullanmıyorum. Fikrim yok 🤷‍♀️

Biminki güzeldi ama son senelerde cildim aşırı hassaslaştı. Kotexin natural olanı dışında kullanamıyorum. İndirime giriyor çoğu zaman bimde a101de. İyi indirim olunca stokluyorum.
Menstrüel cup önerenler de çok. Biraz pahalı ama 2 aylık ped masrafı aslında. Senelerce kullanılıyor
Cildin hassasiyet yapması çok kötü ya, benim de zaman zaman yapıyor, pamuksu olan pedleri daha çok seviyorum aslında ama onlar da yanlardan sızdırma yapıyor genelde. Kotex'in Natural'i sızdırma açısından nasıl?

Ay ben senin avatarini yeniceri goruyorum meger kediymis

Cildin hassasiyet yapması çok kötü ya, benim de zaman zaman yapıyor, pamuksu olan pedleri daha çok seviyorum aslında ama onlar da yanlardan sızdırma yapıyor genelde. Kotex'in Natural'i sızdırma açısından nasıl?
Ben gayet memnunum sızdırmıyor. Kanamam aşırı fazla olduğu için iki gece pedini ard arda takarak kullanıyorum hep. Bir kere sleepy denemiştim anında sızdırmıştı mesela.

Ay ben senin avatarini yeniceri goruyorum meger kediymis
Kediden başka birşey olması aklımdan bile geçmedi hiççç. Gerçi geçen bir foto buldum çok hoşuma gitti değiştirsem mi diye düşünüyorum
9dd45271b020a094a12bfeee12b39f65.jpg

X