Uygun ve Kaliteli Mobilya Arıyorum.

Ceyda3

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2015
77
36
2 ay sonra kısmetse düğünüm var ve mobilya araştırmaya başladık. Modalife'ın ürünleri oldukça şık ama piyasadaki rakiplerine göre neredeyse yarı yarıya satıyorlar mobilyaları. İnterenette de bu marka hakkında çok olumlu yazılar yok açıkçası. Bu markayı kullanan var mı, ya da benzer bütçelerde daha kaliteli mobilyaları olan tavsiye edebileceğiniz başka markalar var mı? Şimdiden teşekkürler

2 ay sonra kısmetse düğünüm var ve mobilya araştırmaya başladık. Modalife'ın ürünleri oldukça şık ama piyasadaki rakiplerine göre neredeyse yarı yarıya satıyorlar mobilyaları. İnterenette de bu marka hakkında çok olumlu yazılar yok açıkçası. Bu markayı kullanan var mı, ya da benzer bütçelerde daha kaliteli mobilyaları olan tavsiye edebileceğiniz başka markalar var mı? Şimdiden teşekkürler
Hayırlı olsun huzurlu bi yuvaniz olsun 🙏🏻
Mobilya carsilarina gidin çok kaliteli ürünleri teşhir ürünü olduğu için uygun fiyata satıyorlar. Tabi ben teşhir ürünü kullanmak istemiyorum derseniz başka tavsiyem yok maalesef. Biz eşimle çocuk odası bakarken resmen ürünler yarı fiyatına oluyo teshirde ordan aklıma geldi.

Hayırlı olsun huzurlu bi yuvaniz olsun 🙏🏻
Mobilya carsilarina gidin çok kaliteli ürünleri teşhir ürünü olduğu için uygun fiyata satıyorlar. Tabi ben teşhir ürünü kullanmak istemiyorum derseniz başka tavsiyem yok maalesef. Biz eşimle çocuk odası bakarken resmen ürünler yarı fiyatına oluyo teshirde ordan aklıma geldi.
Çok teşekkürler

Modalife uygun ve düsuk kalitede :)
7 sene duvar unitesini kullandim. Sorunsuz kullandim ama kalitesi cok düsük..
Yine aynı sekilde köse koltugunu kullandim 7 yıl. Fakat ondan memnun kaldim..
Her ikisini de sattik 7 yılın sonunda..
Zigon sehpalarini hala kullanmaktayim.. Tayinci oldugum icin cok kaliteli mobilyalar almadik ama idare etti bizi..

Modalife kalitesi gerçekten çok düşük ama rahat 2-3 yıl idare eder piyasaya göre marka olarak en uygunu o diyebilirim ne yazık ki mobilya fiyatları hayli çok yüksek ikamet adresiniz neresi bilmiyorum ama illa ki mobilyacılar çarşısı gibi bir yer vardır ben evlenirken İnegöl’e gidip almıştık mobilyaları fabrika satış yerleri vardı oradan almıştık çok çok ama çok uyguna üstelik masif ağaç ve mdf mobilyalarım İnegöl’e gitme imkanınız varsa kesinlikle başla yere bakmayın derim

Fiyatını hakeden mobilyalar enzada oluyor genelde üçlü koltuk almıştım odama ben uzun süredir kullanıyorum sapasağlam hala

modalife dan aldım ben salon takımı ve yatak odası takımımı gayet memnunum dusuk kalıte durmuyor saglam tavsıye ederım kurulumda ıyıydı

X