Uyku problemleri

Günaydın iyi bayramlar. Ben de gece yattıktan 4 saat sonra uyanıyorum ve tekrar uyuyamıyorum. Gün içinde uyuma şansım yok. Tüp bebek tedavisinden beri bu böyle. İnşallah bebişime zarar vermez önerisi olan varmı

Seneler önce çok çektim uykuya dalamamaktan sabah 7-8 lere kadar otururdum , bugün uyumayım akşam erken uyurum diyip onda bile uyuyamıyordum ama benim bu durumum çook seneler sürdü. Psikiyatriye gitmiştim tak etmişti 2 tane ilaç vermişti bu sefer de sürekli uyuyordum uykum düzene girince bıraktım ilaçları , iş de olunca tamamen düzene girdi.
İlaçları kullandığınız süre içinde uykulu halleriniz geçtimi
Sırf bu yüzden ilaçları bıraktım
Kafamı kaldıramıyorum çünkü

Ben de stres yaptığım dönemlerde günlerce uykuya dalamam, dalsam hemen uyanırım tekrar uyuyamam falan. Öyle zamanlarda uyku meditasyonları çok işime yarar. Bazen stresim çok büyük olduğu için meditasyon dinlemek bile bana işkence gibi gelir. Öyle zamanlarda da bir şeyler izlerken uyumayı severim ve kafamı boşaltacak şeyler açarım. Bu bazen bı çizgi film bile olabiliyor. :) Sizde özellikle meditasyonları deneyebilirsiniz ama kalıcı çözüm için mutlaka psikolojik destek almalısınız.
Teşekkür ederim deneyeceğim ❤️

İlaçları kullandığınız süre içinde uykulu halleriniz geçtimi
Sırf bu yüzden ilaçları bıraktım
Kafamı kaldıramıyorum çünkü
İki ilaç vermişti biri antidepresan diğeri de uyku için sözde. Ama uyku için olan çok kötü yan etki yapınca bıraktım. Antidepresan kullanırken hep uyumak istiyordum uyuyordum da toplasan 4-5 ay kullandım uykum düzene girmişti bıraktım onu da artık uyku problemi çekmiyorum

Ben de 4 yildab beri var. Bir cok ilac kullandim. Is beyinde bitiyorm. Bir seye sinirlenip stres , kafaya taktigim zaman zor uyuyorum. Uyusam da uyaniyorum. Diyecegim bir psikiyatri ye gidin iyice ilerlemeden. Ben de yine olunca ara ara bi ilacim var kut diye uyuyorum. Ne yapayim yapacak bisey yok. Gunumizde bir cok kiside var. Sorun etmeyin

X