Uykusuzluk kabusu

LeylaKaya

Hayaller dualara emanet...
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2016
2.444
1.405
34
Merhaba kızlar bu uykusuzluğu nasıl aşacağım bilmiyorum :) 5 dakika da uyuyan insanlara çok özeniyorummm :KK70: uyumak için ne yapmamı gerek acaba yorum ve Öner'i

Ornegin gece 4 te ancak uyuyabildiniz,gec uyanmayin 8-9 da kalkın gündüz hiç uyumadan akşam uykunuz geldiğinde yatağa girin kafaya takmayın uyuyacaginiz zaman uyuyun.yine geç uyuyabildiyseniz aynı şekilde devam edin.birgun daha erken uyumaya başlarsınız.uykunuz düzene girer.bir arkadaşıma Dr bu şekilde önermişti böyle halletmişti.yoksa akşamki uykuzluktan gündüz uyuyordu,ya da çok geç kalkıyordu düzeni bu şekilde gidiyordu.

Akşam 5 ten sonra çay kahveyi kes, ılık süt ,yoğurt,papatya çayı,ada çayı bunlar uyku getiren şeyler, birde kitap okurken gözler yorulup uyku basıyor bilmiyorum sende nasıl olur dene istersen,tabi çayları sütü yoğurdu karıştırma aynı gün :deli:

Akşam 5 ten sonra çay kahveyi kes, ılık süt ,yoğurt,papatya çayı,ada çayı bunlar uyku getiren şeyler, birde kitap okurken gözler yorulup uyku basıyor bilmiyorum sende nasıl olur dene istersen,tabi çayları sütü yoğurdu karıştırma aynı gün :deli:
Evet kitap çok mantıklı her kitap okuduğumda başında uyuyakalırım :)

Ornegin gece 4 te ancak uyuyabildiniz,gec uyanmayin 8-9 da kalkın gündüz hiç uyumadan akşam uykunuz geldiğinde yatağa girin kafaya takmayın uyuyacaginiz zaman uyuyun.yine geç uyuyabildiyseniz aynı şekilde devam edin.birgun daha erken uyumaya başlarsınız.uykunuz düzene girer.bir arkadaşıma Dr bu şekilde önermişti böyle halletmişti.yoksa akşamki uykuzluktan gündüz uyuyordu,ya da çok geç kalkıyordu düzeni bu şekilde gidiyordu.
Hmm haklısınız çok teşekkürler tavsiyeler için :)

Ben benimkinin biraz psikolojik olduğu kanaatindeyim. Beynen rahat olmayan vücut uykuya adapte olamıyor :) ama seni bilemem tabii ki tatlım.
Kesinlikle bende oyle düşünüyorum geceyi pek sevmiyorum çok nadir erken uyurum :)

• Beğen
Reactions: Yeu
Uyumamak sormak demektir, eğer insanın cevabı varsa uyuyabilir.

Şurda yerimi alayım sabaha kadar işim yok uykum yok :KK66:

• Beğen
Reactions: Yeu
X