Uyluk - Bacak Germe Ameliyatı

Gzmmgrk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Mart 2019
2
0
28
Merhaba arkadaşlar,
Aranızda bacak veya uyluk germe ameliyatı olan var mı ? Bacak ve uyluk germe ayrı şeyler mi farkları ne ? Daha önce forumda konusu açılmış fakat net bir sonuç alamadım 😒 Lütfen olmuş olanlar cevap yazabilir mi ?

Merhaba arkadaşlar,
Aranızda bacak veya uyluk germe ameliyatı olan var mı ? Bacak ve uyluk germe ayrı şeyler mi farkları ne ? Daha önce forumda konusu açılmış fakat net bir sonuç alamadım 😒 Lütfen olmuş olanlar cevap yazabilir mi ?
Ben bacak germe ameliyatı oldum. Adına uyluk germe de diyorlar iç bacak olunca

ben de olmak istiyorum ama daha vakit var suanda meme ve karinla ugrasiyorum.benim merak ettigim uyluk germenin karin germeden bile zor oldugunu duydum dogru mu?sutec hakkinda bilgi verir misiniz

ben de olmak istiyorum ama daha vakit var suanda meme ve karinla ugrasiyorum.benim merak ettigim uyluk germenin karin germeden bile zor oldugunu duydum dogru mu?sutec hakkinda bilgi verir misiniz
Ben 6 gün önce uyluk germe meme toparlama ve meme silikon ameliyatı oldum aynı anda 2 gündür evimdeyim süreçle ilgili bilgi verebilirim istediğinizi sorabilirsiniz.

Evet ben karın germede oldum inanın daha zor bir süreç hatta keske olmasaydım bile dedirtti bana daha 5 gün oldu inanılmaz ağrılı bir dönem karın germe ameliyatı bunun yanında hiç birşey kalıyor

Gecmis olsun canımiz kalıyormu peki
Daha 7 gün oldu henüz bilmiyorum iz kalıp kalmayacağını fakat söyle bir durum var ben hem göğüs toparlama göğüs silikon ve uyluk germe aynı anda oldum dün pansumana gittim göğsümde dikiş izi yok hiçbir şekilde çok garibime gitti eğer doktorum uylukta da aynı özenle diktiyse hiçbir şekilde iz kalmayacak gibi geldi bana memede izim yok çünkü nerden kesti nerden dikti anlamadım acıp acıp bakıyorum :))

Evet ben karın germede oldum inanın daha zor bir süreç hatta keske olmasaydım bile dedirtti bana daha 5 gün oldu inanılmaz ağrılı bir dönem karın germe ameliyatı bunun yanında hiç birşey kalıyor
Ben de karın germe olmuştum 2 sene önce onu da anlamadım nasıl oldu nasıl geçti karnımdan da cok memnunum sporcu karnı yaptı doktorum iz de yok denecek kadar az diyebilirim ben doktorlardan yana şanslıyım sanırım :)

Ben de karın germe olmuştum 2 sene önce onu da anlamadım nasıl oldu nasıl geçti karnımdan da cok memnunum sporcu karnı yaptı doktorum iz de yok denecek kadar az diyebilirim ben doktorlardan yana şanslıyım sanırım :)
Doktorum benimde çok iyi di fakat zor olan uyluk germe ameliyatı ben karın ameliyatımın ertesi günü günlük yaşantıma dönmüştüm ve problem yaşamadım ta ki son ameliyatım ağrılı ve zordu

Doktorum benimde çok iyi di fakat zor olan uyluk germe ameliyatı ben karın ameliyatımın ertesi günü günlük yaşantıma dönmüştüm ve problem yaşamadım ta ki son ameliyatım ağrılı ve zordu
Evet uyluk germe bence estetik ameliyatlar içinde en zoru ama süreci ameliyattan önce iyice araştırınca hazırlıklı oluyorsun bazı şeylere hareket etmen yatman bile kısıtlanıyor ödemler diren takılsa bile eve cıktıktan sonra içerde biriken kirli kan şişlikler biraz can sıkıyor ama biliyorsun ki geçecek zamanla.benim kafama takılan tek şey oldu uyluk ameliyatından önce bacaklarımın içinde sarkık görüntü vardı ama birbirine sürtmüyordu kilolu olmadığım için ama ameliyattan sonra bacaklarım yürürken birbirine sürtüyor 25 gün oldu hala inmedi ne zaman o sürtünme geçip şişler inecek bi tek ondan rahatsızım :/

Daha 7 gün oldu henüz bilmiyorum iz kalıp kalmayacağını fakat söyle bir durum var ben hem göğüs toparlama göğüs silikon ve uyluk germe aynı anda oldum dün pansumana gittim göğsümde dikiş izi yok hiçbir şekilde çok garibime gitti eğer doktorum uylukta da aynı özenle diktiyse hiçbir şekilde iz kalmayacak gibi geldi bana memede izim yok çünkü nerden kesti nerden dikti anlamadım acıp acıp bakıyorum :))
Koltuk altindan koymus olmali protezi... gecenlerde karin germe esnasinda icerden kondugunu okudum bir hastada ne kadar sıklıkta kullanilan bir yontem bilemiyorum.

Merhaba öncelikle geçmiş olsun ❤️ hangi doktora oldunuz , fiyatı neydi ve dikişlerinizin belirginlil durumu nedir acaba , simetrik ve dümdüz çizgiler oldu mu ? Teşekkürederim

Koltuk altindan koymus olmali protezi... gecenlerde karin germe esnasinda icerden kondugunu okudum bir hastada ne kadar sıklıkta kullanilan bir yontem bilemiyorum.
@lioness1910 merhabalar bacak izleriniz ne durumda acaba ?

Bende araştırıyorum doktorlari arkadaşlar İzmir de var mı tavsiye edeceğiniz plastik cerrah? Üniversite hastanesi araştırıyorum çünkü ozeller aşırı pahalı :KK43: komple.bacak uyluk germe ve kalça ameliyatı istiyorum. Beldeki yağları popoya enjekte edip kaldirtmak istiyorum çok rahatsız edici bir goruntu

Selam arkadaslar. Burada yeniyim ama sizi bu konuda bilgilendirmek isterim. Thigh lift denilen bacak germe ameliyatini yaklasik 40 kg verdikten sonra oldum. Ama ergenligimden dolayi surekli kilo alip verdigim icin ne kadar kilo versemde uyruk ve bacak kismindaki "deri parcasindan" kurtulamiyordum. ben 2018 yilinin son haftasi bu ameliyati olmaya 2 gun icinde karar verdim, daha dogrusu cesaret ettim diyelim. Ama sik kilo alip verdigim icin karin kismimda da sarkma var cok olmasada. Oncelikle liposaksininda yardimiyla ve bacak germe ile 15 cm uyruk bolgemdeki deri alindi. Ameliyata 69 kilo ile girdim ve 68 kg dum eve geldiginde. Doktorun dedigi 4 kg yag alinmis benden ama kiloya yansimadi tabii ki. 1 gece hastanede kaldim. Elimde direnle 2 gun evde gezdim. 10 gun sonra disari cikmaya basladim ama bacaklarim surekli sis oldugu icin tuvalete va giderken hep yanmda biri oldu 1 aya yakin. Bu arada 30 lu yasimin basindayim, cocugum yok. Isten izin almistim. Bunu belirteyim. Cunku ben bacak gerdirdim cocuguma bakayim durumu asla asla ama asla yok. Kasiktan dize kadar bende iz mevcut. Yaklasik 1,5 sene olacak. Hala bacaklarim ara ara 2-3 cm cok spor yapinca sisiyor. Uzerine 7-8 kg da kendim verdim ona ragmen dusunun. Bu ameliyat asla kolay degil. Eger sizi cok rahatsiz etmiyorsa bu durum yapmayin. Ben cok zor
Karar verdim ama asiri mennunum o ayri. Bacagim bedenime uydu. Ust 36 beden alt 42 beden olmuyordu esitlendi. Hayatimdan suan cok memnunum. Ama lutfen cok ameliyat yapmamis bir doktor secmeyin. Cerrahinizin eli iyi olsun. Ben 40 yillik bir cerrahin ilk bacak germe ameliyati oldum israrla. Birkac dikis hatasi disinda sikayetim yok. Sizinle bunu paylasmak istedim. Umarim bir faydasi dokunur size :)

Ben de bacak ve popo germe yaptırmak istiyorum. Bu konuda uzman bir doktor arayışındayım..

X