Uyuyamayanlar..

Cok guzel bi zamanda hamilesin meyve bol. Istedigin kadar ara ogunlerde ye bebege faydasi cok kilo da yapmıyor. Ben hamile kalinca oyle yapmayi düşünüyordum

Bende hali yikadim bugun yikamacilara guvenmiyorum bi kac defadr temz olmuyo bugun kalktim yikadim simdide yorgunluktan yatamiyorum:cry:

Amin canim allah isteyen herkese nasip etsin umudunuzu hic kaybetmeyin bn 3 senedir istiyordum bu zamana kismetmis
Canim ben 6senelik evliyim gecen sene ilk bebegime gebe kaldim kismeti karnim da 16gun kaldi 2aylik dusuk yaptim suan tedaviye basladim tahlillerimi yapiyorum bakalim korkuyodum 1 bucuk senedir tedaviye gitme gitmeme karari veremiyidum ya ayni seyi endisesi oluyodu bi de onun psikolojisi dengemi bozmustu

Bende hali yikadim bugun yikamacilara guvenmiyorum bi kac defadr temz olmuyo bugun kalktim yikadim simdide yorgunluktan yatamiyorum:cry:
Oh eline saglik valla. Bence yerin varsa gercekten elde yikayinca daha temiz oluyor yas ilerleyince de hastaligiyla ugrasiyorsun bilemedim ki simdi. Annem gibi konustum:KK48:

Ben de öksurmekten uyuyamıyorum.Yatakta elimde telefon forumdaki konulara bakıyorum
yarın aktardan biraz gul hatmi alin cezveye 1 bardak sut icinede 6 7 adet hatmi cicegi atin bir tasim kaynatip ilitin ve icin sifasi allahtan cok ama cok etkili duacim olursunuz kizimin gecmeyen oksurugunu bu sejilde gecirdim

Canim ben 6senelik evliyim gecen sene ilk bebegime gebe kaldim kismeti karnim da 16gun kaldi 2aylik dusuk yaptim suan tedaviye basladim tahlillerimi yapiyorum bakalim korkuyodum 1 bucuk senedir tedaviye gitme gitmeme karari veremiyidum ya ayni seyi endisesi oluyodu bi de onun psikolojisi dengemi bozmustu
Sana ben basimdan gecenleri bi anlatsam dersin ki sukur yasayan bebegi ilacla dusurmeye calisan bir ddoktorum vardi bnm ve ilaci kullanmadigim icin suan karnimda guvenmedigim icin allahim sag saglim kucagima almayi nasip etsin allah isteyen herkese verir vakti saati gelince

Oh eline saglik valla. Bence yerin varsa gercekten elde yikayinca daha temiz oluyor yas ilerleyince de hastaligiyla ugrasiyorsun bilemedim ki simdi. Annem gibi konustum:KK48:
Ayyy canim yaaa gercekten yikiyolar ama su deydiriyolar hic olmaasa brn nasil yikiyom temiz mi oldu olmadimi goruyorum

X