Uzak mesafe ilişkisinde iletişim?

Bence uzaklas surekli aramasini yazmasini ilgi gostermesini mi bekliceksin. Soguma sebebi yani bana gore

3-4 aydır biriyle görüşüyorum ciddileşti artık ilişki. Şöyle ki farklı şehirlerdeyiz. Bana göre insan günde 1-2 mesaj da olsa haberleşmeli ya da beş dakika da olsa konuşmalı sonuçta birbirimizi göremiyoruz. Ama biz sadece akşamları 10-11 gibi konuşuyoruz sonra uyuyoruz. Kendimi hoşlanmış hissediyorum. Bundan önceki ilişkimde uzak mesafeydi bir daha bulaşmayacağım dedim ama yine oldu. Onunla da bu dertten çok müzdariptim. Sorun bende diye düşünmeye başladım artık. Sonuçta herkes yanlış ben mi doğruyum? Ya da kadın erkek farkı mı? Bilmiyorum. Bu sebeple sorun çıkarmakta istemiyorum ama bir iki defa yakındığımda sonuçta ikimizinde birer hayatı var ergen gibi sürekli telefonda olamayız ki gibi bir cevap aldım haliyle kendini bir şey sanmasını istemiyorum tekrar söyleyip. Bilmiyorum son ilişkimden sonra mücadele etmek de içimden gelmiyor yıprandım açıkçası. Sizler objektif yorum yapıyorsunuz. Nasıl olmalı uzak mesafede ilişki ben fazla mı ilgi budalasıyım abartıyorum 😞
Sabah gözünü ilk açtığında aklına gelmeyen adamın hayatında da yerim yoktur bana göre. Erkek sevince her dakika mesaj atıyor ulaşıyor sürekli sizle iletişim halinde olmak istiyor. Benim de karşıma bir uzak mesafe çıkmıştı o sizin aynen anlattığınız gibi biriydi. Meğerse benle konuşmadığı o sürede başkasıyla konuşuyormuş.

Sonra dedim bir daha uzak mesafe mi asla, ama kader bu ya yine uzak mesafe oldu. Şimdi hayatımda olan kişi bambaşka biri. Değer veren erkek gerçekten bambaşka oluyor.

Bugün pazar tüm gün boştu daha ne bir mesaj ne bir konuşma muhtemelen birazdan arar açmak istemiyorum sanırım. Çocuk gibi davranmayayım konuşayım desem bir şekilde kendin savunuyor yormak istemiyorum kendimi.
Bu kişi sevgiliniz değil hele ciddi hiç değil. Bu ne ya nasıl ilişki Bu en güzel aylarimizda en yeni aylarimizda ilgi özen isterim ben böyle bi ilişki hiç benlik değil deyip kapa suratına. Ararsa geri şartlarını söyle aramazsa hiç umursama başkasına bak

uzak mesafe ilişkisi yaşıyorum yani uzak mesafe derken 2 saat uzaklıktayız ama şunu hissediyorum gün geçtikçe uzak mesafe ilişkisi diye birşey yokmuş aslında adam gerçekten senin yanında olmak istiyor ise geliyormuş. Ne kadar yoğun olursa olsun, ne kadar yorgun olursa olsun.. Bizde eğer istanbulda olmadığı zamanlar haricinde ben seni yanımda istiyorum dediğimde çıkıp gelıyor neredesin diye ağzımdan şehrimde bulunduğum yeri öğreniyor bir bakıyorum kapıda bitiyor

Yogun gerçekten gün içinde şantıye işleri yapıyor birşey yazıyorsam gün içinde mutlaka arayacağım deyip arıyor hissediyorsun birşekılde yanında yamacında olduğunu farklı

3-4 aydır biriyle görüşüyorum ciddileşti artık ilişki. Şöyle ki farklı şehirlerdeyiz. Bana göre insan günde 1-2 mesaj da olsa haberleşmeli ya da beş dakika da olsa konuşmalı sonuçta birbirimizi göremiyoruz. Ama biz sadece akşamları 10-11 gibi konuşuyoruz sonra uyuyoruz. Kendimi hoşlanmış hissediyorum. Bundan önceki ilişkimde uzak mesafeydi bir daha bulaşmayacağım dedim ama yine oldu. Onunla da bu dertten çok müzdariptim. Sorun bende diye düşünmeye başladım artık. Sonuçta herkes yanlış ben mi doğruyum? Ya da kadın erkek farkı mı? Bilmiyorum. Bu sebeple sorun çıkarmakta istemiyorum ama bir iki defa yakındığımda sonuçta ikimizinde birer hayatı var ergen gibi sürekli telefonda olamayız ki gibi bir cevap aldım haliyle kendini bir şey sanmasını istemiyorum tekrar söyleyip. Bilmiyorum son ilişkimden sonra mücadele etmek de içimden gelmiyor yıprandım açıkçası. Sizler objektif yorum yapıyorsunuz. Nasıl olmalı uzak mesafede ilişki ben fazla mı ilgi budalasıyım abartıyorum 😞
Sonradan mı uzak ilişki oldu bu şekilde mi başladi ?

Hiç alakası yok canım sen haklısın. 9 senedir eşimi tanıyorum. Üniversite de tanıştık ama ben istanbula gittim okul bitince o afyona. Her zaman beni arar sorar. Sonra evlendiğimiz zaman askeri personel olacağı için eğitime girdi kalktı geldi sonra pandemi patladı çıkamadı ama sürekli arar sorardı. Şimdi evliyiz aynı evin içindeyiz şükürler olsun. Ama iş yerinde görüntülü arar, mesaj atar. Nöbet tutar o zaman bile görüntülü konuşuruz. Bence hakkettiğiniz değeri göremiyorsunuz

Uzak mesafe derken?
Kav saat?
3-4 ay uzun bir sure bence şimdiye kadar buluşulmalıydı

Eşim arada şehirdışına iş seyahatlerine çıkar, o zamanlarda bile biz çok daha fazla iletişim kuruyoruz sizden. Bişeler yazar günaydın diye arar, anlık fotoğraf atar vs vs. Bu ilişkiden hayır gelmez , boşuna vakit kaybetmeyin

Defalarca sorulmuş cevap vermiyorsunuz. Kaç saatlik mesafe bu? Hiç geldi mi yanınıza?

siz biraz geri planda bırakılmışsınız karşı tarafa 10 11 gibi yatıyorum derse size de o saatte müsait oluyor olabilir evli olabilir olabilir de olabilir ihtimal çok neden uzak mesafe ilişkisi seçtiniz zor değil mi ?

Hergün sadece akşamları 10-11 arası görüşüyor ise sapıktır.

Bugün pazar tüm gün boştu daha ne bir mesaj ne bir konuşma muhtemelen birazdan arar açmak istemiyorum sanırım. Çocuk gibi davranmayayım konuşayım desem bir şekilde kendin savunuyor yormak istemiyorum kendimi.
Bu saate kadar aramayan adamdan hayır mı gelir bütün gün boş olup aramıyorsa sıkıntı değil mi?

İletişim sorunu olan bi insandan hiçbir şey olmaz. Aynısını yaşadım ve bıraktım. Uğraşmana değmez.

İlgi budalasi degilsin sonucta hayatinda biri var ve onunla konusmak istiyorsun. Cok net soyleyim onun önceligi sen degilsin olsaydin ilk sana yazardi her konuda o kendi hayatini ön plana almis durumda sana kapilmak istemiyor cevabindan belli. Belkide heyecan duymuyordur sana karsi uzulerek soyluyorum bunu.

X