uzak mesafe yüzünden terk edildim

sana göndermiyor başkasına gönderiyor aşk Zonguldak’ta yaşanıyor sen terket diye kanser bile olmuş bırak şunu.
Üniversiteye sevgilisiyle başlayıp ala boynuz yemeden mezun olan ben görmedim. Ki benim zamanım bundan 20 sene önceydi şimdi her şeye erişim müthiş kolay.
ya yapmadıysa sorun sadece mesafeyse diye düşünüyorum bilmiyorum ne olduysa artık kendi kafasında veya kalbinde geri dönüşü yok ama sürekli aklımda hiç gitmyor

merhabalar belki uzun olacak kusura bakmayın... onla dershanede tsnışmıştık 1 sene çıktık her şey o kadar güzeldi ki annelerimiz biliyordu çok mutluyduk bir sürü gelecek hayali kurmuştuk hiç gitmeyeceğine inandırmıştı hayatımın merkezi yapmıştım. üniversite sonuçları açıklanınca o zonguldağa ben ıspartaya gittim

gitmeden önce bana demişti ki ikimizde üzülücez ilişkimizin sağlıklı olması için öncelik kendimiz olalım bende neden ne alaka demiştim hep ağlamıştım beni bırakmadından korkmıuştum

daha sonra üniversite açıldı başts normaldi her şey sonra benim wpden yazdıklarıma bakmadı wp sessizde diyordu neden dediğimde derste bildirim gelince hoca kızdı demişti aldatacağını hiç düşünmüyorum ki aldatmamıştır da
arkadaş ortamı o kadar kötü ki hep içiyorlar bi gece sabah 7ye kadar dışardaynış benim haberim yok buna kızınca o kadar takmadı ki ve üniye gitmeden önce ben demiştim ki ikimizinde karşı cinsten arkadaşlqrı olucak bu normwl biz sınırımızı bildiktwn sonra bir şey olmaz o da yok benim olmaz fln demiiti ama kız eklemeye başlamıştı hep instagramdan tamam toksik biri değilim bence ama insan merak ediyor çünkü benim olmayacak dedi ve arkadaşlarının kız arkafaşlarını ekliyor
birkaç kere sorduğumda aynı ortamda bulunduk demişti ben o kafasında kurmasın diye erkek sinekle bile konuşmadım hiç arkadaşım yok resmen sosyalleşmedim

bi kızı hiç sevmemiştim neden fotoğrafını beğendin diye sorduğumda o da beğendi demişti sonra özür diledi baya ama kırılmıştım daha sonradan bu kız yüzüdnden bi olay patladı sen bana güvenmiyosun diyip benimle 2 gün konuşmadı hep ben haklıydım kavgalards ama o bana yazmıyodu hiç
neyse sonra düzeldik falan en son buraya grldi 3 gün kaldı her şey o kadsr güzeldi ki allaha dua ettim inşallah hiç ayrılmayız hemen üni biter birlikte yaşarız diye
o zonguldağa döndükten birkaç gün sonra gece içip bana ses attı seni çok seviyprım evlenicem vs birkaç saat sonra beni aradı ve dedi ki ben yapamıyorum kafamda kuruyorum sürekli sen bi şey yapmasan da insanlar nasıl uzak mesafe yapıyo 4 sene nasıl geçicdk diye ağlayarak konuştu sonra yine gönlümü almadı tabiki de adam akıllk özür diledi birksç kez ama morali bpzuktu bana da yansıyodu 1 hafta böyle geçti
en son dayanamadım düzeltmek istedm hsni ben destanlar yzdum o görüldü attı kısa cebap yazdı konuyu değişyirmeye çalıştı geçti ben ensonda o kadar sibir olmuştum ki konum atmıştım gece 1 falan yurttq kalıyorum ve 12 den sonra giriş çıkış yok aileye mesaj gidiyo bunu biliyo benm de babam sıkıntı zaten gece hayatım yoktur konum farklı yerde gösterdi o kadar saçmaydı ki görüntülü aradım açmadım foto attım inanmadı oda arkadaşımla ses attım inanmadı beni engelledi en son iki üç gün açmadı telefonlarımı engelledi en son arkadaşımfan yazdım akşamına aradım diyo ne yalan söyleyeceksin söyle vs resmen kafasında kurdu ben yurt giril çıkış saatlerimi güvenlikten alıp çektim ve attım inanmadı yani sonra son konuşmamızda oda arkadaşlarını sevmiyprım bi kere güvenim kırılınca olmuyo dedi oda arkadaşlarımda her gece içmeye gidiyo ama onlqrı sevmedğimi ve hiç takılmadım onlarla biliyo bunu
eve çıkmış para sıkıntısı varmış hastaymoş falan filan beni arayıp sorma dedi bi daha
ama arada yine konuştuk hiçbir şey olmamoş gibi foto attı gününü anlatıyo falan yılbaiında memleketimize dönerken en son patladım ben vana böyle davranamazsın terk ediyoun geri dönen sensin diye geri dönmedim dedi sonra orda da tamamen iletişimi kestik sandım çünlü kendine iyi bak fln dedik bi gün sonra yazdı

astım bronşit başlangıcı varmış doktor akciğer kanderi için tahlil istrmiş bana foto attı nefed alma aletiyle ciddi bi şey çıkarsa yoluna bak dedi ölücem ben dedi o psikolojiye girmişti ysni ben de yanında olmak istedim doğal olarak p da bi şey demedi flört gibi konuştuk resmen 1 hafta sonra zonguldağa döndü yine içmeye sigara başladı bende kızdm tahlilleri çıktı bana attı baksana diyr çok kırmızı var dedi bende birilerini sordurttum enfeksiyon var dedi biri biri de böyle anşaşılmaz dedi kanser diyr çok korkutorım acaba o yüzden öi yaptı bunları
her neyse en sonda dedi ki bence ikimizde yolunuza bakalım tamam dedim birkaç gin sonra instadan çıkardım beni engellemiş? o kadar kötüyüm ki ne düşüneceğim bilmiyprım
Uzak mesafe yerine başka sorunlar yazmışsınız.hepsini okumadım.
Maalesef seven insan bahanelere siginmaz.

Güvenlikten giriş çıkış saatlerini atmalar, arkadaşının mesaj atması falan ne kadar kötü şeyler bunlar. Bir daha sakın yapma böyle şeyler.

Güven olayı değil ki bu. Tamamen bitirmek istediği için önüne çıkan fırsatı değerlendirmesi. Kimse için kendini küçültme. Hayatının merkezinde de sen ol, baban bile olmasın. Daha kimler çıkar karşına Allah aşkına kendine gel.

Güvenlikten giriş çıkış saatlerini atmalar, arkadaşının mesaj atması falan ne kadar kötü şeyler bunlar. Bir daha sakın yapma böyle şeyler.

Güven olayı değil ki bu. Tamamen bitirmek istediği için önüne çıkan fırsatı değerlendirmesi. Kimse için kendini küçültme. Hayatının merkezinde de sen ol, baban bile olmasın. Daha kimler çıkar karşına Allah aşkına kendine gel.
evet haklısınız çok küçük düştüm karşısında resmen gururumu ayaklarımın altına aldım yapmamalıydım

ya yapmadıysa sorun sadece mesafeyse diye düşünüyorum bilmiyorum ne olduysa artık kendi kafasında veya kalbinde geri dönüşü yok ama sürekli aklımda hiç gitmyor
Ya max evlenirsiniz birleşseniz. Lise sevgilinle evlenmek çok romantik geliyor olabilir ama değil. Başka insanlar tanıyıp geçinmeyi öğrenmek lazım. Hayat tecrübesi lazım.
Adam yakasından düş diye kanser bile olmuş iticiliğe gel, s*gara içmekten gece gezip tozmaktan üşüttüm demiyor da.
Yakında kendine kızarsın ben ne safım diye.

Ya max evlenirsiniz birleşseniz. Lise sevgilinle evlenmek çok romantik geliyor olabilir ama değil. Başka insanlar tanıyıp geçinmeyi öğrenmek lazım. Hayat tecrübesi lazım.
Adam yakasından düş diye kanser bile olmuş iticiliğe gel, s*gara içmekten gece gezip tozmaktan üşüttüm demiyor da.
bana değwrlerini atmıştı son zamanlarda kötüydü de biraz kanser olmada bile hastaydı yani ama bilemiyorum artık nasip kısmet değilmiş

Ay delirme merak etme, eski sevgilin domuz gibi sağlıklı
Sadece seninle görüşmek istemiyor, bahaneler arıyor

Sen de onu aramak için hasta mı diye merak ettim gibi bir bahane bulma.

Kendine iyi bir arkadaş çevresi yap. Gez toz eğlen. Yazın Antalya’ya inersiniz mis gibi. Free takılmak isteyen adamın peşinde bu ne ısrar

Ayrıca söylemeden geçemeyeceğim; sen bu berbat Türkçe ile nasıl üniversite kazandın? Türk eğitim sistemi yerlerde sürünüyor
yeni insanlarla tanışmak istiyorum çünkü ilişki içinde de ayrılık sğrecinde de çok ağladım kendimi değerli hissetmek istiyorum ama başkasıyla konuşursam sanki saygısızlık olacak gibi daha 1 ay oldu hemen başkasına gidiyomuş gibi
yanlış mı düşünüyorum sizce

yeni insanlarla tanışmak istiyorum çünkü ilişki içinde de ayrılık sğrecinde de çok ağladım kendimi değerli hissetmek istiyorum ama başkasıyla konuşursam sanki saygısızlık olacak gibi daha 1 ay oldu hemen başkasına gidiyomuş gibi
yanlış mı düşünüyorum sizce
Yanlış düşünüyorsun her konuştuğun insan potansiyel sevgili değil.

Önünde uzun seneler var hiç kafaya takılcak bişi değil bu sen önüne bak bence

bilmiyorum ezik gibi mi dururum ve konuya nasıl girecdğim bilmiyorum nasıl sorucam
4 duvar arasına sıkılıp kendi kendini yemek de eziklik gibi görünüyordur ona. Arkadaş gibi soracaksın ama o yapışmışsın gibi triplenip belki de telefonu bile açmayacak. Yeni insanlarla takılıyor çünkü.

X