uzak mesafe yüzünden terk edildim

4 duvar arasına sıkılıp kendi kendini yemek de eziklik gibi görünüyordur ona. Arkadaş gibi soracaksın ama o yapışmışsın gibi triplenip belki de telefonu bile açmayacak. Yeni insanlarla takılıyor çünkü.
aramayacağım yazacağım ama basıl yazabilirim ben insanlık görevimi yapacağım

Adam gittiği yerde hayatını yaşamak istiyor ama bir taraftan senide yedekte bekletiyor. 4 yıl boyunca gezip tozacak, canının istediğiyle yatıp kalkacak sonra daha iyi birini bulursa onunla bulamazsa seninle evlenecek. Bu süreçte de senin hesap sormanı onu takip etmeni istemiyor haliyle.
Hastalığı vs seni hiç ilgilendirmesin, sakın iletişim kurma bu adamla. Derslerine odaklan. Sana erkeklerden değil, maaşından hayır gelecek sadece.

Adam gittiği yerde hayatını yaşamak istiyor ama bir taraftan senide yedekte bekletiyor. 4 yıl boyunca gezip tozacak, canının istediğiyle yatıp kalkacak sonra daha iyi birini bulursa onunla bulamazsa seninle evlenecek. Bu süreçte de senin hesap sormanı onu takip etmeni istemiyor haliyle.
Hastalığı vs seni hiç ilgilendirmesin, sakın iletişim kurma bu adamla. Derslerine odaklan. Sana erkeklerden değil, maaşından hayır gelecek sadece.
kendme yenildim mesaj attım nasıl gidiyor diye gitmiyor dedi biraz konuştuk sınavları falan dedim beni instagramdan engellemişsin o da bana beni instagramdan çıkarmışsın dedi bende ayrıldık görünce canım acıyor benden ayrılan birini neden takip edeyim dedim o zaman yanlış bir şey yapmamışım dedi keşke yazmasaydım

kendme yenildim mesaj attım nasıl gidiyor diye gitmiyor dedi biraz konuştuk sınavları falan dedim beni instagramdan engellemişsin o da bana beni instagramdan çıkarmışsın dedi bende ayrıldık görünce canım acıyor benden ayrılan birini neden takip edeyim dedim o zaman yanlış bir şey yapmamışım dedi keşke yazmasaydım
Çok tutarsız bir insan. Son bir kez daha görmüş oldun. Boşver yazma sakın bir daha. O yazarsa da cevap verme. Unutamam, kötü etkilenirim diyorsan terapi al. Çok faydasını görürsün.

Aslında sana hayatının iyiliğini yapmış farkında değilsin. En güzel yaşların, en güzel zamanların. İnan ki üniversite yıllarını hayatın boyunca unutamayacaksın. Bu güzel zamanları Allah aşkına şöyle ruh hastaları için harcama. Hatta herhangi bi ilişkiyle harcama. Ye, iç, gez, toz, yeni tecrübeler edin. Ailenden gelecek 3 kuruşu bekleme part time çalış inan ki hem okul hem iş hem sosyal hayat yorgunluğu bile o kadar tatlı ki ancak mezun olunca farkına varacaksın. O yüzden doya doya yaşa bugünlerini. Hayatının bir çok ilkini bu dönemde yaşayacaksın kıymetini bil ve hazır fırsatın varken ona göre şekillendir hayatını. Sümsüğün tekine takılıp ağlama kalk ve gençliğinin tadını çıkar.

Böyle böyle umutlanmayı bırakırsın iyi olmuş yazdığın.
Onun Hastalığından hiç konu açılmadı mı kendi bile unutmuş yalanını bak.
Engellemişsin silmişsin konusu Çok gereksiz olmuş, bi de ölüyorum anlasana beni beni bihterini falan deseydin

Böyle böyle umutlanmayı bırakırsın iyi olmuş yazdığın.
Onun Hastalığından hiç konu açılmadı mı kendi bile unutmuş yalanını bak.
Engellemişsin silmişsin konusu Çok gereksiz olmuş, bi de ölüyorum anlasana beni beni bihterini falan deseydin
yok yazdım nasıl oldun merak ettim diye aynıyım ilaçlarımı kullanııyorum dedi

Çok tutarsız bir insan. Son bir kez daha görmüş oldun. Boşver yazma sakın bir daha. O yazarsa da cevap verme. Unutamam, kötü etkilenirim diyorsan terapi al. Çok faydasını görürsün.
ben takipten çıkartmasam bi gün sen çıkartıcaktıb illa dedim bilemezsin dedi bana

Aslında sana hayatının iyiliğini yapmış farkında değilsin. En güzel yaşların, en güzel zamanların. İnan ki üniversite yıllarını hayatın boyunca unutamayacaksın. Bu güzel zamanları Allah aşkına şöyle ruh hastaları için harcama. Hatta herhangi bi ilişkiyle harcama. Ye, iç, gez, toz, yeni tecrübeler edin. Ailenden gelecek 3 kuruşu bekleme part time çalış inan ki hem okul hem iş hem sosyal hayat yorgunluğu bile o kadar tatlı ki ancak mezun olunca farkına varacaksın. O yüzden doya doya yaşa bugünlerini. Hayatının bir çok ilkini bu dönemde yaşayacaksın kıymetini bil ve hazır fırsatın varken ona göre şekillendir hayatını. Sümsüğün tekine takılıp ağlama kalk ve gençliğinin tadını çıkar.
evet ama unutmak o kadar kolay olmuyor canım acıyo hala

bir ik acı çekersin unutursun.
ne yapacaktın ki 4 sene boyunca çocuğa konum mu atacaktın.? yani şunu kendinize yedirip nasıl atıyorsunuz şaka gibi. bir yol olmaz bu çocuktan.
kafamı karıştırıyor ama ben takipten çıkmasam sen bir gün zaten çıkacaktın dedim belli olmazdı dedi ne alaka yani

unutamıyorum ki ne onsuz oluyor ne onla bi yanım soğudu bi yanım neden diye ağlıyo az önce duşta 1 saat ağladım csnım acıyor neden buralara kadar geldi diye düşünmekten deliricem
Düşünme iste salla gitsin unutursn bunlar hep tecrübe

ya yapmadıysa sorun sadece mesafeyse diye düşünüyorum bilmiyorum ne olduysa artık kendi kafasında veya kalbinde geri dönüşü yok ama sürekli aklımda hiç gitmyor
Konu sahibi alınma ama sizin jenerasyonda genel bir saflık hali ve erkeğe aşırı bağlanma ve güvenme var. Gözünü mü açsan biraz. Adam seni kısıtlarken kendisi haldır haldır sosyal medyada kız ekiyor. Senin kendini avutma gerekçen, kızlar tipi değilmiş. Gerçekten şu kafaya gelmek için ne yapıyorsunuz ben anlamıyorum. O zaman demeseydin sende, sınıf arkadaşın olan tipsiz bir iki erkek arkadaşını ekle şeydin, erkek arkadaşın sorınca da aman canın onlar tipim değil ondan ekledim deseydın erkek arkadaşın ne yapmam gerektiğini gösterirdi sana. Üniversite öğrencisi kızın erkek arkadaşın başka kızlarla sosyal medyaya yansıyacak şekilde kendisi ortam yaparken onu kısıtladı diye bir tane bile erkekle normal arkadaş olmayı geçtim doğru dürüst konuşmaması ne kadar yazık ve üzücü

Konu sahibi alınma ama sizin jenerasyonda genel bir saflık hali ve erkeğe aşırı bağlanma ve güvenme var. Gözünü mü açsan biraz. Adam seni kısıtlarken kendisi haldır haldır sosyal medyada kız ekiyor. Senin kendini avutma gerekçen, kızlar tipi değilmiş. Gerçekten şu kafaya gelmek için ne yapıyorsunuz ben anlamıyorum. O zaman demeseydin sende, sınıf arkadaşın olan tipsiz bir iki erkek arkadaşını ekle şeydin, erkek arkadaşın sorınca da aman canın onlar tipim değil ondan ekledim deseydın erkek arkadaşın ne yapmam gerektiğini gösterirdi sana. Üniversite öğrencisi kızın erkek arkadaşın başka kızlarla sosyal medyaya yansıyacak şekilde kendisi ortam yaparken onu kısıtladı diye bir tane bile erkekle normal arkadaş olmayı geçtim doğru dürüst konuşmaması ne kadar yazık ve üzücü
haklısınız zaten bi şey demiyorum bu konu hakkınds o zamanlar göremedim doğruyu yanlışı

haklısınız ben kariımdakini kendim gibi sanıyorum arkadaşlık ilişkilermde de böyle hep üzülen ben oluyorum ama tiktoktan hep göndwrmeli şeyler atıyor hem kendisi ayrıldı hem gönderme yapıyor çok saçma
Of aynı şeyleri yazıp durma güzelim ya. O göndermeler sana değil, yeni hatunlar için "hassas erkek" oltası atıyor. Ayrıca "yanıma niye geldi" sorusunu da sormayı bırak. Erkek bu. Bağdat'a gider ucunda bişi varsa. Seni yedekte tutuyor. Ara ara sana da olta atacak boşta kaldıkça. içip içip arayacak da. Belki seviyorum diyecek belki "saçmalıyorum, neden böyle yapıyorum KENDİMİ TANİYAMİYORUM" diyecek yani sacmasapan, sana gizemli gelen mal mal şeyler yapacak ama aslında kafaları pek çalışmadığı için böyleler. Biz de altında derin anlamlar arıyoruz. Sen muhtemelen barışırsın da bu çocukla yani, şimdiden yazık oldu.

yeni insanlarla tanışmak istiyorum çünkü ilişki içinde de ayrılık sğrecinde de çok ağladım kendimi değerli hissetmek istiyorum ama başkasıyla konuşursam sanki saygısızlık olacak gibi daha 1 ay oldu hemen başkasına gidiyomuş gibi
yanlış mı düşünüyorum sizce
O çoktan elli kişiyle konusuyodur bile. Hadi geçmiş olsun. Erkekler kendileri ve hareketleri hakkında bütün hayatlari boyunca yarım saat bile oturup dusunmemislerdir. Senle ilgili de oturup ciddi ciddi olumlu veya olumsuz bisey dusunmuyor. sen dümdüz YOKSUN onun için. Kafası hiçbir şekilde sende değil. Kötü anlamda bile değil yani.

X