Uzman çavuş eşi veya sevgilisi olan yardım edebilir mi????

Polo33

sevdası Mahşere kalan 🇹🇷
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2020
5.428
7.617
26
"Çok sinirliler, asabiler, geçimsizler, öfke kontrolleri yok, aldatıyorlar, iddia oynuyorlar" vs yorumlarını uzman çavuşların geneline yapmayınız lütfen. Etrafınızda böyle uzmanlar var diye hepsi öyle olacak diye bir kaide yok. Bütün bunlar karakter meselesi. Benim eşimde uzman, bu sayılan özelliklerin hiçbiri yok. Sakin, uyumlu, anlayışlı, vicdan ve merhamet sahibi birisidir. İllaki mesleğin getirdiği bazı sıkıntılar olabilir ama bu olumsuz özellikleri mesleklerinden dolayı genelleyip durmayın lütfen.
sureklı askerlere bunu yapıstırıyorlar. sınırlı öfkeli bızde asker eşiuız bızım kocalar nıye boyle degıl. 😂😂😂

Kedilervekitaplar

🌼28.09.2021😇
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2020
2.904
5.835
sureklı askerlere bunu yapıstırıyorlar. sınırlı öfkeli bızde asker eşiuız bızım kocalar nıye boyle degıl. 😂😂😂
Nerde sıkıntılı, sorunlu adam varsa bulup evlenip suçu da mesleklerine atmak kolay geliyor herhalde, anlamadım ki. :KK70:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 25 gün geçti.

Yarimm66

Sabırla bekledigim en güzel yarınımsın...
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2016
3.266
9.820
28
Ben hemşireyim, sevgilim uzman çavuş , atamalar nasıl oluyor ve asker ile evlenin ne gibi zorlukları var ?
Atamalar eş durumuna göre yapılıyor canım zorluğu bıraz yalnızlık bıraz gurbet sevıyorsanız oda sıkıntı degıl ♥️