Uzman çavuş eşi veya sevgilisi olan yardım edebilir mi????

4 yillik Polis eşiyim. Silahi eve sokmam diyen arkadaş, kisinin icinde varsa silaha gerek yok evde biçakta var makasta var, varda var.
O zaman eve bunlarida sokmayin, insan yapmak istedikten sonra her sekilde yapar.
Ofke kontrolu demissiniz. Eşim çok uysal ve sakin bir insandir hicte degismedi. Aksine onu tanimadan once ve hala ben cok.sinirli bir insanimdir ve Polis yada asker degilim :)
Bunun meslekle alakasi olmadigini ve kisinin kesinlikle yapisal ve karaktere bagli oldugunu umarim yakin zamanda anlarsiniz..

4 yillik Polis eşiyim. Silahi eve sokmam diyen arkadaş, kisinin icinde varsa silaha gerek yok evde biçakta var makasta var, varda var.
O zaman eve bunlarida sokmayin, insan yapmak istedikten sonra her sekilde yapar.
Ofke kontrolu demissiniz. Eşim çok uysal ve sakin bir insandir hicte degismedi. Aksine onu tanimadan once ve hala ben cok.sinirli bir insanimdir ve Polis yada asker degilim :)
Bunun meslekle alakasi olmadigini ve kisinin kesinlikle yapisal ve karaktere bagli oldugunu umarim yakin zamanda anlarsiniz..
Sılah ne alaka herkes ona takmış😂yanı maslalah esınıze de 🤗bende esımle 8 yoldur beraberim sılah hep evde durur asker kendısı hıc bır sınır asla görmedim hıc bır sıkıntı. Yasamadık aksıne ben fazla sınırlıyım not😁kuran kursu hocalığı yapıyordum evlenmeden önce yanı kısılık bozuksa asker polıs o bu farketmez 👌

ordaki kasıt silahlı kişiyi eve sokmam
verdiğiniz istisna örnekler kaideyi bozmaz

Sılah ne alaka herkes ona takmış😂yanı maslalah esınıze de 🤗bende esımle 8 yoldur beraberim sılah hep evde durur asker kendısı hıc bır sınır asla görmedim hıc bır sıkıntı. Yasamadık aksıne ben fazla sınırlıyım not😁kuran kursu hocalığı yapıyordum evlenmeden önce yanı kısılık bozuksa asker polıs o bu farketmez 👌
dediğim gibi örnekleriniz istisna
kuran kursu hocalığı yaparken size formasyon vermelilerdi
o zaman öğrenirdiniz
insanlar kişiliklerine göre meslek seçerler
hele bi bu işlerin uzun yıllar süren okulları varken 3-5 aylık eğitimlerle hiç olmaz

ordaki kasıt silahlı kişiyi eve sokmam
verdiğiniz istisna örnekler kaideyi bozmaz

dediğim gibi örnekleriniz istisna
kuran kursu hocalığı yaparken size formasyon vermelilerdi
o zaman öğrenirdiniz
insanlar kişiliklerine göre meslek seçerler
hele bi bu işlerin uzun yıllar süren okulları varken 3-5 aylık eğitimlerle hiç olmaz
Bana neden formasyon vermemelılerdı acaba sınırlı olduğum ıcın mi siz sınırlerınıxı aldırdınız galıba ben esıme göre sınırlıyım dedım ınsanlar kişiliklerine göre bazen secım yaparlar sımdı hersey paraya bakıyor yüzde 80 kımse ıstedıgı ısı yapamıyor bunu bır araştırın derim

Bana neden formasyon vermemelılerdı acaba sınırlı olduğum ıcın mi siz sınırlerınıxı aldırdınız galıba ben esıme göre sınırlıyım dedım ınsanlar kişiliklerine göre bazen secım yaparlar sımdı hersey paraya bakıyor yüzde 80 kımse ıstedıgı ısı yapamıyor bunu bır araştırın derim
işte bu çok daha kötü

"Çok sinirliler, asabiler, geçimsizler, öfke kontrolleri yok, aldatıyorlar, iddia oynuyorlar" vs yorumlarını uzman çavuşların geneline yapmayınız lütfen. Etrafınızda böyle uzmanlar var diye hepsi öyle olacak diye bir kaide yok. Bütün bunlar karakter meselesi. Benim eşimde uzman, bu sayılan özelliklerin hiçbiri yok. Sakin, uyumlu, anlayışlı, vicdan ve merhamet sahibi birisidir. İllaki mesleğin getirdiği bazı sıkıntılar olabilir ama bu olumsuz özellikleri mesleklerinden dolayı genelleyip durmayın lütfen.
sureklı askerlere bunu yapıstırıyorlar. sınırlı öfkeli bızde asker eşiuız bızım kocalar nıye boyle degıl. 😂😂😂

Ben hemşireyim, sevgilim uzman çavuş , atamalar nasıl oluyor ve asker ile evlenin ne gibi zorlukları var ?
Atamalar eş durumuna göre yapılıyor canım zorluğu bıraz yalnızlık bıraz gurbet sevıyorsanız oda sıkıntı degıl ♥️

X