Uzman çavuş eşi veya sevgilisi olan yardım edebilir mi????

yani sizde kızlar
soruyo işte beraberlikte nasıl diye
bi kere o silahı eve sokmam ben de
kimine de çekici geliyor

Tavsiye etmedigim meslek turudur evliligin bin kere dusunelecegi karsi cins meslegidir. Silahi uniformasi cekici gelmesin ofke kontrolleri yoktur. Surekli asabidirler. Ailenizden senelerce uzak kalabilrisiniz. Dugunler cenazelere cogu zaman katilamassiniz. Yoo beni kocisim cok iyi meslegine canim feda onurludur gururludur ben ölürum onun yoluna diyene bakmayin henuz yeni evlidir.

Eski sevgilim uzman çavuştu.
Mesleğinden bağımsız anlaşamadık bir yerden sonra. Şu an yine olsa yine anlaşamayız, dünya görüşlerimiz aşırı farklı. Meslek kategorisinden bağımsız konuşuyorum.
Meslek bazında konuşursam da dünya görüşlerimiz farklıydı. Bir uzman çavuşla yapamayacağımı fark etmiştim, bunun çeşitli sebepleri var kendimce. Kişilik meselesi. Ama sorunuzun nedeni nedir bunu anlamadım tabii. :kahve:

Burda bazıları gömmüş uzman çavuşu ama kesinlikle karakter meselesi silah konusuna gelince benim eşim eve getirmiyor genellikle çalıştığı yerde tutuyor şahsi silahı olduğu için izinlerdr yanında bulunduruyor iş konusuna gelince görev yaptığı yere göre değişiyor benim eşim devamlı dışarda değil evet her işin olduğu gibi bu işinde zor tarafları var siz ne soracaksınız ona göre de yorum yapalım

Tavsiye etmedigim meslek turudur evliligin bin kere dusunelecegi karsi cins meslegidir. Silahi uniformasi cekici gelmesin ofke kontrolleri yoktur. Surekli asabidirler. Ailenizden senelerce uzak kalabilrisiniz. Dugunler cenazelere cogu zaman katilamassiniz. Yoo beni kocisim cok iyi meslegine canim feda onurludur gururludur ben ölürum onun yoluna diyene bakmayin henuz yeni evlidir.
Yahu herkes öfke kontrolü cart curt diyor benim eşimde,eşimin babasıda askeri mensup gayet doğallar yedi senedir daha bi kontrolsüzlüklerini görmedim ki ben 🤷🏻‍♀️

Sizde asker eşisiniz değil mi?

"Çok sinirliler, asabiler, geçimsizler, öfke kontrolleri yok, aldatıyorlar, iddia oynuyorlar" vs yorumlarını uzman çavuşların geneline yapmayınız lütfen. Etrafınızda böyle uzmanlar var diye hepsi öyle olacak diye bir kaide yok. Bütün bunlar karakter meselesi. Benim eşimde uzman, bu sayılan özelliklerin hiçbiri yok. Sakin, uyumlu, anlayışlı, vicdan ve merhamet sahibi birisidir. İllaki mesleğin getirdiği bazı sıkıntılar olabilir ama bu olumsuz özellikleri mesleklerinden dolayı genelleyip durmayın lütfen.

X