Üzüldüm!

math27

hoşgeldin dünyama miniğim:)
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2014
6.446
5.313
Sadece bu durumu anlatıp rahatlamak istiyorum.Size durumu şöyle anlatayım. Bi ilişkim oldu benim 3yıl önce bitti ve 4yıl sürdü. Ayrılma sebebim ise beni aldatmasıydı. 3kez aldattı 4.de bunun değişmeyeceğini anlayarak ayrıldım. 4yıl içinde defalarca hakaret duydum ve annesi sadece sevgili olmamıza rağmen fazlasıyla ilişkimizin içindeydi. Yani daha sevgiliyken bile bana fazlasıyla kötüydü. Bu kadın geçen sene geldi bize. Oğlunun nişanlı olduğunu ama gelinin kötü olduğunu ben hala istiyosam onları ayırıp benle evlenmesini isstediğini söyledi. Oğlu hala beni seviyormuş. Ben yine terbiyemi bozmadan kadını kibarca reddettim. Dün onları gördüm evlenmişler gelini gördüğümde şok oldum. Çünkü o kız beni aldattığı kızdı ve bana açıklaması tek gecelik bişeydi bitti demişti. Ve şuan o kadın onun eşi. Dün gördüğümde anasınada oğluna da yüzlerine karşı öyle pis bişe söyledi ki ve kimsenin sesi çıkmadı. Yani bi zamanlar bana ettiklerini şimdi rabbim onlara gösteriyo. Bende zaten o şekilde dua etmiştim. Bana yaptıklarınızı çekin diye. Bu sahneyi görünce sevinecem diye beklerken niyeyse üzüldüm durumlarına ne kadar hakketselerde. Şimdi keşke öyle dua etmeseydim diye içim içimi yiyo. Sanki şuan yaşadıkları benim yüzümdenmiş gibi hissediyorum :KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Erkeklerin hep rutin sıyırma, kıvırma bahanesi bunlar...

kaynana da pek bir karaktersizmiş.

Üzülmeyin hak yerini bulmuş. :KK14:

Erkeklerin hep rutin sıyırma, kıvırma bahanesi bunlar...

kaynana da pek bir karaktersizmiş.

Üzülmeyin hak yerini bulmuş. :KK14:

Benim duyduğumu görüncede ayrı bi utandılar. Hakketmediğim şeyleri yaşatıp 4yılımı çalan insanlara hala üzülebiliyorum :KK43:

Benim duyduğumu görüncede ayrı bi utandılar. Hakketmediğim şeyleri yaşatıp 4yılımı çalan insanlara hala üzülebiliyorum :KK43:

Etme bulma dünyası...
O sana yaparken üzüldü mü?
Taktığına değmez ilahi adalet işte

saçmalama kız neden senin yüzünden olsun olacağı varmış oh iyi olmuş sürtsün azıcık :KK53::KK53::KK53:

Sadece bu durumu anlatıp rahatlamak istiyorum.Size durumu şöyle anlatayım. Bi ilişkim oldu benim 3yıl önce bitti ve 4yıl sürdü. Ayrılma sebebim ise beni aldatmasıydı. 3kez aldattı 4.de bunun değişmeyeceğini anlayarak ayrıldım. 4yıl içinde defalarca hakaret duydum ve annesi sadece sevgili olmamıza rağmen fazlasıyla ilişkimizin içindeydi. Yani daha sevgiliyken bile bana fazlasıyla kötüydü. Bu kadın geçen sene geldi bize. Oğlunun nişanlı olduğunu ama gelinin kötü olduğunu ben hala istiyosam onları ayırıp benle evlenmesini isstediğini söyledi. Oğlu hala beni seviyormuş. Ben yine terbiyemi bozmadan kadını kibarca reddettim. Dün onları gördüm evlenmişler gelini gördüğümde şok oldum. Çünkü o kız beni aldattığı kızdı ve bana açıklaması tek gecelik bişeydi bitti demişti. Ve şuan o kadın onun eşi. Dün gördüğümde anasınada oğluna da yüzlerine karşı öyle pis bişe söyledi ki ve kimsenin sesi çıkmadı. Yani bi zamanlar bana ettiklerini şimdi rabbim onlara gösteriyo. Bende zaten o şekilde dua etmiştim. Bana yaptıklarınızı çekin diye. Bu sahneyi görünce sevinecem diye beklerken niyeyse üzüldüm durumlarına ne kadar hakketselerde. Şimdi keşke öyle dua etmeseydim diye içim içimi yiyo. Sanki şuan yaşadıkları benim yüzümdenmiş gibi hissediyorum :KK43:

sen kendini üzme öyle dua etmesende herkes hakettiğini buluyo

saçmalama kız neden senin yüzünden olsun olacağı varmış oh iyi olmuş sürtsün azıcık :KK53::KK53::KK53:

Vicdanım yüzünden işte. Ben kurtuldum o aileden çok şükür ama yine de vicdan yapıyorum :KK43:

sen kendini üzme öyle dua etmesende herkes hakettiğini buluyo

Zaten o vatandaş bana hep derdi eden mutlaka bulur diye. Şimdi bulmuş ama üzülmedim diyemiyorum.

Zaten o vatandaş bana hep derdi eden mutlaka bulur diye. Şimdi bulmuş ama üzülmedim diyemiyorum.

ne hissettiğini biliyorum aynı şeyle bende karşılaştım çocuğa gülmem gerekirken oturup ağlamıştım :KK1:

Yaa etme bulma dünyası işte canım benim. Oh olsun onlara, sen üzülmüşsün ama ben aksine çok sevindim.
Çünkü ilahi adalet. Kimsenin hakkı kimsede kalmıyo bi ömür hıhh!
Ayrıca da ne dedi kız yeni gelinleri? Valla belki haddim değil ama inan çok merak ettim :26::KK9::KK9:

ne hissettiğini biliyorum aynı şeyle bende karşılaştım çocuğa gülmem gerekirken oturup ağlamıştım :KK1:

Benimde çok mutlu bi ilişkim olmasına rağmen oturup ağlama noktasına geldim :) geçmişte o kadar gözyaşı döktüğüm yetmiyomuş gibi.

Yaa etme bulma dünyası işte canım benim. Oh olsun onlara, sen üzülmüşsün ama ben aksine çok sevindim.
Çünkü ilahi adalet. Kimsenin hakkı kimsede kalmıyo bi ömür hıhh!
Ayrıca da ne dedi kız yeni gelinleri? Valla belki haddim değil ama inan çok merak ettim :26::KK9::KK9:

Direk küfür etti canım. Onu söylemeye benim terbiyem müsade etmez.

Benimde çok mutlu bi ilişkim olmasına rağmen oturup ağlama noktasına geldim :) geçmişte o kadar gözyaşı döktüğüm yetmiyomuş gibi.

zamanı gelince karşına çok daha iyisi çıkacaktır emin ol :KK66:

Direk küfür etti canım. Onu söylemeye benim terbiyem müsade etmez.

Küfür müüüü? Höhhh :KK53:
Ben de hani laf soktu, iğneleyici bi söz söyledi falan sandım.
Buna şok oldum :KK53::KK53:

Canımcım, Allah korumuş seni boşver. Dilerim bundan sonra çoookk çoookk mutlu olursun. Hakettiğin, gönlünden dilediğin ne varsa hepsini tek tek yaşarsın. :KK16:

Küfür müüüü? Höhhh :KK53:
Ben de hani laf soktu, iğneleyici bi söz söyledi falan sandım.
Buna şok oldum :KK53::KK53:

Canımcım, Allah korumuş seni boşver. Dilerim bundan sonra çoookk çoookk mutlu olursun. Hakettiğin, gönlünden dilediğin ne varsa hepsini tek tek yaşarsın. :KK16:

Amin canım. Evet bana küfür ederdi hep ama şimdi ona küfür ediliyo. Tek pişmanlığım hayatımın en güzel senelerini ona harcadım onun yerime ilk aldattığında ayrılsaydım keşke.

işte bu çok iyi ömür boyu mutlu olursun inşallahh :KK9:

İnşallah canım şubatta düğünümüz var ve ilerde olacak çocuklarımın çok tatlı bi babannesi bi de dedesi olacak :)

Amin canım. Evet bana küfür ederdi hep ama şimdi ona küfür ediliyo. Tek pişmanlığım hayatımın en güzel senelerini ona harcadım onun yerime ilk aldattığında ayrılsaydım keşke.

Kesinlikle. Buna benzer şeyleri nişanlımdan önceki ilişkimde ve tabi gençliğimin baharında :KK43: 5 bucuk yıl boyunca bende yaşadım.
Ben de defalarca kez aldatıldım ama hep bi kulp buldu. Bi de çocukluk mudur, toyluk mu hep bi şekilde kandırırdı beni, kendini affettirirdi.
Şimdi tabiki çok pişmanım. Keşke diyorum zamanı geri alabilsem de şu aklımla tek seferde ipini çekseydim. Onun yüzünden bende çok yıprandım ve en kötüsü de o affettiğimi sandığım aldatışları ömür boyu bilinçaltıma kazındı. Acısını farkında olmadan en ufak durumlarda nişanlımdan çıkarabiliyorum şimdi. Güvenemiyorum tam anlamıyla...

Ve bende çok geçiriyorum içimden. Allahım keşke bana yardım etseydin de onca senemi, ilklerimi, en saf halimle sevmek nası yaşanır tüm masumiyetimi keşke öyle hayvan birine harcamasaydım diye. İlk kızı yakaladığımda şutlasaydım... Ama işte tecrübe. Belki de öle olsaydı şimdiki tavrımıza, olgunluğumuza ulaşamayacaktık... Herşeyin hayırlısı... Verdiğimiz kararların da ennn hayırlısını geçirsin gönlümüzden Allah bundan sonra...

X