Anket Uzun boylu kadin mi? kisa boylu kadin mi?

kadinda uzun boy mu kisa boy mu guzel?

• Kısa boy

OY: 24 36,9%
  • Uzun boy

OY: 41 63,1%

• Ankete Katılan
    65
  • Anket Kapalı .
Valla ben kadınlara uzun boyu yakıştıramıyorum.Uzun boylular lütfen alınmasın ama kadınsı gelmiyor bana nedense.Kısa boy böyle daha kadınsı ,sevimli narin geliyor .Uzun boylu olmak istemezdim ve kısa boyluyum ,boyumdan çok memnunum:KK48:

Kısa boylu kadınlar yaşlarını göstermezler. İstatistiklere göre en güzel kadınlar Kısa boylu kadınlar. :KK60: Uzun boylu kadınlar yaş ilerledikçe kamburlaşıyor. Esasında orta boy iyidir. Ama insan yaradılışını değiştiremez ki.

Ben uzun boylu sevmiyorum zaten kisa boyluyum:KK53: en fazla 1,65 olmali ... topukla 1,75 gayett guzel fazlasi hos degil bana gore ....

1,85 üstü erkeğin yanına 1,65 kısa. Neticede her an 10 cm topukluyla gezilmiyor.
Biraz da boy kavramının ideal ölçütü partnere göre bana kalırsa.

Partner harici güzellik olarak bakılırsa kıyafetlerin de yakışması bakımından 1,70-175 arası benim gözüme daha hoş geliyor.

Doğru ama insan yaradılışını da değiştiremez ki.. Bu arada şu 10 cm. topuğu giyemeyen tek kadın benim galiba :KK53:

Alın benden de o kadar. Her an 10 cm topuklu ayakkabıyla mı gezilir. Şu an bakıyorum şirket resmiyetine rağmen ugg var ayağımda. Düğün, özel gün harici o eziyeti kendime yapamam.

X