Anket Uzun boylu kadin mi? kisa boylu kadin mi?

kadinda uzun boy mu kisa boy mu guzel?

• Kısa boy

OY: 24 36,9%
  • Uzun boy

OY: 41 63,1%

• Ankete Katılan
    65
  • Anket Kapalı .
Uzun boylu ama düzgün fizikli yani dümdüz hatlara sahip olan uzun boylu bence güzel değil .
170 üstü kadın hele de fiziği düzgünse ortalığı yıkar :KK37:

çok uzun boy kadında güzel durmuyor ben 1.75 boyundayım 1.60-1.70 arası olmak isterdim :)

Katılıyorum uzun boyun bir faydasını gormedim. Bir kere perdeleri takma,avizeleri temizleme isi hep sende. Toplu ortamda özellikle taşıtlarda önce sen göze batarsin. Dev gibi görünmemek icin topuklu giymeye cekinirsin. Giysen arkadaşlarının düşmanca tavirlarina mariz kalirsin. Kiyafetlerin kollari kısa gelir. Topli fotoğraf cektirmek istemeyenler olur. Boyuna göre sevgili bulamazsın. Çünkü 1.80lik adamlar, orta boylu kızlarindir. Sana da 2 metrelikler kalir onu da ben bulamadim :KK16:

kiloya göre değişiyor. zayıfta uzun boy telefon direği gibi ve at suratlı dururken kilolu uzun boy da azman duruyor.
sıska kısa boy çelimsiz dururken şişman kısa boy da acayip yuvarlak gösteriyor. orantı çok önemli. boyun kısalığı ya da uzunluğundan öte, kilo ve yüz güzelliği önemli. boyun ister uzun ister kısa olsun, ama kilon orantılı ve sağlıklı olsun. vücudunun sağlığı yüzüne de vurur ve ışıl ışıl bir yüzle güzel bir fizikle salınırsın :KK66:

X