uzun olacak ama bakar mısınız

raveeeennn

Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2022
170
53
24
merhaba tamamen korunadak üç ilişki yaşadım hepsinde bi sıkıntı olmadı ama tecrubesizlik ertesi gün hapı aldım. Reglim iki ay beklenen gibi geldi şuanda da 3. reglim olacak bu ay. Şuan adetim yakın değil göğüslerimde koyulaşma var, karnım ve belim ağrıyor göğüslerim dolgun ilişki yaşayalı 3 ay oluyor defalarca test taptım hep negatifi gördüm. Neden böyle oluyor biliyorum ertesi gün hapı altüst ediyoe dengeyi ama bu göğüs koyulaşmasj falan garil geldi yumjrtlama günümde de değilim anlamadım

Üç aydır adet oluyorsunuz hamile değilsiniz

Canım adet oluyorsun ve testlerin hep negatif … neden hala endişeleniyorsun 3 ay geçmiş üzerinden.. sakin olamıyorsan bir jinekologa git ultrasonla baktır + kan ver.

Canım adet oluyorsun ve testlerin hep negatif … neden hala endişeleniyorsun 3 ay geçmiş üzerinden.. sakin olamıyorsan bir jinekologa git ultrasonla baktır + kan ver.
yok ben eminim hamile olmadığımdan, sıkıntılı olan göğüslerimin öyle olması internetten bakıuorum öyle diyor anlamlandıramadım

yok ben eminim hamile olmadığımdan, sıkıntılı olan göğüslerimin öyle olması internetten bakıuorum öyle diyor anlamlandıramadım
Başka bir sebep olabilir canım. Bak mesela ben hamileyim ama göğüslerimde asla bir değişiklik olmadı. Ne ağrı ne koyulaşma , hiç bir şey yok.

Başka bir sebep olabilir canım. Bak mesela ben hamileyim ama göğüslerimde asla bir değişiklik olmadı. Ne ağrı ne koyulaşma , hiç bir şey yok.
Hiç belirti olmadı mı göğüslerinizde
Ben bu ay klomen ve ovitrelle uyguladım
Kendiliğinden yumurtladığım aylar çok göğüslerim acırdı dokunamazdım ama bu ay hiçbir belirti yok. Sadece iğneden 10 gün sonra oluşan bi eziklik ağrısı var. Dokunamıyorum falan değil ama üzerine yatınca bi acıma var morarmış da bastırınca acıyor gibi. Sizde nasıl oldu hiç mi acımadı
Ben de kesin bu ay tutmadı diye üzülüyorum

Canım hiç ağrı olmadı. Zaten adete yakın da ağrım olmaz göğüste. sadece belki biraz büyümüş olabilirler , bundan bile emin değilim. Ama ağrı falan yok.

Bende hamileyim ve bende de koyulaşma ve halka da büyüme olmadı ilk hamilelik 9 haftaya kadar sürmüştü onda da olmadı şimdi Yavaş yavaş ağrı başladı 5. Haftaya girmek üzereyim. Hamile olmayanlarda bile bu değişim nasıl oluyor bende anlamıyorum

Gerçekten ben de anlayamıyorum o farkı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…