Saç Kesim Şekilleri Uzun saclarını kısa kestiren var mı ?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

defne-28

Nirvana
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2014
25.815
30.239
34
Merhaba ,

Önceden de konu açmıştım. Saçlarım öok dökülüyor. Dr a gideceğim ama göğsümün Altın'da boyu acaba kestirsem mi diye düşünüyorum. Upuzun saçlarını kestiren var mı ?

aşırı dökülüyorsa bir tahlil yaptır genel kontrol olsun. vitamin eksikliği gibi birşey de olabilir. vitamin alırsın düzelir belkide. bende belime kadar gelen saçlarımı katlı kestirmek için gittiğim kuaför yoluk yoluk kesti üstüne birde ışıltı adı altında tuhaf bi boya yaptı. tam bir kuaför maduru oldum aslında. bende çareyi başka kuaföre kısa kestirmekte buldum:) bu sene de moda hemde sevdim. hatta azıcık uzadı 2. ye gittim kestirmeye. hayatımda ilk defa kısa saç kullandım. saçların da kolay şekil alıyorsa düşünmeden kestirebilirsin.

40cm den fazla sacımı kestirdim ensem komple acık :)
Sacım sacın olsun diye bi kampanya var belki bi işe yarar umuduyla

aşırı dökülüyorsa bir tahlil yaptır genel kontrol olsun. vitamin eksikliği gibi birşey de olabilir. vitamin alırsın düzelir belkide. bende belime kadar gelen saçlarımı katlı kestirmek için gittiğim kuaför yoluk yoluk kesti üstüne birde ışıltı adı altında tuhaf bi boya yaptı. tam bir kuaför maduru oldum aslında. bende çareyi başka kuaföre kısa kestirmekte buldum:) bu sene de moda hemde sevdim. hatta azıcık uzadı 2. ye gittim kestirmeye. hayatımda ilk defa kısa saç kullandım. saçların da kolay şekil alıyorsa düşünmeden kestirebilirsin.
Saçlarım dümdüz Şekil sorunu yaşamıyorum o Yüzden ama kısa acaba nereye kadar kestirsem omuz hizasında küt kestirsem mi

Benimkiler çok dökülüyor ya çok üzülüyorum :KK43:(
Kökü sende niye üzülüyorsun ki
Kestirmeye kuaföre gittigimde icersi kalabalıktı ben ilk önce ör öyle dipten kes dedim herkes oturdu beni izledi
O koca koca teyzeler helal olsun hayran kaldım cesaretine bi anda kaç yıllık emek gitti vs diye yorumlar yaptılar da benim bi amacım vardı :)
Kestirmeyi düşündüğün boy otuz cm üzeriyse sende düşünebilirsin bagıslamayı :)

Kökü sende niye üzülüyorsun ki
Kestirmeye kuaföre gittigimde icersi kalabalıktı ben ilk önce ör öyle dipten kes dedim herkes oturdu beni izledi
O koca koca teyzeler helal olsun hayran kaldım cesaretine bi anda kaç yıllık emek gitti vs diye yorumlar yaptılar da benim bi amacım vardı :)
Kestirmeyi düşündüğün boy otuz cm üzeriyse sende düşünebilirsin bagıslamayı :)
Benim o kadar bağışlanacak kadar uzun değil zaten az saçım var. Biraz beslensin istiyorum

Bende bu ara kestirmeyi düşünüyorum ama saçım ince telli ve seyrek anca göğüs hizama geldi ve senelerdir saçlarımı bu boyda görmedim kıyamıyorum kestirmeye ama uçlarıda baya kırık bilmiyorum kestirsem mi bu kararsızlıkla gezinirken karşıma bu topik geldi :)

Bende bu ara kestirmeyi düşünüyorum ama saçım ince telli ve seyrek anca göğüs hizama geldi ve senelerdir saçlarımı bu boyda görmedim kıyamıyorum kestirmeye ama uçlarıda baya kırık bilmiyorum kestirsem mi bu kararsızlıkla gezinirken karşıma bu topik geldi :)
Ben kestireceğim ya Dr a da gideceğim hem bu aralar yoğunum bakamıyorum hem de çok dökülüyor belki toplanır

X