Vajina akınti enfeksiyon evliliğe engel mi

Melek 06

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2022
34
4
27
Merhaba her vajina akınti enfeksiyon sarı akıntı süt kesiği kaşıntılı akıntım vr ve nedense butun cinsel hastalıklara giriyor baktığında enfeksiyon evliliğe engel mi

Baş ağrısı beyin kanserinin belirtilerinde de var. Başı her ağrıyan beyin kanseri değil ama.

Akıntım var, cinsel hastalık taşıyorum diye düşünüp kurmadan önce doktora gidip muayane olun.

Vajinal muayene olamıyorsanız da nikah işlemleri öncesi kan alınıyor. O zaman hiv aids ne şüpheniz varsa çıkar.

Bunlar pozitif çıkarsa nasil bir süreç yürütülüyot bilmiyorum.

Baş ağrısı beyin kanserinin belirtilerinde de var. Başı her ağrıyan beyin kanseri değil ama.

Akıntım var, cinsel hastalık taşıyorum diye düşünüp kurmadan önce doktora gidip muayane olun.

Vajinal muayene olamıyorsanız da nikah işlemleri öncesi kan alınıyor. O zaman hiv aids ne şüpheniz varsa çıkar.

Bunlar pozitif çıkarsa nasil bir süreç yürütülüyot bilmiyorum.
Peki kadın doğum benden ne ister 24 yaşındayım korkuyorum da

Merhaba her vajina akınti enfeksiyon sarı akıntı süt kesiği kaşıntılı akıntım vr ve nedense butun cinsel hastalıklara giriyor baktığında enfeksiyon evliliğe engel mi
Evliliğe engel değil ama tedavi olun evlenseniz de evlenmesenizde. Sarı olan enfeksiyon süt kesiği gibi olan mantardır. Mantar tedavi edilmeden ilişkiye girilirse eşe de geçer ve sürekli birbirinize bulaştırırsınz iyi bi jinekolojla görüşmek lazım.

Evliliğe engel değil ama tedavi olun evlenseniz de evlenmesenizde. Sarı olan enfeksiyon süt kesiği gibi olan mantardır. Mantar tedavi edilmeden ilişkiye girilirse eşe de geçer ve sürekli birbirinize bulaştırırsınz iyi bi jinekolojla görüşmek lazım.
İlk kadın doğuma randevu veriyor oradan alamıyorum kadin doğumda bakar anlar herhalde

Canım yaşla alakası yok kronikleşmeden mutlaka doktora git. Doktor bilir nasıl muayne etmesi gerektiğini bekarlar da kadın doğuma gidebilir sakın aksatma sonra tedavi etmesi daha zor olur.
Haklısın canım bu konu detaylı ve ince konu araştırma ile olmuycak baktığımda her cinsel hastalıklarin belirtisine giriyo onda korktum muayene olmak en iyi en kotu idrar tahlili ornek alir

Onemli olan yaşınızın genç olup olmaması değil. Cinsel hayatınızın olup olmaması. Cinsellik yaşamıyorsanız vajinanıza ultrason ya da smear fırçası sokulmaz.
Cinsel hastalıklardan şüpheleniyorum sağlık ocağına gitsem bulaşıcı hastalıklar testi yaparlar mi

Merhaba eğer cinsel hayatınız yoksa telaşlanmaniza gerek yok muhtemelen mantardir bende mantar geçirdim evli olduğum halde alttan bile bakmadı doktorum bir fıtil verdi 3 gün kullanimda geçti şükür bir daha da tekrarlanmadi. Eğer cinsel hayatınız var sa bir an önce muayenizi olmanızı öneririm yoksa eşinizi de etkilersiniz bir daha da tedavi süreci zorlanır

Kadın doğuma gidecek şöyle böyle şikayetim var diyeceksiniz o da bilmem ne enfeksiyonudur bu deyip ilaç yazıp gönderecek. Nereden duyuyorsunuz bunları anlamıyorum ki
İnternetten belirtileri araştırınca böyle yazıyor bende anlamadım her akıntı cinsel hastalıklarami giriyor

Merhaba eğer cinsel hayatınız yoksa telaşlanmaniza gerek yok muhtemelen mantardir bende mantar geçirdim evli olduğum halde alttan bile bakmadı doktorum bir fıtil verdi 3 gün kullanimda geçti şükür bir daha da tekrarlanmadi. Eğer cinsel hayatınız var sa bir an önce muayenizi olmanızı öneririm yoksa eşinizi de etkilersiniz bir daha da tedavi süreci zorlanır
Teşekkürler

cinsel hayatın var mı yok mu? burda kimse ahlak bekçiliğini yapmıyor.Jinekologa her hangi bir kadın doğum uzmanına randevu alabilirsin,devlet hastanelerinde randevu denk gelemiyor olabilir sana fakat denk getirdiğinde muhakkak git zaten smear falanda alırlar eskidendi o yaş sınırlaması şimdi herkese bakıyorlar.Detaylı muayene ile bütün sorularına cevap bulabilirsin diye düşünüyorum.
Bakireysende yine antibiyotik gibi ilaçlarla tedavi eder doktor.
Evliliğe engel değil fakat hijyenik değil ve kokudan eşin rahatsız olur

İnternetten belirtileri araştırınca böyle yazıyor bende anlamadım her akıntı cinsel hastalıklarami giriyor
Cinsel hastalık olması için aktif cinsel hayatınız olmalı. Başka yollarla olması çok düşük olasılık çoğu şehir efsanesi zaten. Mantar enfeksiyonu falan vardır hepi topu. Doktora gidip tedavi olun oturduğunuz yerden evhamlanacağınıza.

Cinsel hastalık olması için aktif cinsel hayatınız olmalı. Başka yollarla olması çok düşük olasılık çoğu şehir efsanesi zaten. Mantar enfeksiyonu falan vardır hepi topu. Doktora gidip tedavi olun oturduğunuz yerden evhamlanacağınıza.
Haklısınız onume gelenle olmadim yanlış anlaşılmasın sadece bilgi almak istedim bende mantardan şüpheleniyorum ama onlarinda bussuru mantar türü varmis

Haklısınız onume gelenle olmadim yanlış anlaşılmasın sadece bilgi almak istedim bende mantardan şüpheleniyorum ama onlarinda bussuru mantar türü varmis
Cinsel hayatınız bizim için sorun değil. Çok üstü kapalı anlatıyorsunuz. Partnerinizden mi şüphelendiniz akıntı da olunca bu ihtimal mi geldi aklınızda yoksa hiç cinsellik yaşamanıza rağmen boş evham mi yapıyorsunuz bunu bilemeyiz. Olsa olsa kandidadir onun tedavisi bir tık daha zor a o da evliliğe engel falan değil. Gerçi bilmiyorum Zührevi hastalık çıkınca nikah yapmıyor değillerdir. Bilgi amaçlı isteniyor o testler diye biliyorum. Panik yapacak bir şey yok.

X