Vajina Daraltma Fiyatları

Doktoru belirleyemedim, Süleyman erdag düşünüyorum ama Anadolu yakasında bir doktor benm için daha uygun..netlestiremrdim..

Merhaba, bende turgay beye gittim geçen hafta vajinoplasti oldum. Hala yorumlara bakıyorum kiminki ne durumda diye merak içindeyim. Nasıl durumunuz, istediğiniz gibi oldu mu, tekrar açılma olanlar varmış sizde durum nedir acaba. Umarım görür cevap verirsiniz
Merhaba, vajinoplasti için Turgay beyden memnun kaldınız mı?

Merhaba, bende Turgay beyi burdaki onerilerden duydum, yapilan islemler lokal anestezi altinda oluyormus genel anestezi gerekmiyor mu vajinoplasti için? Bilgisi ve tecrübesi olan varsa yazabilir mi

Kızlar merhaba yaklaşık 2 aydır vajina daraltma ameliyatları hakkında araştırma yapıyorum. BEKARIM...BU KONUDA NEDEN YAPTIRIYORSUN NE GEREK VARCILAR VS LÜTFEN OKUMADAN ÇIKSIN benim durumum yapısal ve zevk almak istememde yanlış hiç birşey yok kaldı ki doğumlar vs sonrası mecburen düşünen yaptırmak zorunda olanlar da var. O yüzden AHLAK BEKÇİLERİ AZ ÖTEDE OYNAYIN...Bilgilerimi ve aldığım fiyatları sizinle paylaşmak istiyorum bu sitede ve başka yerlerde bölük pörçük ve anlamsız bilgi çoktu ben de derlemek toplamak amacıyla bu postu yazıyorum. Bu arada erkek arkadaşım daha önceden kadın doğum uzmanı olarak da çalışmış şuan yeni doğan uzmanı olan bir doktor bu değerlendirmelerin bir kısmını beraber yaptık !!!

***Öncelik olarak ben lazerle daraltma taraftarı değilim. Hem verilen fiyatların yüksekliği hem de bir kaç seans gerekse bile işe yaramama ve garanti vermeme olayları sebebiyle. Bazı kişilerde ciddi derecede erken genişlemeler görülmüş ilk iki ilişkiden sonra eski haline döndü bir afta sonra açıldı vs denmiş. 5000-6000 civarı fiyat çekiyorlar son teknoloji de carda curtda diye =) Memnunum %70 in üstünde işe yaradı diyen henüz hiç görmedim.

*** Bu işlem genel - lokal ( korku durumunuza talebinize göre ) anestezi altında ameliyathanelerde yapılıyor. İç kısımlarda vajinanın derinlik kısımlarında 3-4 cm içeri girilecek şekilde kasların kesilip daraltılarak yeniden dikilmesiyle yapılıyor. Makata doğru gidildiği için asıl uzmanlık gerektiren kısım sanırım burası. Bazı kişilerde fazla alındığı düşünülerek üstüne oturamama şikayetleri vs olmuş. Doktorunuz bu işlemi sıklıkla yapan biri olmalı zira göz kararı da olsa ölçümle de yapsa önemli olan bu ameliyatta o oranı tutturmak yoksa her durumda kesip dikerek her yeri daraltabilir. Konforlu ve kaliteli olması için bu kısım önemli !!!

*** İşlem için maksimum verilen süre 1,5 saatti 3 saat kadar da dinlenme tavsiye ediyorlar sadece bu kadar genel olarak yürüyerek araba kullanarak vs evinize geri dönebiliyorsunuz. Çok çok ağır vajinal yırtıkları olan ve daha önce iki defa yanlış kesili ameliyat geçiren bir hatun için bile bir gecelik istirahat vermişler hastanede sadece. Yani nispeten acısı sancısı az kolay bir operasyon . Dikişler iki haftada kendiliğinden eriyecek.

*** Ameliyat sonrasında bol baticon bol hijyen ve ağır kaldırmama çömelmeme dışında pek bir dikkat edilecek şey yok gibi. temiz tut ilk 6 hafta ilişkiye girme onun dışında sonrası da ameliyatın kendisi gibi sıkıntısı az bir süreç.

*********GELELİM FİYATLARA*********

Turgay Karakaya : 2500 tl (BAKIRKÖY)

Harun ÖZKAN: 5000 tl (KADIKÖY)

Hera Klinik : (Süleyman ESERDAĞ gelip gidiyormuş istanbula ) 4500-5000 civarı dendi ama net değil (NİŞANTAŞI)

Yeşim YERÇOK: 5000 tl (KALAMIŞ-KIZILTOPRAK)

Meltem Hastanesi: Minimum 2000 tl sonrası doktorla görüşülecek dendi. (GÜNGÖREN)

Tuğrul Abacıoğlu: 2000 tl ( Hastaları çok memnun .) (GAZİOSMANPAŞA)

Korkut ARSLAN-Burcu ARSLAN: 7000-8000 tl (ŞİŞLİ)

Pınar TOKATLIOĞLU: 2500 tl çok ilgili cepten uzun uzun konuştuk.(ATAŞEHİR)

Filip TAŞHAN: 4500-5000 tl (BEŞİKTAŞ)

Filiz ÇATAKLI: 2000-5000 tl arası ( KADIKÖY ) Muayene olmaya gidicem bugün =)

Pelin İLBEYİ: 3500 tl (NİŞANTAŞI)

Sonuç olarak bugün Filiz ÇATAKLIya muayeneye gidicem. Pazartesi de Süleyman ESERDAĞ a ön muayene olcam . Ama Süleyman Bey biraz pahalı gibi geldi bana bakalım ne diyecekler =)

EDİT 1 :
Filiz ÇATAKLI ile görüştüm muayene etti ve 200 tl ödedim ameliyat olursa ordan düşeriz dedi.Bundan hoşlanmadım... Sadece giriş kısmına yapalım dedi arkalarda gerek yokmuş ama ben pazartesi Süleyman Beyi de denemeyi düşünüyorum.

EDİT 2:
Tuğrul ABACIOĞLU muayene ücreti almadı ama ısrarla lazer tavsiye etti. Vajina beyazlatma için de çok ısrar etti. Lazer için 1500 tl dedi.

EDİT 3:
Son gelişme olarak yazayım lazer yaptırmya karar verdim. Muayene ücreti vs almadı. Cerrahiye gerek yokmuş. Pazartesi günü olacak işlem sabah 10 gibi =) İzmir'de de kliniği var bence muhakkak gidin görüşün 2500 e anlaştım ben 2 ayrı seans yapacak 1 buçuk ay arayla en az 3 yıl genişleme olmaz sonrasına garanti veremem dedi. Çünkü benim zaten pelvisim genişmiş o ne demekse yapı olarak genişmişim yani. Femilift yöntemini kullanacak sanırım. Ben ikna oldum lazere. Soracağınız başka şey varsa yazın cevaplarım...

Sormak istediğiniz ne varsa sorun kızlar =)
Bu korktuk Aslan ve Burcu aslanı kesinlikle kabul etmiyorum Mecidiyeköy Şişli tarafında güzel merkezi gibi bi yer kürtaj oldum orda bayan doktor olarak görüştüm erkek doktor çıktı piyasaya bana narkoz vermişler uyumuşum artık bayan doktormmu girdi erkek doktor mu allah bilir sekreti bayan doktor olarak tanıtlar ben bayan istiyince tekrardan muayeneye gittiğimde doktor dedikleri bayan sarışın kadın sekterlik yapıyordu

Istanbuldaysanız Ben bugun incirlideki Turgay Karakaya ile goruseceğim. Yorumlara baktığımda kendisinden memnun olmayan yok
Hem meme estetiği hem de daraltma icin yazıyorum fakat kimse cevap vermiyor.bu iki konuyla ilgili yönlendirme yapabilecek olan var mı?

Istanbuldaysanız Ben bugun incirlideki Turgay Karakaya ile goruseceğim. Yorumlara baktığımda kendisinden memnun olmayan yok
İstanbuldayım.bende meme estetiğiyle birlikte yaptırmak istiyorum.ikisi birden çıksın diye aradan.Nişantaşı dr mehmet Uzuner işlemleri güzel görünüyor meme burun vs.vajina daraltmada zaten iç dikiş atılacak.kuzenim ikinci normal doğumunu yaptı.ilk doğumda dış dikiş vardı.belki bilirsiniz dış dikiş korkunc bir görüntüye sahiptir bende olduğu gibi.ama su an onun dikişi gözükmüyormuş ikinci doğum olmasına rağmen.sanırım dr toparlamış.siz ne kadar fiyat aldınız ?bende soracağım

İzmir’ de minimum 7.500 tl den 15 bin tl arası genel olarak bilindik özel bir hastanede 20 bin fiyat verildi. Özelden yazarsanız doktor ismleri verebilirim ve fiyat ama burdan reklam olmaması acısından yazmam

İzmir’ de minimum 7.500 tl den 15 bin tl arası genel olarak bilindik özel bir hastanede 20 bin fiyat verildi. Özelden yazarsanız doktor ismleri verebilirim ve fiyat ama burdan reklam olmaması acısından yazmam
20 bin mi?içine iki zımba atacak diye 20 bin mi vereceğim iyice şaşırmışlar.meme toparlama yapıyorlar 20 bin liraya hem de silikonla birlikte

20 bin mi?içine iki zımba atacak diye 20 bin mi vereceğim iyice şaşırmışlar.meme toparlama yapıyorlar 20 bin liraya hem de silikonla birlikte
Çok lüks bir hastane adını vermek istemiyorum 20 bin tl dediğim indirimli hali. Benim yaptırdığımda 15 bin tl idi indirim yaptırdım.lapioplasti ile birlkte

Çok lüks bir hastane adını vermek istemiyorum 20 bin tl dediğim indirimli hali. Benim yaptırdığımda 15 bin tl idi indirim yaptırdım.lapioplasti ile birlkte
Anladım.peki sonrası nasıl?ben doğumdan sonra yapılan dikişlerden dolayı haftalarca toparlanamamıstım.bu da öyle bir şey mi acaba?

Anladım.peki sonrası nasıl?ben doğumdan sonra yapılan dikişlerden dolayı haftalarca toparlanamamıstım.bu da öyle bir şey mi acaba?
Yani ben doğum yapmadım hiç kürtaj olmuştum sadece. Benim elastik vucuda sahip olduğumu söyledi doktor ondan kaslar biraz gevsekmiş yapılması gerekiyordu dedi doktor darlığı umarım iyi yapmıştır be n cok dar olsun istedim. Söyle söyliyim ben labioplasti hudoplasti de oldum benim ilk gün aşırı zor gecti dikişler cok acıttı mümkün değil tek olsaydım zor. Yanınızda ilk gün biri olmalı kesinlikle. anestezinin etkisi gecince agrı baslıyor aşırı . Sizin perinoplasti bide vajinoplasti olacak sanırım o yüzden acı biraz daha az olabilir ama ilk gün yine zor. Ve cok dikkat edilmeli oturmanız zaten bi süre yasak dikişler patlayabilir. Suan 3 . Günümdeyim yinede oturamıyorum . Yatak da düz yatıyorum . bi 10 gün sanırım zor geciyor. Ve bir kac gün kanama oluyor. Eğer ameliyat olacaksanız rglden hemen sonra olun ki birde regl ile uğraşmayın. Ben öyle yaptım reglden sonraya tarih aldım. kolay gibi göstermişler ameliyatı ama o kadar da kolay değil bence bütün işlev alt gövdemizde hareket vs . Kısıtlanıyor bi süre . allah yardımcımız olsun valla forumda o kadar kolay basit ameliyat olduğunu yazmıslar ama bence öyle değil sizi korkutmak istemem ama bide ödem toplayınca dikişleri sıkıştırıyor can acıtıyor daha da ..

Yani ben doğum yapmadım hiç kürtaj olmuştum sadece. Benim elastik vucuda sahip olduğumu söyledi doktor ondan kaslar biraz gevsekmiş yapılması gerekiyordu dedi doktor darlığı umarım iyi yapmıştır be n cok dar olsun istedim. Söyle söyliyim ben labioplasti hudoplasti de oldum benim ilk gün aşırı zor gecti dikişler cok acıttı mümkün değil tek olsaydım zor. Yanınızda ilk gün biri olmalı kesinlikle. anestezinin etkisi gecince agrı baslıyor aşırı . Sizin perinoplasti bide vajinoplasti olacak sanırım o yüzden acı biraz daha az olabilir ama ilk gün yine zor. Ve cok dikkat edilmeli oturmanız zaten bi süre yasak dikişler patlayabilir. Suan 3 . Günümdeyim yinede oturamıyorum . Yatak da düz yatıyorum . bi 10 gün sanırım zor geciyor. Ve bir kac gün kanama oluyor. Eğer ameliyat olacaksanız rglden hemen sonra olun ki birde regl ile uğraşmayın. Ben öyle yaptım reglden sonraya tarih aldım. kolay gibi göstermişler ameliyatı ama o kadar da kolay değil bence bütün işlev alt gövdemizde hareket vs . Kısıtlanıyor bi süre . allah yardımcımız olsun valla forumda o kadar kolay basit ameliyat olduğunu yazmıslar ama bence öyle değil sizi korkutmak istemem ama bide ödem toplayınca dikişleri sıkıştırıyor can acıtıyor daha da ..
Doğumdan sonraki dikişlerde maalesef bir ay çok acı cektim oturtamadım yürüyemezsin bile hatta.bebeğimi Emzirmek icin annem yardımcı oluyordu

Merhaba, bende Turgay beyi burdaki onerilerden duydum, yapilan islemler lokal anestezi altinda oluyormus genel anestezi gerekmiyor mu vajinoplasti için? Bilgisi ve tecrübesi olan varsa yazabilir mi
Merhaba. Vajina darlatma yaptırdınız mı sonra. Hangi dr. A gittiniz

X