Vajina Daraltma Fiyatları

Merhaba,nerde oldunuz.Doğumdan sonra dikişlerim çok kötü hatta berbat gözüküyor bir de genişleme oldu.tekrar diktirmek istiyorum.bilgi verir misiniz?

Merhaba işlemi yaptırdınız mı cok merak ediyorum his kaybı yaşadınız mı? Ben de yaptırmayı düşünüyorum 6 aydır araştırıyorum ama bazı kadınlar his kaybı yaşadığını ve kısa sürede eaki haline geri döndüğünü söylüyor.

Merhaba bnde 10 gun oldu olalı sormak istedikleribız varsa sorabilirsiniz
Dikişlerde acı oluyor mu?yani günlük hayatı etkileyecek kadar.aynı zamanda daraltma da düşünüyorum ikisi aynı anda olsun istiyorum ama dayanabilir miyim bilmiyorum.gerçi Doğumdan sonra atılan dikişler beni epey zorlamıştı

Dikişlerde acı oluyor mu?yani günlük hayatı etkileyecek kadar.aynı zamanda daraltma da düşünüyorum ikisi aynı anda olsun istiyorum ama dayanabilir miyim bilmiyorum.gerçi Doğumdan sonra atılan dikişler beni epey zorlamıştıe

Evet oluyor ınanın 5. Gün biraz olsun rahatladım dogum dikişiyle aynıydı benim acımdan
Coxuklarla zor oluyor yattım ben hemen toparlanayım diye sonucu guzel olacak diye kendimi teselli ettim 😊

Merhaba, bende turgay beye gittim geçen hafta vajinoplasti oldum. Hala yorumlara bakıyorum kiminki ne durumda diye merak içindeyim. Nasıl durumunuz, istediğiniz gibi oldu mu, tekrar açılma olanlar varmış sizde durum nedir acaba. Umarım görür cevap verirsiniz

Merhaba nasılsınız sizinle aynı zamanda ameliyat olduk bana dr 3 hafta cinsel perhiz dedi ama dikişler atmadı daha
Merhaba ıyıyım Sukur siz nasılsınız bana 40 gun perhiz dedi dikiş 1 tane kaldı düşmedi daha gecen kontrol e gittim altta atan dıkıs ler acılmıs duruyordu bırsey yok dedi simdi bugun De o tek kalan dıkıs atmıs gozukuyor esnemıs yanı ne yapcam bilmiyorum

AA hangi hastane de?bende öyle bir şey istiyorum cünkü fiyatlar gerçekten çok ucuk.
Aynn cok pahalı gercekten ne zamandır istiyordum ciddi derecede problem olmaya baslamıstı artık tüm arastrma hastaneleri yapıyor sanırım bir arkadas daha vardı

Merhaba ıyıyım Sukur siz nasılsınız bana 40 gun perhiz dedi dikiş 1 tane kaldı düşmedi daha gecen kontrol e gittim altta atan dıkıs ler acılmıs duruyordu bırsey yok dedi simdi bugun De o tek kalan dıkıs atmıs gozukuyor esnemıs yanı ne yapcam bilmiyorum
Benim dışta hiç dikiş kalmadı ama afedersiniz parmağımı içeri sokunca boylu boyuna dikiş duruyor yoksa dışarıdan bi şey belli değil hareketlerim rahat deneme yaptık fena acıyor ve sanırım aşırı dar ilerleyen günler nasıl olacak bilmiyorum 🤷🏻‍♀️

X