Vajina Daraltma Fiyatları

Çok araştırdım vajinal daraltmayı ve izmirde yaptırdım gayet memnunun. Sorularınıza yardımcı olabilirim

Son düzenleyen: Moderatör:
ben sevtap hamdemır kılıc a gıtmıstım cok memnun kaldım sıze de önerebilirim

ben da oldum çok memnun kaldım.İstanbul da olanlar için kesinlikle tavsiye ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, işe yaramamasına gerçekten üzüldüm bekar hiç çocuğu olmuyan biriyim ama yapısal olarak benimkide geniş, ameliyat benide korkutuyor sanki sonra çok daralır vajinusmus olurum gibime geliyor

Vajinal daraltma ameliyatlari nin cerrahi fiyatlari guncel olarak ne dir acaba arkadaslar ankara ilinde ozellikle fiyat bilgisine sahip olan var mi acaba ?

Ankara'yı bilmiyorum ama ben dün İstanbul'da Turgay Karakaya'ya yaptırdım. Kredi kartı ile ödeme yaptığım için 4500 lira verdim nakit verseydim 4000 olacaktı.

İki ay önce de lazer yaptırmıştım o da 4300dü tamamen çöp bir olaymış lazer, keşke daha çok araştırsaydım.

Sayfada yazılan rakamlar inanılmaz cüzzi, mümkün değil.
Ben Ankara’da Gökçen Erdoğan’a cerrahi işlem uygulattım. 3 sene önce 7 bin ya da 9 bin gibi bir şey ödedim.

Ben Ankara’da Gökçen Erdoğan’a cerrahi işlem uygulattım. 3 sene önce 7 bin ya da 9 bin gibi bir şey ödedim.
Merhaba Nihal hanım. Ben 2 hafta önce 2000 liraya ameliyat oldum. Neden böyle dediğinizi merak ettim

Ben de 3 hafta önce 4.500 liraya oldum nakit verseydim 4000 olacaktı :) Gökçen hanımın fiyatlari çok yüksek ama bu sene 20.000 istediğini duydum

Ben de 3 hafta önce 4.500 liraya oldum nakit verseydim 4000 olacaktı :) Gökçen hanımın fiyatlari çok yüksek ama bu sene 20.000 istediğini duydum
Gerçekten çok şaşırdım. Niye bu kadar fark var.
Tam net rakamı hatırlamıyorum ama en az 7 bin verdim.

X