Vajina Daraltma(Vajinoplasti)

Zaten sezaryen olacaktım bi sebebi de buydu aslında normalden tamamen vazgeçmemin, ameliyat iyileşiyo sonuç olarak ama genişleme ömür boyu kalacak, çok sıkıntı bence, neden normal diye diretirler daha da bilmem
Aslında de doktorlar müdahale etmezse ve kendi sancinla olsa problem yok ama suni sancı ve kesi yapıyorlar onun yamerine zeytin yağıyla masaj yapsalar esniyor zaten. Yumuşak oluyor uzman işinin ehli olan bunu yapıyor zaten. Ama işte herkese oyke iyi doğal bir şekilde dogurtmuyorkar.

Aslında de doktorlar müdahale etmezse ve kendi sancinla olsa problem yok ama suni sancı ve kesi yapıyorlar onun yamerine zeytin yağıyla masaj yapsalar esniyor zaten. Yumuşak oluyor uzman işinin ehli olan bunu yapıyor zaten. Ama işte herkese oyke iyi doğal bir şekilde dogurtmuyorkar.
Hele de benim bulunduğum yerde doktor bile bulmak zorken hiiç yeltenmiyim normale, hemşireleri bile ebe diye kakalıyolarmış malesef

Hele de benim bulunduğum yerde doktor bile bulmak zorken hiiç yeltenmiyim normale, hemşireleri bile ebe diye kakalıyolarmış malesef
Bulunduğunuz şehir hangisi. Bide benim estetik olmama rağmen dış tarafta öyle bir kesi atmislarki estetik bile düzelmesi zor nohut şekilde ve buruşmuş şekilde makata yakın.

Bulunduğunuz şehir hangisi. Bide benim estetik olmama rağmen dış tarafta öyle bir kesi atmislarki estetik bile düzelmesi zor nohut şekilde ve buruşmuş şekilde makata yakın.
Ayy Allah yardımcın olsun o kesi çok korkutuyo hele de beni, mardindeyim canım ben sınırda ilçedeyiz sıkıntılı yer

Merhaba bende 2 normal doğumdan sonra genişleme oldu 3 parmak girecek duruma geldi, aslında ilk doğumda hiç sorun olmadı ama ikinci doğumdan sonra toparlayamadım, 5 yıl geçti bu arada üstünden, 12 ocakta vajinoplasti oldum bende, şuan çok çok iyiyim, öncelikle ameliyattan hiç korkmayın, ben çok rahat geçirdim, sonrasını sonra göreceğiz, en az 6 hafta ilişki yasak, umarım iyi olur, yaklaşık 1,5 parmak kadar daralttı bu arada

Merhaba bende 2 normal doğumdan sonra genişleme oldu 3 parmak girecek duruma geldi, aslında ilk doğumda hiç sorun olmadı ama ikinci doğumdan sonra toparlayamadım, 5 yıl geçti bu arada üstünden, 12 ocakta vajinoplasti oldum bende, şuan çok çok iyiyim, öncelikle ameliyattan hiç korkmayın, ben çok rahat geçirdim, sonrasını sonra göreceğiz, en az 6 hafta ilişki yasak, umarım iyi olur, yaklaşık 1,5 parmak kadar daralttı bu arada
Geçmiş olsun.bende 26 Aralık'ta oldum. Ya benim doktorum 10 hafta dedi. Benim mi anormal yoksa doktorum herşeyin önlemi icinmi bu kadar uzun dedi bilmiyorum. Baya zor ya 5ncı hafta oldu. Ama bir okadar da var. Bakalım. Benimde bir parmak girecek kadar dar öncesi sizin gibiydi 3 parmak girecek kadar di benimde. İnşallah dahada çabuk iyileşir ya. Kremleriniz olarak doktor hangisi ni önerdi

Size de çok geçmiş olsun, yani ben de 2 aydan önce denemeyi düşünmüyorum açıkçası, ama doktorun dediği 6 hafta, bana hiç krem vermedi, sadece enfexia diye bir antibiyotik ve ağrı kesici başka bişey kullanmadım ben, denediğinizde yazı lütfen yine, inşallah çektiğimiz sıkıntıya değer sonu güzel olur, maddi manevi yıpratıyor çünkü

Size de çok geçmiş olsun, yani ben de 2 aydan önce denemeyi düşünmüyorum açıkçası, ama doktorun dediği 6 hafta, bana hiç krem vermedi, sadece enfexia diye bir antibiyotik ve ağrı kesici başka bişey kullanmadım ben, denediğinizde yazı lütfen yine, inşallah çektiğimiz sıkıntıya değer sonu güzel olur, maddi manevi yıpratıyor çünkü
İnşallah değer. Hayırlısı ile.

Ben kendimce memnun kaldım.Ameliyatımı Esra Çabuk Cömert yapmıştı.İlk günler nerden yaptırdım desemde düzeldiğimde oh be dedim hem şekil bozukluğu gitmişti hem de istediğim herşey uygulanmıştı.Hakkınızda hayırlısı olsun en doğru karar kendi verdiğin karardır tabi.
Bende araştırma içindeyim vajinoplasti ameliyati için ne kadar a oldunuz

Merhaba, ben 6 hafta sonuda dün ilişkiye girdim, oldukça zor oldu ama zaten ilkinin zor olacağını biliyordum, ilk gecemi yaşamış gibi oldum desem abartılı olmaz, oldukça ağrılı oldu, tam anlamıyla içeriye girebilmek için 10dk uğraştı adam 🤦‍♀️ Çok çok dar olmuş, ikinci denemeyi 3-4 gün sonra anca yapabilirim çünkü hala hafifte olsa sızlıyor, yani yapacaklara kolaylıklar diliyorum, bu arada bebe yağıyla yapabildik, mutlaka kayganlaştırıcı yağ vs gerekiyor

Merhaba, ben 6 hafta sonuda dün ilişkiye girdim, oldukça zor oldu ama zaten ilkinin zor olacağını biliyordum, ilk gecemi yaşamış gibi oldum desem abartılı olmaz, oldukça ağrılı oldu, tam anlamıyla içeriye girebilmek için 10dk uğraştı adam 🤦‍♀️ Çok çok dar olmuş, ikinci denemeyi 3-4 gün sonra anca yapabilirim çünkü hala hafifte olsa sızlıyor, yani yapacaklara kolaylıklar diliyorum, bu arada bebe yağıyla yapabildik, mutlaka kayganlaştırıcı yağ vs gerekiyor
Geçmiş olsun. O ağrı. Hala içerde yaranın olabileceği anlamına gelebilir . Doktorunuza muayene oldunuz mu. Benim 9 ncü hafta. Doktorum iylesse bile 2.5 ay yasak dedi. İki haftam var hala

Yaa olabilir bilmiyorum ki dr şehir dışında yarın mesaj atıp sorayım ama doktora kalsa 5.hafta kontrole gitmiştim hazırsın yapabilirsin demişti regl oldumda öyle altı hafta bitti

Ben geçen sene lazer ve radyofrekans ile 1 seans vajina daraltma yaptırdım . 1 ay sonra fark görmeye başladım ama üzerine leep operasyonu geçirince tekrar genişledi. Leep genişletmez diyor bazı doktorlar bazıları da yapabilir diyor. 1 ay önce tekrar 1 seans yaptırdım ama 1 hafta sonrası üzerine spiral taktırınca kegel egzersizi ile destekleyemedim. Şuan henüz bir fark görmüyorum anca 1 ay oldu. Yalnız geçici bir yöntemmiş her yıl yaptırmak gerekiyormuş. Ameliyattan da çekiniyorum ama daha kalıcı olabilir. Bu arada 20 yıl önce normal doğum yaptım. Ameliyat sonrası da bazı komplikasyonlar oluşabiliyor gögüs ameliyatı sonrası hissiyat kaybı olduğu için bir gögsümde eskisi gibi kalsaydı keşke diyorum bazen.

Ben 12 ocakta ameliyat oldum, yaşım 36, ameliyat sonrası çok rahattım sabah oldum akşam eve geldim masaya oturup yemeğimi yedim, ertesi günü arabayla ankaradan istanbula geldim, 6 hafta sonra da ilişkiye girdik, ilki çok ama çok zor oldu, ama ikinci ve üçüncü daha rahat oldu, ben olan biri olarak tavsiye ediyorum ameliyatı

Ben 12 ocakta ameliyat oldum, yaşım 36, ameliyat sonrası çok rahattım sabah oldum akşam eve geldim masaya oturup yemeğimi yedim, ertesi günü arabayla ankaradan istanbula geldim, 6 hafta sonra da ilişkiye girdik, ilki çok ama çok zor oldu, ama ikinci ve üçüncü daha rahat oldu, ben olan biri olarak tavsiye ediyorum ameliyatı
Kime olmuştunuz ?

Kesinlikle interneten de baksan karşına çıkacak araştırıp gittim Süleyman Eserdağ üzerine doktor tanımam izmir ankara ve istanbulda şubesi var hera ekibinden çok memnun kaldım inşallah yardımım dokunmuştur benim 5 işlem vardı ikinci ayımdayım iyi ki yapmışım
Süleyman beye ne kadara yaptırdınız acaba

X