VAJİNA DARALTMA VE PERİNOPLASTİ AMELİYATIM

Merhaba ben 7 Aralıkta vajina daraltma iç dudak küçültme ve dış dudak dolgusu yaptım toplam 3 işlem oldu. Bugün 1. haftam bir tane dikişim düştü kaşıntılar var. Dolgu şuanlık iyi duruyo ama ödemim fazla iç dudağın bir tanesi hâlâ şiş 15 gün sonra tekrar kontrole gideceğim umarım güzel sonuçlar elde etmiş olurum
Ben şehir dışında ameliyat olduğum için 5.. Haftada gideceğim.
Doktorum ödem için krem yazmıştı kaşıntı için hiç bişey yazmadı önerdiğinizi alıp kullansam acaba bi sıkıntı olur mu ve siz ne kadar daraltma yaptınız ben doktoruma bırakmıştım hâlâ bilmiyorum kontrolde soracağım İnşALLAH
Daraltmayi ben de bilmiyorum doktorum bana bırak kişiye göre ayarlama yapıyoruz demişti ama çok dar olmuş gibi tedirginim belkide süreç yakın diye psikolojik de olabilir ama perine bölgesi kesinlikle daha açıktı benim şimdiyse neredeyse yarim cm kadar kapanmış gibi gözüküyor yani öncesine göre vajen giriş kısmı bayaa küçulmus gibi bu da tedirgin ediyor haliyle ben de kontrolde soracağım. Doktorunuza danışın muhakkak kaşıntı için önerecektir. Çocuklarda kullanılan alerji şurubunun hap versiyonunu yazmıştı bana doktorum. Siz hangi şehirde yaptırdınızbu arada?

Merhaba bende 8 kasımda ameliyat oldum perineoplasti. Bir yerde akıntı var ve oturamıyorum. Gaz gelip dolanırken bile o bölgeye batıyor zıplıyorum yerimde. Doktorum foto istedi attım bir sorun yok bazen akıntı olabilir dedi. Ama tek o bölgede açılma var gibi ve orası acıyor. Bugün dördüncü günüm. Çok minik bir dikiş ipi düştü. Erken değil mi? 3 gün sonra görmek istiyor doktorum ve 2 ayrı antibiyotik kullanmamı söyledi. Yani günde 4 kez antibiyotik içicem. Her tuvaletten sonra batikon sürüyorum. Günde 2 kere sür dendi ama ben bakıma dikkatte ediyorum. Bazı yorumlarda buz koyanlarda olmuş bana öyle birşey denmedi Sizin süreç nasıl geçti anlatır mısınız.
Merhabalar tam iyileşme yaşadınız mı sizin 6 hafta dolmak üzere, oturup kalkmalariniz tam normale döndü mü acaba?

Daraltmayi ben de bilmiyorum doktorum bana bırak kişiye göre ayarlama yapıyoruz demişti ama çok dar olmuş gibi tedirginim belkide süreç yakın diye psikolojik de olabilir ama perine bölgesi kesinlikle daha açıktı benim şimdiyse neredeyse yarim cm kadar kapanmış gibi gözüküyor yani öncesine göre vajen giriş kısmı bayaa küçulmus gibi bu da tedirgin ediyor haliyle ben de kontrolde soracağım. Doktorunuza danışın muhakkak kaşıntı için önerecektir. Çocuklarda kullanılan alerji şurubunun hap versiyonunu yazmıştı bana doktorum. Siz hangi şehirde

Daraltmayi ben de bilmiyorum doktorum bana bırak kişiye göre ayarlama yapıyoruz demişti ama çok dar olmuş gibi tedirginim belkide süreç yakın diye psikolojik de olabilir ama perine bölgesi kesinlikle daha açıktı benim şimdiyse neredeyse yarim cm kadar kapanmış gibi gözüküyor yani öncesine göre vajen giriş kısmı bayaa küçulmus gibi bu da tedirgin ediyor haliyle ben de kontrolde soracağım. Doktorunuza danışın muhakkak kaşıntı için önerecektir. Çocuklarda kullanılan alerji şurubunun hap versiyonunu yazmıştı bana doktorum. Siz hangi şehirde yaptırdınızbu arada?
Ben şanlıurfa da yaptırdım kaşıntı içinde yarın görüşme yapacağım çünkü bu şekill olmuyor geceler kabusum olmaya başladı ister istemez insan kaşıyor ve sabah kalktığımda hep hafifde olsa kanama oluyor ve bu nedenle iyileşmede gecikir

Ben reglden hemen sonra operasyon yaptırdım. 20 gün sonra tekrar regl oldum. Erken oldu bir hafta. Şimdi diğer reglim yakın. O da olsun. Bittikten sonra kontrole gideceğim..
Ben perinoplasti olduğum dönem baya konuşmuştuk sizinle.Siteye pek girmiyorum ben bugün bir göz atmak istedim.Sizin ilişkide his kaybı oldumu? Ben perinoplasti olmuştum.Dikişler düşmedi diye yakınmıştım baya.Sonradan tek dikişimin patladığını öğrendim şuanda müthiş bir his kaybı oldu resmen cinselliğim bitti.Tekrar doktor a gorunmem lazım sinirler zarar görünce his kaybı olurmuş öyle duydum gercekten çok zor kadın olmak.Suan ne durumdasınız siz

Ben perinoplasti olduğum dönem baya konuşmuştuk sizinle.Siteye pek girmiyorum ben bugün bir göz atmak istedim.Sizin ilişkide his kaybı oldumu? Ben perinoplasti olmuştum.Dikişler düşmedi diye yakınmıştım baya.Sonradan tek dikişimin patladığını öğrendim şuanda müthiş bir his kaybı oldu resmen cinselliğim bitti.Tekrar doktor a gorunmem lazım sinirler zarar görünce his kaybı olurmuş öyle duydum gercekten çok zor kadın olmak.Suan ne durumdasınız siz
Merhaba. Evet hatırladım peşpeşe operasyon yaptırmıştık sanırım. Geçmiş olsun. Benim his kaybım olmadı ama normal ilişkiye çok geç döndüm ben, canım çok acımıştı, ilişkiden soğudum, sonra soğuyunca isteksizlik, kuruluk vs çok yaşadım. Ama geçti normale döndü.
Sinirler kesilince his kaybı olduğunu okumuştum bir yerde. Belki mikrocerrahi gerekebilir tekrar size. Onun dışında iyi misiniz? Memnun musunuz? Doktora ne zaman gideceksiniz?

çok geçmiş olsun. kuzenim yaptırdı aynı sıkıntıyı yaşıyor doktor ve o anki hali de çok önemli bazı işler şans her zaman herşey iyi olmuyor en iyisi bile olsa.

Merhaba. Evet hatırladım peşpeşe operasyon yaptırmıştık sanırım. Geçmiş olsun. Benim his kaybım olmadı ama normal ilişkiye çok geç döndüm ben, canım çok acımıştı, ilişkiden soğudum, sonra soğuyunca isteksizlik, kuruluk vs çok yaşadım. Ama geçti normale döndü.
Sinirler kesilince his kaybı olduğunu okumuştum bir yerde. Belki mikrocerrahi gerekebilir tekrar size. Onun dışında iyi misiniz? Memnun musunuz? Doktora ne zaman gideceksiniz?
Hiç iyi değilim eşime karşı hiç bir his istek kalmadı sadece görüntü düzeldi bende.Pskolojik olarak çok kötüyüm.Onaracak çabam da yok boşanıp kurtulmak istiyorum.Cinsellik vs yaşamak istemiyorum.Eskiden kavga eder geri barışırdık cinsel çekim vs olurdu ne bileym şuan her gece bu gece bana yaklaşmasın diye o uyuyana kadar oyalaniyorum garip ruh halim zor bir donem yaşıyorum

Hiç iyi değilim eşime karşı hiç bir his istek kalmadı sadece görüntü düzeldi bende.Pskolojik olarak çok kötüyüm.Onaracak çabam da yok boşanıp kurtulmak istiyorum.Cinsellik vs yaşamak istemiyorum.Eskiden kavga eder geri barışırdık cinsel çekim vs olurdu ne bileym şuan her gece bu gece bana yaklaşmasın diye o uyuyana kadar oyalaniyorum garip ruh halim zor bir donem yaşıyorum
Yaa tüh çok kötü olmuş. Boşanmak çare değil ki bir dur hele. Doktora gidecektiniz gittiniz mi? Peki eşiniz hissiz olduğunuzun farkında mı? Bunu eşinizle konuştunuz mu?

Yaa tüh çok kötü olmuş. Boşanmak çare değil ki bir dur hele. Doktora gidecektiniz gittiniz mi? Peki eşiniz hissiz olduğunuzun farkında mı? Bunu eşinizle konuştunuz mu?
Eşim e açık açık söyledim umrunda bile değil.Zaten bahadır ama
Eşime soyledim umrunda değil benimde umrumda değil.Artik onu memnun. Etmek istemiyorum.Tartisma anında bana çuval kelimesini kullandı diye ben bu ameliyatı oldum.Ameliyat oldum o Halle 3evladima baktım.Ameliyat olmadan önce 3gunluk yemek stokladm kimseye muhtaç olmasın eşim çocuklarım.Hastanede vefakatçim yoktu defalarca ebe yahut hemşire neyse zorbalık yapıp aşagiladı kimsen yoksa öl gibisi.Ben bu adama yaranmak için kimse ona laf etmesin diye çok zorluklar çektim.Bazen iyide oldu diyorum yoksa bu her seferinde cinsel çekimle beni kendine çeker daha neler yapardı uzun süredir düzgün ilişkimiz yok ben kaçarım o kovalar anladım ki değer vermeyince daha değerli oluyor insan.Artik umrumda değil ona yetmek çabam yok çocuklarım bana yeter.Sonumuz ne olacak bilmiyorum.Zamana braktım

Eşim e açık açık söyledim umrunda bile değil.Zaten bahadır ama

Eşime soyledim umrunda değil benimde umrumda değil.Artik onu memnun. Etmek istemiyorum.Tartisma anında bana çuval kelimesini kullandı diye ben bu ameliyatı oldum.Ameliyat oldum o Halle 3evladima baktım.Ameliyat olmadan önce 3gunluk yemek stokladm kimseye muhtaç olmasın eşim çocuklarım.Hastanede vefakatçim yoktu defalarca ebe yahut hemşire neyse zorbalık yapıp aşagiladı kimsen yoksa öl gibisi.Ben bu adama yaranmak için kimse ona laf etmesin diye çok zorluklar çektim.Bazen iyide oldu diyorum yoksa bu her seferinde cinsel çekimle beni kendine çeker daha neler yapardı uzun süredir düzgün ilişkimiz yok ben kaçarım o kovalar anladım ki değer vermeyince daha değerli oluyor insan.Artik umrumda değil ona yetmek çabam yok çocuklarım bana yeter.Sonumuz ne olacak bilmiyorum.Zamana braktım
Çok geçmiş olsun önemli olan ruh haliniz. Boşansanız ne yapacaksınız? Nasıl hayatınızı idame ettireceksiniz bir yol düşündünüz mü? Keşke eşiniz bu durumu birlikte aşmak için destek olsaydı. Çok zor zamanlar geçirmişsiniz.

X