Vajina Darlığı/ Çatı Darlığı??

Merhaba sizin dilatör seti hangisi acaba 4 boy olan sert plastik olanlar mı yoksa 5 boyu olan eğimli slikon olanlar mı?

Merb bende vajinismuslum yenemiyorum napsamda tedavide gördüm dillaturde denedim ama olmuyor

amaninin 5 boyu 19 cm diyor esininki bundan ve kalin demissin ilk sefer nasi yaptin uzunlukla abooovv

İlk sefer yapamadım zaten vajinusmustum eşiminki de cabası oldu..
benim anlmadim zaten vajinusmus bide 5 no dilalatorun boyun gostermis .19 cm diyor gercek olamaz bune ya gercekmis bu aletleri gerçek boyutmu

benim anlmadim zaten vajinusmus bide 5 no dilalatorun boyun gostermis .19 cm diyor gercek olamaz bune ya gercekmis bu aletleri gerçek boyutmu
Dilatörlerin o boyutta olmasının sebebi bu zaten, bazı penislerin boyuna da hazırlık yapılması. Eğer partnerinin penisi 4. Dilatörle benzerse onla çalışmak yeterli olur. Ama ben 5. Boyu da çalışmıştım mecburen

ya ben ilişkiye girebiliyorum artık ama her seferinde ilk girişte yukarıda olmam gerekiyor ve ağır ağır sokabiliyorum. sonrasında da acı hissediyorum hala. birde akıntım olurdu ama ilişki esnasında başta oluyor sonra kuruduğunu hissediyorum ve acıyor. ha bire hadi jel sürelim diyorum ilişki esnasında.

siz de de böyle oluyor muydu

İlk girişi rahat olduğun pozisyonda başlat sonrasında diğer pozisyonlarda deneyebilirsiniz. Emin olun ilk giriş sonrasındakiler kolay olacak. Ben hep kayganlaştırıcı kullanıyorum zaten o yüzden o kısma bir şey diyemicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…