VAJİNA GİRİŞİNDE ET PARÇASI

masmavihayallerr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2021
1
0
29
Merhaba hanımlar, ben dün ilk cinselliğimi yaşadım fakat bugün fark ettim ki aynadan vajina deliğine baktığımda bir et parçası var dışarı dooğru. Vajinanın anatomik yapısında böyle bir şey yok sanırım (araştırmalarıma göre) bu et sağa veya sola doğru hareket ettirilebiliyor, ama ne olduğunu anlayamadım. Aynı durumu yaşayan varsa benimle paylaşabilir mi? Merak içerisindeyim... Pandemi nedeniyle doktora gitmek istemiyorum bu aralar. Teşekkür ederim şimdiden :)

Merhaba hanımlar, ben dün ilk cinselliğimi yaşadım fakat bugün fark ettim ki aynadan vajina deliğine baktığımda bir et parçası var dışarı dooğru. Vajinanın anatomik yapısında böyle bir şey yok sanırım (araştırmalarıma göre) bu et sağa veya sola doğru hareket ettirilebiliyor, ama ne olduğunu anlayamadım. Aynı durumu yaşayan varsa benimle paylaşabilir mi? Merak içerisindeyim... Pandemi nedeniyle doktora gitmek istemiyorum bu aralar. Teşekkür ederim şimdiden :)
merhaba, bu durum bende de var sebebini öğrendiniz mi

Yok benim öyle değil ortadan geçen et parçası ikiye bölünmüş gibi benim dışarı sarkıyor
Merhaba benimde deliğin altında yuvarlak et parçası var girişine baktığımda görünen. şöyle ki çok doktora muayene oldum sormak aklıma gelmedi onlarda bir şey söylemedi:) normal bence zar yırtılınca ayrılan et parçasıdır muhtemelen. Zaten bir sorun olsaydı bir tepki verirdi mutlaka rahatsızlık verirdi. Normaldir.

X