Vajina şekli

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
bencede yukleme tatlım delirdinmi kucukse kucuk buyukse buyuk sorun yapıp kalkıp resmini niye ekeleme geregi duydun kaydirigubbakcemile3

anlamadım....biri buraya vajinasının resmini mi ekledi....ayyyy bayılazaaaaamakannehir

öncelikle herkese merhaba ben sitey henüz üye oldum . hemn hemen yorumların hepsini okudum .türkiyede yaşıyoruz ülkemiz avrupa ülkeleri gibi rahat değiliz. çünkü bu bizim gelenek ve göreneklerimize pek uyun değil yani bu konuları herkese açamıyoruz . bu site bu yönden çok iyi olmuş ..gerçekten bende 4 kız kardeşiz. 3 ablam var ama yaş ve aramızdaki mesafeden dolayı ben onlarla konuşamıyorum fakat sormak istediğim bir kaç konu var inş.ilgilenirsiniz.

1-benimde aslında vajinamdan çok memnun oduğum söylenemez .bu siteyede bu yüzden üye oldum . yani ben elimden geldiğince temiz dvarnamaya temiz tutmaya çalışıyorum ama .. jilet çok kullanamıyorum çünkü bir yerimi kesicem diye korkuyorum hafifte kilom var. geçenlerde bir arkadaşıma gittim bu tarz bişey söledim oda sağolsun çok anlayışlı çıktı bu konuda yılalrdır arkadaşız .. ve bana ağda yapableceğini söyledi bende . tmm dedim . ve utancımdan tam olarak soyunamadım fakat dudaklarımı gördü sadece . :KK43: inanın buraya yazarken bile çok utanıyorum tanımasanız bile. :KK43: dudaklarımın rengini görünce aa? neden rengi koyu normalde evlennince koyulaşıyordedi. ve şok oldum aynaya baktığımda haklıydı .. psikolojim bozuldu . heryerde başka resimler arıyorum :KK43: bembeyaz olanlar var. bu ilerde evleninede sorrun olurmu ? 2- vajina dili denen bir yer varmış (yani varda) sanki birazcık sarkık gibi.dışarda yani.3- iç dudaklar birbirinden ayrılırmı ? bu kendimizi uyardığımız zamnda gerçekleşirmi?

vereceğiniz yanıtları merakla bekliyorum aklımdaki şüphelerden kurtulmak için :KK43:

1-benimde aslında vajinamdan çok memnun oduğum söylenemez .bu siteyede bu yüzden üye oldum . yani ben elimden geldiğince temiz dvarnamaya temiz tutmaya çalışıyorum ama .. jilet çok kullanamıyorum çünkü bir yerimi kesicem diye korkuyorum hafifte kilom var. geçenlerde bir arkadaşıma gittim bu tarz bişey söledim oda sağolsun çok anlayışlı çıktı bu konuda yılalrdır arkadaşız .. ve bana ağda yapableceğini söyledi bende . tmm dedim . ve utancımdan tam olarak soyunamadım fakat dudaklarımı gördü sadece . :KK43: inanın buraya yazarken bile çok utanıyorum tanımasanız bile. :KK43: dudaklarımın rengini görünce aa? neden rengi koyu normalde evlennince koyulaşıyordedi. ve şok oldum aynaya baktığımda haklıydı .. psikolojim bozuldu . heryerde başka resimler arıyorum :KK43: bembeyaz olanlar var. bu ilerde evleninede sorrun olurmu ? 2- vajina dili denen bir yer varmış (yani varda) sanki birazcık sarkık gibi.dışarda yani.3- iç dudaklar birbirinden ayrılırmı ? bu kendimizi uyardığımız zamnda gerçekleşirmi?

arkadaşınız biraz uydurmuş renk konusunu. :) renk koyuluğu ya da açıklığının cinsel ilişkiyle ilgisi yok. hiç ilişki yaşamamış birinde de olabilir koyuluk. bu kişiden kişiye değişen bir şey. erkekler de de öyle zaten. dışarıda olma konusu da çoğu bayanın yaşadığı bir durum. çok isterseniz bir operasyonla kesip alıyorlar fazla bölümü ama gerek yok bence sıkmayın canınızı.

teşekürler pelena...seninle dergisinde böle bişey okudum . bir bayan da kestrimek istiyormuş ama .. dikiş izi kalırmış. felan diye yaptırmyıp evliliğini bekliyormuş.. bu çevre o kadar etkenki. düşüncelerimize..artık sanırım dünyaya yüzümü kapıycam hiç bir sorunum yok gayet aklı baında güzel biriyim ... ama ... belden aşağısı olunca ... ne derlerse kanıyorum ..

dikiş izi kalmıyor.iyi yapılırsa.benim bi tarafta iz değil de minik et parçası akldı ben yaptırdım eskiye oranla çok çok güzel.o kalan kısmı da doktorum parasız alacak.

çok korkuyoum ... sanırım nişanlanınca bu duruumu konuşup rahatsız olablme durumuna g öre değerlendiricem

çok korkuyoum ... sanırım nişanlanınca bu duruumu konuşup rahatsız olablme durumuna g öre değerlendiricem

Bence sorun etmeyecektir. Lütfen şimdiden kendini bu kadar kasma. Bu senin bir eksikliğin değil.:teselli:

ya cnm benim de öyle ve nişanlıyım çok çekiniyorum ne yapıcam

benimde böyle sorunum var belden aşağıdan resmen utanıyorum ne yapıcam blmiyorum

evet benimde ergenlik döneminde uzadı siz evlisiniz sanırım size daha detaylı danışabilir miyim bende nişanlıyım da

Arkadaşlar blogumdan genital bölge ile ilgili estetik uygulamalarla ilgili bilgilenebilirsiniz.:lepi:

arkadaşlar bende 19 yaşındayım benimde genital bölgemde reng koyuluğu var çok kafama takıyorum. bir doktor reng koyuluğu ve sarkmanın mastürbasyonla alakalı olduğunu yazmış. herkes ayrı şeyler söylüyor. birde bakire arkadaşlara sormak istiyorum bacaklarınızı açtığınız zaman büyük dudakların birbirinden ayrıldığını hissediyormusunuz? bakirelerde iç dudaklar ayrılmazmış bu ne kadar doğru herkes ayrı şeyler yazmış nette bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyoruz.

Ne kadar saçma şeyler yazılmış.Arkadaşlr lütfen ilişki sırasında neden sorun olsun ki?Braz olsun eşlerinizi değil kendinizi de düşünün.Onlar ne düşünürlerse düşünsünler!Bunun için hiç bıçak altına yatılır mı?

arkadaşlar bende 19 yaşındayım benimde genital bölgemde reng koyuluğu var çok kafama takıyorum. bir doktor reng koyuluğu ve sarkmanın mastürbasyonla alakalı olduğunu yazmış. herkes ayrı şeyler söylüyor. birde bakire arkadaşlara sormak istiyorum bacaklarınızı açtığınız zaman büyük dudakların birbirinden ayrıldığını hissediyormusunuz? bakirelerde iç dudaklar ayrılmazmış bu ne kadar doğru herkes ayrı şeyler yazmış nette bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyoruz.

O yorumu yapan doktoru şiddetle kınıyorum. Ne alakası var mastürbasyonla renk koyuluğunun. İnanmayın böyle şeylere. Dünyada kaç milyar kadın varsa o kadar da geğişik şekilli genital bölge var. Bu bölgenin anatomik yapısı kişiden kişiye bir sürü farklılık gösterir. İç dudak minicik de olur, devasa da, dış dudaklar incecik olur bazısında etli olur.Bazısında iç dudaklar dışarı sarkar bazısında var mı yokmu aramak gerekir. Bakirelerde iç dudak ayrılmaz vb. şeyler tamamen şehir efsanesidir. İnternette her zaman doğru bilgiler yok ne yazı ki:1shok:

ben nette dediğin olayla ilgili resimler gördüm..hatta ameliyat olmuş olanların bile resimlerini gördüm..doktorlar ne der bilmiyorum ama pek de kolay bir ameliyat değildir herhalde..birde özel bir yer..bencede yapmayın...

Kizlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr benim de ic dudaklarim olmasi gerektiginden coook fazla buyukk ve ben bunu yeni yeni kafama takmaya basladim, gunlerdir de bu operasyon hakkinda arastiriyorum resmen deliye dondum kafamçokkarıştı derkeeeennnnn suan NewYork'da oldugumdan dolayi arastirma alanlarimin genisliginden faydalandim ( bildiginiz uzere Turkiye'de bu tarz seylere pek ulasilamiyor internet uzerinden). Ve resmen buyuk ic dudaklara ozel internet sitesi yapmis bu insanlar :) sasirdim acikcasi. "Neden erkekler ve lezbiyenlerin büyük labia sevdigini merak edebilirsiniz. Aslında, büyük dudaklar cool ve seksi gorunmesinin yani sira........ " falan diye basliyor sitenin ana sayfasi hihoyyyt .. Yani anliycaginiz cok kafaniza takmayin kizlarrr.. Ben sadece buyuk problemler yasiyorum cok buyuk olduklari icin, iliski sonrasinda aci hissediyorum gunlerce, o bolgemde asiri terleme oluyor ic camasirlarim hep islak gezmek zorunda kaliyorum bu yuzden de surekli mantardir bilmem nedir ugrasiyorum o jinekolog senin bu jinekolog benim ve terlemenin sonucunda koku yapiyorrrr delikafadulden cok rahatsiz ediciiii, psikolojik olarak cokuyor insan ister istemez, yoksa goruntusu hic umrumda degil. Bu operasyon bence estetik gorunumunden falan cok saglik acisindan ihtiyac duyan herkese yapilmali diye dusunuyorum.

Kesinlikle size katılıyorum.vereliniortak

X