Vajina şekli

yaa aslında benimde bi sorununm var yakın arkdşlarıma sölüorum ama bitürlü anltamıorum anlamıolar şekli faklı gelioo benimde aynen sürekli düşünmedn yapamıorumm napıcam onuda bilmiorum
=(

oh be yanlız değilim içim rahatladıııııııııııııııııı oooooooooohhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh bende çocuk için doktora gidiyorum muyanede çok utanıyodum kesin arkamdan konuşuyo diyodum ama ben bi keresinde ananemi tuvalette bakmıştım küçükkn köy tuvaleti alttan gözüküyo iyi hatırlıyorum baya bi annanemin bibisi var demiştim galiba bu dahada sarkıcak ama nabalım çok sarkarsa bakarız bi çaresine:)))

off kızlar bir anormallik var ama ameliyattan çekiniyorum sadece ameliyatsız da yaşam devam ediyor mu bunu görmek istiyorum çok takıyoruzzzz çünküüüüüüüü

demekki bende yalnız değilmişim bu konuda. Benim doğuştan dudaklar sarkık ve rengi de koyu. Ama tabi küçük yaşta felan anlamıyordum bile. Annemde hiç konu açmıyordu ama biraz büyünce yengemlere gitmiştik orda banyo ypacaktım yengem görmüştü sanırım 12 yaşında felandım. Anneme nedne böyle, bir sorun oabilir doktora göster demişti ondna sonra sorun yapmaya başladım bende. Ama doktora hiç gitmedim bu yüzden. Sonra evlendim çok utandım bundan dolayı ama eşim hiç sorun yapmadı hatta ameliyatı gündeme getirdiğimde kesinlikle böyle birşeye onay vermyeceğini kendisi için önemli olmadığını söyledi. Evlendikten bir sene sonra jinekoloğa gittim muayeneye çok utandım ama doktor hiç bişi demedi bil ben dedim evlendikten sonra oluyor dedi bende bozmadım doğuştan var demedim. Sonra doktorumu değiştirdim başka doktora gittim o da hiç demedi neden böyle diye. Bir de zayıf doğan bebeklerde ve birden zayıflayanlarda oluyormuş. Ben çok ufak doğmuştum sadece 2 kilo. Ama artık hiç ameliyat olmayı düşünmüyorum. Bir tek renginin koyuluğu canımı sıkıyor. Ama sonuş olarak rahmimiz iyi olsun, sağlıklı olalım yeter fiziki görünümün önemi yok. ınsanlar nelerle uğraşıyorlar. Sadece sık çamaşır değiştiriyorum rahatsız edebiliyor bazen de tahriş olmuş gibi olabiliyor ama alıştım artık.

ayy one be insanlar nelerle uğraşıyo ama tabi erkek gibi görünüyodur belki üff çok kötü yaa ananemin bibisi beni çok güldürdü ay ölmeyin emi

ayyy o ne beeeeeeeeee ne demek ayıp yaaa
saglık bu hatırlatmak ıstedımmm:eek:lmaz:
daha sevıyeli olabilirsinyerimseniben

off kızlar bir anormallik var ama ameliyattan çekiniyorum sadece ameliyatsız da yaşam devam ediyor mu bunu görmek istiyorum çok takıyoruzzzz çünküüüüüüüü

ya boşver arkadaşım hiç ameliyat felan olmana gerek yok bendede aynı sorun var yapısı öyle herkesinki bir olmaz ki yerimseniben

bende sırf bu yüzden bir jinekoloğa gittim o baktı ve hiçbişey yok dedi gayet normal bir durum dedi.. yerimseniben

ya bazen rahatsız olabiliyosun ama normal olarak hiçbir sorun yok kaydirigubbakcemile2

ileride evlendiğimiz zamanda sorun olacağını düşünmüyorum çünkü bu gayet normal bir durum :))) anormal bir durum değil yanii kaydirigubbakcemile2

benim hiç aklımdan geçmedi ameliyat olmak haa anormal bir durum olsaydı yani herkeste karşılaşılamayacak bir durum olsaydı ameliyat olabilirdim ama ne gereği var gayet normal yani a.s.

ayrıca buradaki evli olan arkadaşlarımın yazılarını okuyorumda hiçbirinin eşi sorun yapmamış bizimkide yapmaz herhalde yerimseniben

ayy one be insanlar nelerle uğraşıyo ama tabi erkek gibi görünüyodur belki üff çok kötü yaa ananemin bibisi beni çok güldürdü ay ölmeyin emi

arkadaşım sen ne diyosun yaaa yazdığını bir oku istersen:kızgın:
kimse seni buraya zorla bişey yaz demiyo ya düzgün yaz yada yazma :eek:klava:

Son düzenleme:
cnım taktığın şeye bakyaaa hiç amelyatla falan uğraşma düşünme derim inanki hiç bi sorun olmuyo evlendiğindede olmaz emin ol allh öle sevmiş öle yaratmış napalım sen tek değilsin kafana taktıkça inanki daha çok problem yapıcaksın kendine düşünme boşver rahat oll.

ayyy o ne beeeeeeeeee ne demek ayıp yaaa
saglık bu hatırlatmak ıstedımmm:eek:lmaz:
daha sevıyeli olabilirsinyerimseniben

ay bana demedin herelde canım kötü görünüyo dur diyen arkadaşa dedin sanırım ben üstüme alınmışım pardonkafamçokkarıştı

benimde dış dudaklarım çok ince bu yüzden klitorisim ortada bende çok utanıyordum ama eşim hiç demedi bile bu niye böyle diye çok kadın var böyle o yüzden kafama takmıyorum ama bikiniden falan belli olunca rahatsız oluyorum birde cinsel ilişkide biraz daha belirginleşiyor o zaman sinir oluyorum o kadar çok jinekologa gittim tabi bu konu için değil ama doktora ne zaman sorsam bu yapımı sorun değil dış dudakların dolgun olmadığından belli dedi bence sağlık açısından bi problem yoksa ameliyat olmayın beğenmeyen bakmasınkaydirigubbakcemile3
evet çok estetik durmuyor ama her insanın herşeyi farklı bırakın oda sizin özellğiniz olsun.

Bence sorun yapılacak bişi değil ameliyat olmak güzel bir şey değil daha byük sorunlar yaşanabilir. Takma tatlım yaa

ideal vajina dudakları kapalıdır diye bir şey yoktur
hepimizin anotomisi farklıdır
tüm ne kadar canlı varsa
nasılki yüzümüz şekli herkesin farklı ise
buda onun gibi bir şey
kafaya takılcak bir şey yk
senin vajinan normal canım a.s

konu açılalı bi sene olmuş yaakannehirakannehir

insanların diğer uzuvları nasıl birbirinden farklıysa genital organlarınında farklı olması son derece doğal

Arkadaşlar benim vajina iç dudaklarım uzun ve klitorisimde dısardan belli oluyor.Ben bunun için estetik yaptırmak istiyorum.Bunun için yıllardır kendimi yedim durdum.Evlenmeye korkuyorum. Jinekoloğa gittim bana doktor ismi önermesi için.Oda bana ,bu vajina şeklininde diğeri kadar normal olduğunu söyledi.Vajina iç dudakları uzun ve klitorisi dısardan belli olan bir sürü hastası olduğunu söyledi.Evlenince sorun yasamazsın dedi.Karışık Kafam iyice karıştı..............Aranızda vajina sekli böyle olan cok insan var mı? Yoksa nadiren karşılaşılan bir şeymi? Bu durum doktorunda dediği gibi normal mi gerçekten ?Normal vajina şekli nedir sizce ?

aynı şeyi annemden duynuştum sırf bu yüzden 30 yaşına kadar evlenmemiş.ne cahilmiişim diyo..bu bi sorun değil emin ol gayet doğal bi durum bi çok kadının da öyle..evlendikten sonra gülersin niye bu kadar takdıysam diye..

oh be yanlız değilim içim rahatladıııııııııııııııııı oooooooooohhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh bende çocuk için doktora gidiyorum muyanede çok utanıyodum kesin arkamdan konuşuyo diyodum ama ben bi keresinde ananemi tuvalette bakmıştım küçükkn köy tuvaleti alttan gözüküyo iyi hatırlıyorum baya bi annanemin bibisi var demiştim galiba bu dahada sarkıcak ama nabalım çok sarkarsa bakarız bi çaresine:)))
kaydirigubbakcemile3:roflol:sırnaşık şeybende bakmıştım küçükkene öle alttan ama çokk küçüktüm kimdi onu bile hatırlamıyorumkaydirigubbakcemile3gerçekten dehşet bi görüntüydü sadece o aklımda kalmış:roflol: bu arada arkadaşlar ben bu hafta kadın doğum uzmanı dr' uma muayene olucam bende iç dudaklardan sıkıntı yaşıyorum -tatlicadiarzu-ilişki sırasında rahatsızlık veriyo sıkışma yapıp birleşmeyi engelliyo :kedi:

için rahat edecekse ve kendini mutlu hissetmek istiyorsan bence ol çünkü çok basit bir operasyon olduğunu duymuştum evleneceğin zaman eşinle sağlıklı bir cinsel yaşam istiyorsan ol bence yoksa sen da yazmışsın eşim ne derse desin inanmıcam diye

tv de izlemiştim gerçekten çok basit bir operasyon üstelik kısa süreli narkoz altında yapmıştı doktor operasyonu ve hasta hiç bir şey hissetmemişti ne acı ne ne birşey. doktorun ona dediği 6 hafta ilişki yasağıydı o kadar için rahat edecekse ol derim ben sen bilirsin yinede.

1-benimde aslında vajinamdan çok memnun oduğum söylenemez .bu siteyede bu yüzden üye oldum . yani ben elimden geldiğince temiz dvarnamaya temiz tutmaya çalışıyorum ama .. jilet çok kullanamıyorum çünkü bir yerimi kesicem diye korkuyorum hafifte kilom var. geçenlerde bir arkadaşıma gittim bu tarz bişey söledim oda sağolsun çok anlayışlı çıktı bu konuda yılalrdır arkadaşız .. ve bana ağda yapableceğini söyledi bende . tmm dedim . ve utancımdan tam olarak soyunamadım fakat dudaklarımı gördü sadece . :KK43: inanın buraya yazarken bile çok utanıyorum tanımasanız bile. :KK43: dudaklarımın rengini görünce aa? neden rengi koyu normalde evlennince koyulaşıyordedi. ve şok oldum aynaya baktığımda haklıydı .. psikolojim bozuldu . heryerde başka resimler arıyorum :KK43: bembeyaz olanlar var. bu ilerde evleninede sorrun olurmu ? 2- vajina dili denen bir yer varmış (yani varda) sanki birazcık sarkık gibi.dışarda yani.3- iç dudaklar birbirinden ayrılırmı ? bu kendimizi uyardığımız zamnda gerçekleşirmi?

merhaba bu sitede o kadar çok başlık varki vajen rengi ve biçimine ilişkin okumaya ben yetişemiyorum..

ama ilk google a aratırken bile ellerim titremişti.. sonra bu sitede bu dertten muzdarip bir çk insan gördüm.. dışarıdada bunu dert edinmeyen çok insan olduğunu öğrendim..

şimdi; büyüklerimiz bize utanmayı öğretirken bunu bacak aramızla sınırlandırıldı yıllardır malesef. orayla ilgili herşey adet döngüsü, doğum, ilişki, estetik, sağlık herşey AYIP olarak bildirildi, saklı olmalı kimse bilmemeli.. e beyinen sağlıklı gelişen bireyde bunu anlayamazken, bir çok şeyi annesinden çevresinden saklaya saklaya bizim gibi nörolojik vaka heline geldi..

şimdi erkeklerin penis eğriliği sorun değil çünkü onlar erkek daha önce penis görmeyen kadın onun eğri olduğunu bile anlayamayacak, normali böyle heralde diyecek..

biz ise neden dert ediyoruz bunu? çünkü o muhterem beyefendi bizimle evleninceye kadar görmediği kalmıyor ve bizimki için ne der diye düşünüyoruz..

hiç ağda yapmadım, jilet kullanırkende dikkat etmeye çalısıyorum, temizliğime dikkat etmezsem mantar sistit vs. oluyor..

ilk olarak bu sitede yazdım olayı ve çok şey öğrendim.. eğer labiolar çok sinir bozucu derecede büyük değilse ellettirme..yok illada düzgün olsun istiyorsan siteyi gez dolaş çok doktor çok yorum var oku araştır yaptır..

rengine gelince gözlerinin rengini nasıl allah doğuştan belirlediyse oda öyledir.. eğer doğum operasyon geçirmişse renk biraz mora dönük olabiliyor sonra düzeliyor.. bikini modeli epilasyon yaparsın rengi kamufle edersin ama renk açma yöntemleri varmış sitede arattır çok başlık var..

ama renk kişiye özeldir cinsel ilişkiyle bir alakası yoktur..

kafana takma hayatını yaşa..:1hug:

selam cnm bu genital durumla ilgili ameliyat olma gerek yok falan yazmışsın içime biraz su serptin sende de böyle bir sorun varmıydı evlisin sanırım

X