Vajina şekli

E

EU1

Ziyaretçi
Arkadaşlar benim vajina şekli hakkında sorum var. Vajina iç dudaklarım uzun ve klitorisimde dısardan belli oluyor.Ben bunun için estetik yaptırmak istiyorum.Bunun için yıllardır kendimi yedim durdum.Evlenmeye korkuyorum. Jinekoloğa gittim bana doktor ismi önermesi için.Oda bana ,bu vajina şeklininde diğeri kadar normal olduğunu söyledi.Vajina iç dudakları uzun ve klitorisi dısardan belli olan bir sürü hastası olduğunu söyledi.Evlenince sorun yasamazsın dedi.Karışık Kafam iyice karıştı..............Aranızda vajina sekli böyle olan cok insan var mı? Yoksa nadiren karşılaşılan bir şeymi? Bu durum doktorunda dediği gibi normal mi gerçekten ?Normal vajina şekli nedir sizce ?
Vajina şeklinde beni aydınlatır mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gayet normal canım boşuna dert ediyorsun. benim tam olarak öyle değil ama çok yakın 2 arkadaşım öyle olduğunu söylemişti. Bence çoğu vajina şekli seninki gibi kendine hiç dert etme

Yani tam olarak kastettiğin eğer , iç dudakların daha uzun olup , dışarı sarkması ise yada dışardan bkınca dıs dudakları geçecek uzunlukta olması ise ( çok deel tabiki :) ) benimde öyle ve bence hiç takılıcak bir durum değil ki?
sağlık açısından hiç bir sorun yaratmaz bu durum ayrıca cinsel hayatını da etkılemez..bence bosuna takıyosun canım yaa !

Yani tam olarak kastettiğin eğer , iç dudakların daha uzun olup , dışarı sarkması ise yada dışardan bkınca dıs dudakları geçecek uzunlukta olması ise ( çok deel tabiki :) ) benimde öyle ve bence hiç takılıcak bir durum değil ki?
sağlık açısından hiç bir sorun yaratmaz bu durum ayrıca cinsel hayatını da etkılemez..bence bosuna takıyosun canım yaa !

Canım haklısın ama kafama bu nerden takıldıysa ,atamıyorum aklımdan. Vajina şekli sağlık açısından sorun yaratmıyor ,ama psikolojik açıdan mahvediyor. Sadece iç dudaklarım belli olsa iyi birde klitoris belli .Gerçekten bu durumu hiç sorun etmiyormusun ? Arada birde olsa niye böle diyormusun

canım bende rahatsız oluyorum ama eşim hiç problem etmedi.

Acaba bu erkekler bu konuda biz kadınlara bişey demiyor mu?Yani gerçek düşüncelerini söylemiyorlar mı acaba ? Ne kadar şüpheci oldum böööööööle ben Eşim sorun etmiyorum aaaaa ne güzelmiş böle dese bile yine inanmıycam sanırım.Hergün bunu düşünmekten yoruldum :uhm::uhm:

Vajina Şekli hakkında

Son düzenleme:
Acaba bu erkekler bu konuda biz kadınlara bişey demiyor mu?Yani gerçek düşüncelerini söylemiyorlar mı acaba ? Ne kadar şüpheci oldum böööööööle ben Eşim sorun etmiyorum aaaaa ne güzelmiş böle dese bile yine inanmıycam sanırım.Hergün bunu düşünmekten yoruldum :uhm::uhm:

Takacak baska bisey bulamadin heralde eda006...:nazar:

Takacak baska bisey bulamadin heralde eda006...:nazar:
canım senin böyle bir sorunun yok sanırım .Olsaydı böyle konuşmazdın........ Yani öylece konuşması kolay.......Bu konuyu kafasına takan cooooooooooook varki labiaplasti diye bişey var. Düşünürsen biraz seninde hayatında taktığın bişeyler vardır....

Ya iyide ne yapabilirsin ki kendine dert etmekten baska...
Ayni durumda olan arkadaslar seni rahatlatmak icin telkinde bulunmuslar sorun olmadigini soylemisler sen hala sorun yapiyosun rahat ol bence, suanki durumundan daha zorda olan insanlar var demek istedigim bu....
Rahat ol lutfen...:teselli:

bu konuda sorunun yoksa gerçekten kolay konuşabilirsin.Biliyorum ki bu durumu sorun etmediğini söyleyenler bile hayatlarının bir döneminde bunu sorun ediyorlar.Bu durum psikolojini mahvediyor.......Hiç vajina estetiği bölümünü okudun mu?

kendi bu konu da üzme genellikle bu şekilde olan vajenler var.. evlenmekten korkma..

eda006 canım benimde öyle dediğin gibi!ben evliyim kocam zaman zaman bana söylüyor,bende çok düşünüyorum ve takıyorum,karar verme aşamasındayım.....sende dediğin kadar takıyorsan bence yaptır.bu seni piskolojik olarak rahatlatır

eda006 canım benimde öyle dediğin gibi!ben evliyim kocam zaman zaman bana söylüyor,bende çok düşünüyorum ve takıyorum,karar verme aşamasındayım.....sende dediğin kadar takıyorsan bence yaptır.bu seni piskolojik olarak rahatlatır

Çok düşünürseniz asla karar veremezsiniz.Yıllardır ben düşündündüm de ne oldu kendime boşuna dert etmişim başka bişey değil.Bir yıl önce oldum ve kurtuldum bu muymuş hepsi dedim.Abartılacak bir şey değil.Kocalar zaten dert etmiyor.Dert bizim,psikolojimizi bozuyor.Bu konuda sorun yaşıyor ve sizi üzüyorsa fazla düşünmeyin derim.

bnm de klitoris dısarıdan görünüyor.eskiden takıodum ben de...gecti yavas yavas...

ya arkadaşlar bişi söylücem,
bu konuyu ben de kafama takıyorum ama açık konuşmak gerekirse gerçekten takmam gerektiği için mi takıyorum yoksa sırf kendime kuruntumu yapıyorum bunu bilmiyorum:sm_confused:

kısacası sizin belirttiğiniz tam olarak içteki dudakların dışarı çıkması mıdır :uhm:
biri birşey söylerse gerçekten takmam mı gerek anlamak istiyorum...

ya arkadaşlar bişi söylücem,
bu konuyu ben de kafama takıyorum ama açık konuşmak gerekirse gerçekten takmam gerektiği için mi takıyorum yoksa sırf kendime kuruntumu yapıyorum bunu bilmiyorum:sm_confused:

kısacası sizin belirttiğiniz tam olarak içteki dudakların dışarı çıkması mıdır :uhm:
biri birşey söylerse gerçekten takmam mı gerek anlamak istiyorum...

Aynen canım içerideki dudakların dışarıya sarkması ve büyük görünmesi,eşinizle ilişkinizde sorun olması ve hijyenin zor olması gibi nedenlerden dolayı bu operasyona ihtiyaç duyuluyor.

Aynen canım içerideki dudakların dışarıya sarkması ve büyük görünmesi,eşinizle ilişkinizde sorun olması ve hijyenin zor olması gibi nedenlerden dolayı bu operasyona ihtiyaç duyuluyor.

canım tşk ederim.
peki çok fazla bi uzunluk mu bu?
yani aynı hizada ise sorun yok demektir mi:uhm:

canım tşk ederim.
peki çok fazla bi uzunluk mu bu?
yani aynı hizada ise sorun yok demektir mi:uhm:

Canım ya her kadının vajina şekli birbirinden farklıdır.Sana göre seninki sende rahatsızlık vermiyorsa sorun yok demektir.Aynı hizada demekle büyük dudaklarla olan hizayı kastediyorsun herhalde .Dediğim gibi herkesin ki farklı ve simetrik olmayabilir.

X