Vajina şekli

Duygu-

Birbirimize bikaç aşk kadar geç kalmış olmasaydık.
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2015
143
28
Arkadaslar konu yeri doğrumu bilmiyrm ama benim vajinamda dış dudak boyu biraz büyük eğildigm zaman direk görüyorm yada iç çamasırı giydiğimde belli oluyor sizce bu normalmi yoksa bir bozukluk varmıdır sekilde?

estetik acıdan seni rahatsız ediyorsa kucultturme ameliyatı olabilirsin birde bazen cinsel ilişkide zorluk yasanabliyormus ama herkesde olan bir durum degildir bu ..az kadında olan bir durumda degildir bence

estetik acıdan seni rahatsız ediyorsa kucultturme ameliyatı olabilirsin birde bazen cinsel ilişkide zorluk yasanabliyormus ama herkesde olan bir durum degildir bu ..az kadında olan bir durumda degildir bence
Cinsel ilişkide ne gibi bi sorun olabilirkii?
?

Genel olarak zaten çok estetik bir bölge değil :KK59:
Mesleğim dolayısıyla en bol gördüğüm bölge.Sizi çok rahatsız ediyorsa estetik yöntemler var ama
çok ileri derecede değilse gereksiz buluyorum.

İnt okudugum kadarıyla büyükse renk değişimi varsa anormal falan yazıyor bu kafamı karıstırdı. İlerde sorun olmazsa estetik yaptırmam cünkü böyle şeylerden cok korkuyorm :KK43:

Arkadaslar konu yeri doğrumu bilmiyrm ama benim vajinamda dış dudak boyu biraz büyük eğildigm zaman direk görüyorm yada iç çamasırı giydiğimde belli oluyor sizce bu normalmi yoksa bir bozukluk varmıdır sekilde?
Canim dis dudak mi ic dudak mi sarkik olan..benimki ic dudak sarkmasiydi.bikini ve camasirdan belli oluyordu.gecen hafta oldugum labioplasti ameliyati ike bu sorundan kurtuldum.cok mutluyum

Canim dis dudak mi ic dudak mi sarkik olan..benimki ic dudak sarkmasiydi.bikini ve camasirdan belli oluyordu.gecen hafta oldugum labioplasti ameliyati ike bu sorundan kurtuldum.cok mutluyum

İnanırmsn iç dudakmı dış dudakmı bilmiyorm onlar neresi inan onu ble blmiyorum önceden hiç umursamazdm bu aralar cok taktm kfaya incelemeye basladım. İnt bakıyorm anlamadım neresi. Peki ameliyat zor oldumu ? Acı cok mu fazlaydı?

Internetten arastirip once sorunun ne oldugunu bulmalisin.ben de senin gibi baslarda bocaladim.ben normal saniyordum.sonra arastirdikca ic dudaklarin sarkik oldugunu ogrendim.cnm ben silikon ameliyat ile birlikte oldum.gogusler agridigi icin belki de bilmiyorum asagi tarafin agrisini hic hissetmedim.tek rahatsizlik veren ara ara dikisler batiyo otururken falan ilk 1 hafta.agri hic hissetmedim

çamaşırdan yada bikiniden belli olunca mı sarkıklık oluyor benimde öyle çünkü kafam karıştı :KK43:

Bildiğim kadarıyla dışarıdan öyle görünmemesi lazım.Googledan vajina şekillerine bakabilirsiniz vardır diye düşünüyorum.

Çok tesekkürler arkadaslar

Arkadaşlar resimli bir şekilde sorunlarınızı çözelim resim olursa iyi olur

Duyguçok iyipost: 39306651 .!.:
Bnce osekild cok iyi

Çoğu oseiklde ister zatn TE="azra52, post: 42467413, member: 703285"]Bnce osekild cok iyi[/QUOTE]
Cogu

BENİMDE AYNI SORUNUM VAR CANIM... ESKİDEN BENDE NORMAL SANIYORDUM AMA DEĞİLMİŞ:) BENDE AMELİYAT OLMAYI KAFAYA KOYDUMDA İYİ BİR DOKTOR ARIYORUM

X