VAJİNAL AKINTIDAN NASIL KURTULDUM! HERKES BURAYA. KESİN ÇÖZÜM!

Yaren3432

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Aralık 2020
2
2
Yıllardır geçmeyen sarı bazen yeşil akıntım vardı. Sürekli devam eden, her wc gittiğimde peçete gelen kıvamlı hafif kokulu bir yapıdaydı. (anlattığım tedavi cinsel yolla bulaşan hastalıklara iyi gelir mi bilmiyorum benimki BV idi.) Kendim hemşireyim ve çalıştığım hastane dahil şehir şehir dr gezip çare aradım. Tabiki bir çoğunuz gibi bulamadım ilaçlar sadece 1 2 gün rahatlattı. İnternetteki bütün makaleleri (yabancı ülkelerdeki tedaviler dahil) okudum.
Propolis, probiyotik, sarımsak, adaçayı, sirke, yoğurt denemediğim alternatif yöntemler kalmadı. En sonunda vajinanın ph'ının bozulmuş olabileceğini bunun ciddi ve aşılması zor olduğunu söyledi dr'um. Bunun üzerine ne yapabilirim diye bilgi birikimimden faydalandım.
Ve şimdi size (1.5 HAFTADA NASIL KURTULDUĞUMU ANLATMAK İSTİYORUM) (Sabahtan akşama neler yaptım?)

1) Öncelikle şeker ve ekmeği azaltın. (ben yarı yarıya yapabildim). Paketli gıdalar gerekli olmadıkça yemeyin.
2) Kahvaltılarınıza özen gösterin, gün içerisinde kahve yerine çay tercih edin. Bol su tüketin.
3) Önce bağışıklığı toparlayalım. Pharmaton Vitality her kahvaltıdan sonra kullanın.
4) Çamaşırınızı günlük değiştirin ve yüksek derecede yıkandığı için açık renkli pamuklu tercih edin.
5) Duşta sadece sabun dış bölgeye yetecektir, herhangi bir ürün kullanmayın. Genital bölgenizi kuru tutun.
6) Her gece yatmadan 2 3 saat önce ayaklarınızın altına sıcak su torbası koyun. (bu çok iyi geldi ve benim ayaklarım hep soğuktur çift kat çorap giyiyorum.)
7) VE EN ÖNEMLİ NOKTA KESİNLİKLE ŞANS ESERİ MARKETTE TANIŞTIĞIM (BİM VE A101 e eşantiyon olarak gelen) ACTİVİA X2 PROBİYOTİK SHOT (ahududu ve hibisküslüsü enfes) (İnternette ve migroslarda mevcut.)
İçerisinde yoğurt ve diğer probiyotiklere göre iki kat lakto basil var ve bu da demek ki vajendeki kötü bakterilerle savaşma konusunda en önemli husus.

8) --- Gece yatmadan önce midenin neredeyse boş olabileceği bir zaman için.

İŞTE BU KADAR. İLK HAFTADA YARIYA İNDİ AKINTIM VE İKİNCİ HAFTANIN BAŞINDA İSE TAMAMEN BİTTİ. HALA AYNI RUTİNİ DEVAM ETTİRİYORUM. HEMEN SEVİNCİMİ SİZİNLE PAYLAŞMAK İSTEDİM.
ÖNEMLİ OLAN 2 ÜRÜN VE HUSUSLAR, KESİNLİKLE KULLANMALISINIZ, HUSUSLARA UYMALISINIZ. PARANIZ BOŞA GİTMEYECEK. ZİRA İLAÇLARA DÜNYA KADAR PARA ÇOKTAN VERDİK. YILLARCA MAHVETTİ BENİ BU. ŞİMDİ HİÇ YOK İNANAMIYORUM. UMARIM BU SİZE DE YARDIMCI OLUR. SAĞLIKLA KALIN.

Gecmis olsun 🤩🤩🤩 ben de yogun bir sekilde kisa bir donem boyle bir sorun yasadim. Gerci iyiki yasamisim diyorum cunku ilk muayenemde 13 cm kistim oldugunu gorup hemen ardindan ameliyat oldum. Sonrasinda anlattiklarina yakin bi sekilde, beslenmeme dikkat ettim. İki senedir hic akinti problemim olmadi. Probiyotik bakterilerin nasil bir ilgisi var tibbi olarak bilemiyorum ama bagirsaklarimiz bizim.ikinci beynimiz. Pek cok derde care oluyor 🙌

Gecmis olsun 🤩🤩🤩 ben de yogun bir sekilde kisa bir donem boyle bir sorun yasadim. Gerci iyiki yasamisim diyorum cunku ilk muayenemde 13 cm kistim oldugunu gorup hemen ardindan ameliyat oldum. Sonrasinda anlattiklarina yakin bi sekilde, beslenmeme dikkat ettim. İki senedir hic akinti problemim olmadi. Probiyotik bakterilerin nasil bir ilgisi var tibbi olarak bilemiyorum ama bagirsaklarimiz bizim.ikinci beynimiz. Pek cok derde care oluyor 🙌
Çok geçmiş olsun sevindim sizin adınıza harikasınız. Probiyotiklerin içerisindeki basiller yani bizim için yararlı bakteriler fazlasıyla vajende de mevcut. Floranın olduğu bölgelerde bağırsak ve vajen gibi doğal dengesini yakalamada yardımcı oluyor. :KK54:

X