Vajinal ilaçlar

gzmkmrrl

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2021
22
1
21
Mantar için kullanmadığım fitil ilaç kalmadı. Bunlar bana problem yaratırmı cok ilac kullandm😞

Herşeyin fazlası zarar tabiki bi yerden zararı oluyodur ama ne
Bende yıllardır hem mantar hemde enfeksiyon sorunu yaşıyorum nerdeyse çocukluğumdan beri. Artık csnıma tak etti labioplasti yaptırdım 1 ay önce. Benim mantar sorunum vajina iç dudak kıaımlarının uzun olmasıydı mesela. Acaba sizin ki ne, asıl nedeni bulmak lazım aslında ilaçlarla geçici dwğil dw kesin çözüm gerekli

Herşeyin fazlası zarar tabiki bi yerden zararı oluyodur ama ne
Bende yıllardır hem mantar hemde enfeksiyon sorunu yaşıyorum nerdeyse çocukluğumdan beri. Artık csnıma tak etti labioplasti yaptırdım 1 ay önce. Benim mantar sorunum vajina iç dudak kıaımlarının uzun olmasıydı mesela. Acaba sizin ki ne, asıl nedeni bulmak lazım aslında ilaçlarla geçici dwğil dw kesin çözüm gerekli
siz yıllardır kullanıyorsunuz ne gibi yan etkiler yapıyor?

Fitil kullandığım zamanlar tahriş oluyordum mesela fitil kullandıktan sonra gelen akıntı fitilin fazlası beni daha da çok rahatsız ediyordu daha çok kaşıntı oluyordu yada ben huylanıyordum mantar dışında bide benim bitneyen enfekyon sorunum var bide onun ilaçlarını kullanıyordum. Evlendim kronikleşen enfeksiyon tüplerime ve rahmime zarar vermiş çocukluğumdan beri yaşayınca iyice rahmin içini kaplamış yani bir sürü sorun oldu o kadar çok doktora gittim ki rahim ve tüplerdeki sorunlar için hepsinin tek dediğii enfeksiyon. Enfeksiyonuda mantarıda hepsi zor ikisi bir arada daha da zor ama anlıycanız inşallah bundan sonra rahat edicem

X