VAJİNAL İLTAHAP kızlar lütfen yardım edin

raperon

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2014
208
17
33
Kızlar neolur yardım edin artık çıldırmak üzereyim bir aydır bu hastalıkla cebelleşiyorum.Bu hastalık öncesi grip şikayetiyle doktora gidip zatüre başlangıcı yani akciğerimde iltahaplanma olduğunu öğrendim ve antibiyotik tedavisi gördüm ağır bi antibiyotikti bununla ilgisi varmı tam olarak bilmiyorum ama bir aydır sürekli değişik antibiyotikler kullandım neyse durup dururken vajinamda aşırı sızlama yanma tuvaletim varmış hissi yaşıyorum.Sürekli beş dakikada bir tuvaletteyim ve çıkamıyorum idrara çıktığımda yanma ve kaşıntı şikayetiyle doktora gittim idrar tahlili ve kan tahlili yaptı bol miktarda iltahabın var dedi ve bana zolax tek kullanımlık ornisid antibiyotik azosilin antibiyotik ve fuggy krem verdi.bir hafta kullandım şikayetlerimde hiçbir değişme olmayınca tekrar aynı doktora gittim.Bana dokunduğum yerden kapıkolundan bornozumdan havlumdan herşeyden bu mikrobun geçebileceğini çamaşırlarımı ütülemem ve kaynatmam gerektiğini söyledi ki kızlar benzaten hergün iç çamaşırı değiştiren bir bayanım çok dikkat ederim şuan tuvaletegirmeden bile ellerimi antibakteriyelle yıkıyorum ki tabi böle bi sorun başıma gelince bunu yapsam ne olur neyse buseferde mixovul fitil biteral antibiyotik ve fuggy krem verdi.Bunlarıda kullandım fakat yine bi faydagöremedim şikayetim hala devam ediyor.Bununla kalmayıp duyduğum kadarıyla ısırgan otu civan perçemi kaynatıp içiyorum sabah akşam.sebamed kullanıyorum duşlarda ama yinede bi faydasını göremedim herkes kültür testi yaptır diyor ama çok çekiniyorum nasıl olduğunuda tam bilmiyorum eşimden geçebileceğini söylediler ama korunuyoruzda ne olur yardım edin yaşayan ve düzelen fikir verebilirse çok sevinirim denemediğim kalmadı tekrar randevu aldım şuan bayan doktora bi hafta sonrasına nabayım hepsi dolu buseferde bayana derdimi anlatayım anlar dedim.Çok uzattım farkındayım ama başına gelenler beni anlar bir ot ilaç işe yarayan bişey tavsiyeniz varsa lütfen yardım edin hepsini denemeye razıyım doktora gidene kadar mecburum.:44::KK14::KK14:

canım idrar yolu enfeksıyonuna maydonozun cok ıyı geldığını duymuştum. istersen araştır bır.gecmış olsun.

çok geçmiş olsun güzelim bende de oldu doktora muayene oldum fitil verdi.geçmedi.krem verdi geçmedi.sağlık ocağındaki aile hekimine danıştım.iç çamaşırını sık değiştirme ,taharetlenme,sık sık duş alma,çamaşırlarını normal yıka dedi,sadece özellikle ayaklarının üşümemesine dikkat et ve bol sıvı al dedi.geçti

çok teşekkür ederim ikinizede maydonoz suyunu duydum ama daha çok karın ve yumurtalık ağrıttığınıda duydum şuan adette olamıyorum zaten gecikti iltahaptanmı acaba ayaklarımıda sıcak tutmaya çalışıyorumama bol su içemiyorum sanırım geçermi dersiniz ya kat katbile giyinmeye razıyımm

Kızlar neolur yardım edin artık çıldırmak üzereyim bir aydır bu hastalıkla cebelleşiyorum.Bu hastalık öncesi grip şikayetiyle doktora gidip zatüre başlangıcı yani akciğerimde iltahaplanma olduğunu öğrendim ve antibiyotik tedavisi gördüm ağır bi antibiyotikti bununla ilgisi varmı tam olarak bilmiyorum ama bir aydır sürekli değişik antibiyotikler kullandım neyse durup dururken vajinamda aşırı sızlama yanma tuvaletim varmış hissi yaşıyorum.Sürekli beş dakikada bir tuvaletteyim ve çıkamıyorum idrara çıktığımda yanma ve kaşıntı şikayetiyle doktora gittim idrar tahlili ve kan tahlili yaptı bol miktarda iltahabın var dedi ve bana zolax tek kullanımlık ornisid antibiyotik azosilin antibiyotik ve fuggy krem verdi.bir hafta kullandım şikayetlerimde hiçbir değişme olmayınca tekrar aynı doktora gittim.Bana dokunduğum yerden kapıkolundan bornozumdan havlumdan herşeyden bu mikrobun geçebileceğini çamaşırlarımı ütülemem ve kaynatmam gerektiğini söyledi ki kızlar benzaten hergün iç çamaşırı değiştiren bir bayanım çok dikkat ederim şuan tuvaletegirmeden bile ellerimi antibakteriyelle yıkıyorum ki tabi böle bi sorun başıma gelince bunu yapsam ne olur neyse buseferde mixovul fitil biteral antibiyotik ve fuggy krem verdi.Bunlarıda kullandım fakat yine bi faydagöremedim şikayetim hala devam ediyor.Bununla kalmayıp duyduğum kadarıyla ısırgan otu civan perçemi kaynatıp içiyorum sabah akşam.sebamed kullanıyorum duşlarda ama yinede bi faydasını göremedim herkes kültür testi yaptır diyor ama çok çekiniyorum nasıl olduğunuda tam bilmiyorum eşimden geçebileceğini söylediler ama korunuyoruzda ne olur yardım edin yaşayan ve düzelen fikir verebilirse çok sevinirim denemediğim kalmadı tekrar randevu aldım şuan bayan doktora bi hafta sonrasına nabayım hepsi dolu buseferde bayana derdimi anlatayım anlar dedim.Çok uzattım farkındayım ama başına gelenler beni anlar bir ot ilaç işe yarayan bişey tavsiyeniz varsa lütfen yardım edin hepsini denemeye razıyım doktora gidene kadar mecburum.:44::KK14::KK14:

cnm büyük bi ihtimale kulandığın antibiyotikler mantar yapmıs seni kimi bayanlar hasastır ve antibiyotik mantar yapar

tabiki çok isterim kurtulmmak istiyorum artıkk özelden mesaj atabilirseniz sevinirim

facem yok şuan ama hemen bunun için açabiliirim cevapbekliyorum

Son düzenleme:
canım sirke kullan pamuğa dök o bölgeni temizle ve iki güne bir yoğurt sür bi yarım saat beklet sonra duşla temizlen.. uzun vadede antibiyotik kullanımı vajinadaki yararlı bakterileri öldürüyor zaten antibiyotik kullanmaya başladığınızda aslında doktorunuz vajinal fitil de vermeli ki bu bakteri içeren fitiller ama işte vermilmiyor Türkiye de.. dediğimi dene emin ol rahatlayacaksın

çok çok teşekkür ederim peki bu mantar içinmi yoksa iltahap içinmi ben mantardan çok bu yanmadan idrar tutamamadan sızlamadan şikayetçiyim onada iyi gelirmi dersiniz

Kullandığın antipiyotikleri bırak ve ezcane yada kozmetikcilerden vajina temizleyici jellerden al bende yaşadım böle kurtuldum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Maalesef antibiotik kullanımının sık gösterdgı sonuclar bunlar cnm. Akıntı idrarda sızı mantar vs. Bu gbı şikayetler antıbıotk kullanan bayanların cogunda olur. Bana kalırsa antıbıotıgı bırakmalısın. birde maydnoz suyu yada mısır püskülünü kaynatıp suyunu iç . bunlarda idrar yolu iltihabını atar. Geçmiş olsun cnm

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

çok teşekkür ederimm canlarım cevabınız için sebamed temizleyici jel kullanıyorum ve randevuma iki hafta var antibiyotik kullanmayacağım zaten maydonoz suyu ağrı ve sancı yaptğını duydugum için içmiyorum ama mısır püskülüğü ve kiraz sapıkaynattım şişede her sabah içiyorum bir haftadır hala devam ediyor malesef :KK43:

X