Vajinal mantar

fatmeeeeeeeeeee

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2023
12
4
26
Kızlar bunun kullanımı nasıl oluyor benim bildiğim kadarıyla hap gibi olması lazım ama bunun içeriği sıvı hiç kullanmadığım için bilmiyorum yardımcı olurmusunuz bu zaten sıvımı yoksa bozulmuşmu ?

Eklentiler

• IMG_0131.png
    IMG_0131.png
    172,3 KB · Görüntüleme: 210
  • IMG_0133.jpeg
    IMG_0133.jpeg
    26,4 KB · Görüntüleme: 169
bence eczaneye sorun. bana da bunun kremini verdi doktor sadece kremle olacak iş mi aklım almadı. siz kremiyle birlikte mi kullanıyorsunuz?

Kızlar bunun kullanımı nasıl oluyor benim bildiğim kadarıyla hap gibi olması lazım ama bunun içeriği sıvı hiç kullanmadığım için bilmiyorum yardımcı olurmusunuz bu zaten sıvımı yoksa bozulmuşmu ?
Ben kullandım canım fitil bu , ama sıvı değildi ben kullandığımda

3 gündür kullanıyorum.Sivi değil ama eline alınca hemen yerlestirmen gerekiyor vajinal fitili.Cunku kaymaya,elinde erimeye basliyo.Yani tam olarak erimek de değil.Kullananlar anlamıştır ne demek istediğimi.Hap değil oral yolla kullanmayın sadece vajinal yol.

3 gündür kullanıyorum.Sivi değil ama eline alınca hemen yerlestirmen gerekiyor vajinal fitili.Cunku kaymaya,elinde erimeye basliyo.Yani tam olarak erimek de değil.Kullananlar anlamıştır ne demek istediğimi.Hap değil oral yolla kullanmayın sadece vajinal yol.
Beminki açtığım an sıvıydı erimiş olabilir mi

Muhtemelen sıcaktan ermiştir 2 saat buzdolabına koyun düzelir zaten fitiller buzdolabına olması lazım ama bazı eczaneler koymuyor fitil bozuk degil

X